Finder Connect до сервера відкривається у VLC [дублікат]


15

Я хотів підключитися до FTP-сервера за допомогою Go > Connect to Serverпараметра Finder .
Тому я намагаюся зробити це так:

введіть тут опис зображення

Але коли я намагаюся це зробити, він відкривається у VLC, а потім VLC виходить з ладу.

введіть тут опис зображення

Хто стикається з подібною проблемою? Що я можу зробити, щоб відкрити його в самому Finder? Чи потрібно міняти деякі типові настройки? Якщо так, то де?


2
Ні, не дуп. Я не хочу альтернативу, я хочу це виправити.
Ranveer

4
Вибачте, але sftp, безумовно, не підтримується в Finder. Якщо ви хочете ним скористатися, вам обов'язково знадобляться сторонні рішення, як описано в пов'язаній відповіді.
Асмус

О, це так? Дозвольте потім спробувати ftp-ing. Я дам вам знати, якщо це спрацює
Ranveer

3
2018 рік - і я зіткнувся з цим питанням. Смішно!
Василь Топоров

4
Я знаю, що це питання давнє, але для тих, хто все ще шукає відповідь на це питання, просто використовуйте ftps://замість цього sftp://.
бернк

Відповіді:


1

Я не використовував команду меню "Підключитися до сервера" роками. Я заходжу в термінал і набираю або команду, openі URL, що робить те, що я хочу. У вашому випадку, оскільки sftpце команда, спробуйтеsftp bang.bong.boom.ac.in


1
Це досить круто! Не вирішує проблему, але так! Рішення на базі терміналів чудові. Будучи новачком Mac OS, я думаю, що мені ще багато чому навчитися. Так чи інакше, бувають ситуації, коли я хотів би мати речі у Finder. Я зачекаю, коли хтось запропонує виправити, перш ніж закрити це питання :)
Ranveer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.