Для пошуку Safari в рядку заголовка потрібно двічі торкнутись "return"


9

Це почалося, коли я перейшов на Ель-Капітан. Іноді, коли для пошуку в Google шукаю, використовуючи рядок заголовка Safari, мені доводиться натискати клавішу повернення двічі. Одне повернення іноді завантажує результати пошуку, але не завжди.

Видалено com.apple.Safari.plist з моєї папки "Бібліотека" як частина усунення несправностей, але це все ще відбувається.Крім того, я хотів би, якби кожен натискання клавіш, модифікатор або торкніться сенсорної панелі активував якийсь невеликий світлодіод на екрані, навіть якщо додаток не відповідатиме цій дії. Це дозволить мені діагностувати невідповідний додаток проти відмови натискання / введення, знову ж таки, підвищуючи ергономіку та безпеку.
Вільям Ентрікен

Відповіді:


5

У мене виникло це питання, і мене це почало ганяти. Я думаю, що я вирішив це, змінивши налаштування пошуку Safari та відключивши більшість варіантів "розумного пошуку". Я не витрачав час на те, щоб визначити, який саме варіант викликав проблему. Я просто радий, що мені не потрібно продовжувати натискати повернення двічі.

введіть тут опис зображення


Це вирішило це для мене… так дратує.
toabi

2
Щойно відключення "Швидкого пошуку веб-сайтів" виправило це для мене
Дмитро

Підказка Дмитра зафіксувала це для мене.
Андреа Готтардо

1

Це дійсно дивне явище. Я бачу дві можливості. Або введення ключа повернення не реєструється, оскільки пропозиції швидкого пошуку повільно завантажуються, або в кеші щось не так.

Я б спробував очистити всі дані веб-сайту.

введіть тут опис зображення

ПРИМІТКА. Вам доведеться знову увійти до всіх своїх облікових записів, але це повинно допомогти усунути відставання, зробивши досвід перегляду веб-переглядачем загалом, як тільки ви знову резервні копії та запустіть.


0

Неправда, але це здається таким на перший погляд.

Ваш пошук у Safari 8/9 завантажиться після натискання клавіші Enter, але він не відображатиме панель завантаження, поки ви не натиснете кнопку Enter вдруге. Це просто незвичайна особливість. Якщо двічі не натиснути клавішу Enter, здається, що ваша сторінка не завантажується, але якщо ви просто почекаєте, вона все ще завантажується.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.