Каталог ОС X El-Capitan - / / займає багато місця?


35

Я використовую програму під назвою Диск Дейзі, щоб побачити, що займає місце в моєму Mac, і я виявив, що каталог / ядра займає 77 Гб.

Це проблема? Чи можу я позбутися цього, щоб повернути простір?

введіть тут опис зображення


Що launchctl limit coreвідображається для надбавок до основного розміру? За замовчуванням у вас не повинно бути нічого з м'яким обмеженням розміру 0. Ви, можливо, ввімкнули базові дампи або можете простежити, які конкретні файли розміщуються там?
bmike

Відповіді:


46

Якщо коротко розповісти, їх можна безпечно видалити.

У /coresпапці ОС X зберігається Core Dumps. Це файли, призначені розробникам для усунення несправностей та діагностики несправностей у їх програмному забезпеченні. Вони генеруються як збої програмного забезпечення. Якщо ви не розробник або не тестуєте програмне забезпечення для розробника, ці файли не призначені для вас.

Файли містять стан пам’яті (або оперативної пам’яті) на вашому Mac під час аварії. Настільки багато корисної інформації для розробників чи тестерів для налагодження збоїв. Мало кому користуватися.

За замовчуванням OS X налаштована так, щоб не створювати основні файли дампа. Якщо ви введете sudo launchctl limit coreвікно терміналу, воно відповість м'яким та жорстким обмеженням розміру файлів дамп, які дозволено створювати. Soft limit означає за замовчуванням для кожного процесу, проте процеси можуть змінити це, якщо вони вимагають, але лише до значення жорсткого обмеження. За замовчуванням значення в OS X здаються "0 необмеженими" означає, що операційна система за замовчуванням не створюватиме базові дампи, але процеси можуть обрати необмежену кількість основних файлів дампів, якщо вони бажають.

Ви можете змінити налаштування на своєму пристрої, просто ввівши, sudo launchctl limit core 0 0щоб повністю відключити функцію. sudo launchctl limit core 0 unlimitedвідновить поведінку за замовчуванням, якщо вона була змінена.


1
Чи ulimit -cробить щось поза поточним процесом оболонки? У Linux це не стане.
abligh

1
@AlistairMcMillan Я впевнений, що він впливає лише на процеси, які є нащадками поточної оболонки. Щоб увімкнути основні скиди в усьому світі, я вважаю, що вам потрібно пограбувати launchctl. Дивіться developer.apple.com/library/mac/documentation/Darwin/Reference/…
abligh

1
@AlistairMcMillan ах! Я подумав, що це ulimitmanpage. Але я мав на увазі рядок вище ре launchctl.
abligh

1
@abligh Оновлено мою відповідь. Сподіваємось, це має сенс.
Алістер Макміллан

2
Корисна команда для видалення будь-яких старших 30 днів:cd /cores; sudo find . -mtime +30 -type f -delete
turtlemonvh
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.