Несумісне програмне забезпечення для наступного OSX?


10

Я розумію, що проїзд повз Snow Leopard означав втрату Rosetta та сумісність з будь-якими програмами PPC.

Оскільки є кілька додатків, які неможливо замінити (наприклад, старі роки TurboTax, на які я, можливо, знадобиться посилання), у мене є диск для завантаження Snow Leopard, і один для Yosemite. Я розглядав перехід на Ель-Капітан, коли побачив питання, чи сумісний VMware Fusion 5.0.5 з OS X El Capitan? що змусило мене задатися питанням -

Перш ніж встановлювати ОС наступного покоління, чи є заздалегідь знайти, які у мене програми, які були б осиротілими ходом?

Редагуйте, відповідь, подана нижче від Жана Вальяна, - те, що мені було потрібно. Один додаток, що стосується мене, з'явився так:

введіть тут опис зображення

Шукати в багатьох додатках може бути нудно, але, принаймні, це дає мені можливість переглянути найкращі, які спричинить мені горе.


Ви можете також розглянути можливість встановлення Snow Leopard у VM ...
mb21

Я це вважав. Наразі, Snow Leo - моя головна ОС. Я б краще не намагався заново створити все це в VM. У мене є другий MacPro. Планую зробити цю головну машину SL і залишити завантажувальний привід Yosemite у цьому. Насправді TurboTax 2014 змусив мене завантажити та завантажуватися з Yosemite.
JTP - Вибачте Моніку

Ви повинні мати змогу встановити Snow Leopard у віртуальний комп'ютер та відновити резервну копію своєї машини часу в ньому, щоб легко перенести її всередину, як це було б, якби комп'ютер замінили на нове обладнання. Вам знадобиться віртуальний менеджер машини, який явно дозволяє встановити OS X.
Thorbjørn Ravn Andersen

@ ThorbjørnRavnAndersen - Я б вважав VM, коли SL є моєю вторинною ОС. Здається, неправильно запускати основну ОС всередині VM. І з другою Mac, що надходить, непотрібно. Далі по дорозі я розгляну пропозицію.
JTP - Вибачте Моніку

Для розробки я створив би сценарій, коли ваша "зовнішня" операційна система була б останньою ОС X, на якій може працювати ваше обладнання. Потім "внутрішня" операційна система оброблятиме кілька програм у відомій вам установці, які ви не могли запустити зовні. Ви можете також розглянути можливість використання спільного екрана зі своїм новим mac. Тоді ви можете, по суті, працювати на вашій старій машині в мережі.
Thorbjørn Ravn Andersen

Відповіді:


11

RoaringApps має неймовірно ретельний графік програм та різних версій ОС (OS X, iOS та Windows!), З якими вони сумісні.

Для довідки, зелене коло означає, що програма працює добре, жовте коло означає, що воно працює з деякими проблемами, червоне коло означає, що воно не працює, сіре коло означає, що є суперечливі дані, а синє коло означає, що даних немає.

Зверніться зі скаргою на пошук багатьох додатків: вони працюють над додатком Mac, який сканує ваш комп’ютер та надасть звіти про сумісність для кожного додатка. Я не маю уявлення про те, які терміни вони запланували (27 липня вони написали, що це "о так близько, щоб бути готовим"), але ви можете отримувати сповіщення, коли це буде випущено, потрапивши до їх списку розсилки тут .


1
Ідеально, саме те, що мені було потрібно.
JTP - Вибачте Моніку
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.