Дуже повільне завантаження швидкості від програм Apple (Safari та Mac App Store)


4

Після відновлення мого комп'ютера до чистої перевстановлення El Capitan, я відчував неймовірно повільну швидкість завантаження лише в додатках Apple (Safari та App Store). Я перевірив завантаження файлу в сафарі, і я отримав близько 256 кілобайт в секунду, але при завантаженні точно такого ж файлу з таким самим підключенням до Інтернету, я отримав набагато більшу швидкість завантаження від 5 до 6 мегабайт в секунду. Те ж саме відбувається і в App Store, при швидкості завантаження в середньому близько 256 кілобайт в секунду.

Я спробував змінити DNS на відкриті DNS і Google Public DNS, і ніхто з них не вирішує проблему.

Знову ж таки, я маю дуже повільну швидкість завантаження тільки в додатках Apple. (Як не дивно, швидкість перегляду ще дуже швидка. Тільки швидкість завантаження є повільною.) Це дуже дивна проблема, і я не маю уявлення, що їх викликає.

Будь ласка, дайте мені знати, як це виправити.


Що саме ви завантажуєте за допомогою Safari? Те ж питання - що таке App Store і завантаження?
bmike

Whaaaat, ви скаржитеся про 256kb / s швидкість завантаження ??? Мені пощастило отримати це на моєму Mac!
dalearn

Відповіді:


1

Бачачи, як інші згадують, ця проблема може бути пов'язана з певним провайдером, спробуйте включити VPN і повторно запустити завантаження.

Це не може бути довгостроковим рішенням, але він повинен допомогти вам визначити, чи є проблема провайдером, який виконує формування трафіку пакетів App Store.


0

У мене така ж проблема. Повинен бути на стороні Apple. Їхня сторінка статусу не перераховує нічого, але я пробував ряд DNS / інших виправлень безрезультатно.


0

Ви всі використовуєте Time Warner для вашого Інтернету? - У мене є кілька клієнтів з точно такою ж повільною проблемою, і всі вони знаходяться на TW. Я маю Статут і не бачу цього питання взагалі.


Я на Time Warner і відчуваю надзвичайно повільну швидкість завантаження з мого iPhone і iTunes на Windows.

Я використовую TW також і намагаюся завантажити програми з магазину і не може мати більше 100KB / с .. Змінено DNS-серверів бути 208.67.222.222 і 208.67.222.220, але не бачу ніякої різниці. Будь-які виправлення?

Я використовую Time Warner - супер повільного завантаження від Apple сьогодні ... Моя швидкість Інтернету все ще показує на 200mbps хоча це питання повинно бути на стороні яблук.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.