Macbook Air 13 "2015 не повернеться зі сну, якщо фізично не повернути


2

Пару тижнів тому моя дівчина купила Macbook Air 13 ", найновішого покоління. Вона працює бездоганно до цих пір.

Коли вона намагалася розбудити його від сну, екран був чорним і не реагував на натискання кнопки живлення або нічого іншого. Ми тримали кнопку живлення 10 секунд, і нічого не сталося. Потім я закрив її, підняв і перевернув (щоб перевірити наявність відключення акумулятора, безрезультатно). Після його налаштування та відкриття екрана заблокований екран видався так, ніби нічого не сталося. Те саме сталося через кілька хвилин, але потім екран повернувся, коли я щойно підняв його зі столу.

Не знайшовши нічого в Інтернеті (за винятком іншої людини, яка мала подібну проблему, але відповіді на його питання не було), я підозрюю, що, можливо, кабель екрана погано контактує з роз'ємом, що покращується при обертанні комп'ютера або переїхали.

Macbook не зазнав ударів чи пошкоджень рідиною.

Якісь ідеї?


Крім здійснення гарантії? Звучить, що проблема легко демонструється.
Марк Вілсон

Я гадаю, що це шлях до кінця. Проблема виникає не завжди, тому я не впевнений, що ми зможемо її продемонструвати, але, мабуть, їм доведеться взяти наше слово за це.
user2372772
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.