Mac book Pro дуже повільний при підключенні до wifi


2

У мене вдома три комп’ютери. Мій старий комп'ютер - це lenovo w530 під керуванням Windows 10, а мої нові комп’ютери - 13-дюймовий і 15-дюймовий macbook pro 2015.

Всі комп'ютери підключені до одного і того ж wifi-роутера.

якщо я підключу свою машину Windows і свій 13-дюймовий macbook pro на www.speedtest.net, він повідомляє про швидкість підключення до Інтернету Завантажити: 57,65 Мбіт / с Завантаження: 57,96 Мбіт / с

коли я роблю те саме на моїй 15-дюймовій macbook, я бачу швидкість з'єднання Завантажити: 3,2 Мбіт / с Завантаження: 0,59 Мбіт / с

Чому 15-дюймовий Mac настільки повільний для Wi-Fi порівняно з моїми 3-річними вікнами та 13-дюймовим macbook pro?

Редагувати :: Ось наведені нижче дані

RSSI: -37dBm
Noise: -93dBm
TxRate: 117 Mbps
MCS Index: 15
CountryCode: US

Чи можете ви затримати "Опцію" вниз, натисніть на значок Wi-Fi у верхньому правому куті та скажіть нам, що він повідомляє як ваш RSSI, шум, швидкість Tx, режим PHY та індекс MCS? Це дало б нам трохи більше інформації.
Вільям Т Фроггард

Я відредагував своє повідомлення вище і вклав усі деталі
Знаю не багато

Гаразд, ваш зв’язок міцний. Це повинно бути щось інше. Яка марка роутера у вас є?
Вільям Т Фроггард

ГАРАЗД. Я маю другу 13-дюймову програму Mac Mac і навіть це говорить 56,53 Мбіт / с на speedtest.net. але лише моя 15-дюймова книга Mac - це повільно
знає не багато

Маршрутизатор надає Verizon. Я не думаю, що це бренд. це просто говорить Verizon. Я не думаю, що маршрутизатор не є проблемою, оскільки зараз Windows-машина та 13-дюймовий комп'ютер отримують швидке підключення. Лише 15-дюймовий мак-книг повільний
знає не багато

Відповіді:


1

Відмінна робота з деталями. Швидкість передачі та індекс MCS вказують на те, що ваш комп'ютер має високошвидкісне з'єднання з вашим маршрутизатором і що це не проблема перешкод.

Наступним моїм кроком, мабуть, буде присвоєння мені передачі файлів за допомогою Wi-Fi з Mac на ПК або навпаки. Ви можете ввімкнути спільний доступ до файлів на Mac досить легко. завантажте з Інтернету якийсь фільм на YouTube, щоб у вас з’явилося щось, на що буде потрібно 15–30 секунд, щоб ви могли провести час за допомогою секундоміра.

Важко здогадатися, чи спалах, який працює на тесті швидкості.net, просто працює повільно, або у вас дійсно проблема з швидкістю для Mac.

Ви також хочете переглянути монітор активності та консольний додаток, щоб побачити, чи є у вас помилки io і чи пропускна здатність мережі відповідає дисковому io, який повинен відповідати вашому тесту порівняльного тестування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.