Бездротові швидкості передачі між комп'ютерами Mac в домашній мережі


0

У мене є домашня мережа з такими компонентами та мережевими можливостями.

 • AirPort Express (A1264): 802.11a / b / g / Проект N =?
 • Mac Mini 2011: 802.11n = 54-600 Мбіт / с
 • MacBook Air 2014: 802.11ac = & lt; 1 Гбіт / с

При копіюванні файлів між Mini і Air (за допомогою rsync над ssh) я отримую максимальну швидкість передачі близько 1 Мбайт / с, що є головним розчаруванням.

Насправді, я отримую кращу швидкість завантаження з Інтернету (2,5 Мбайт / с, обмежена моїм типом широкосмугової підписки), ніж між двома Маками.

Я припускаю, що Express є основним вузьким місцем, але мої питання навколо цього такі:

 1. Що може пояснити смішно повільну швидкість передачі 1 Мбайт / с?
 2. Чи можна підвищити швидкість за рахунок коригування програмного забезпечення? (Я маю останню прошивку)
 3. Яка максимальна швидкість Express, враховуючи специфікацію "Draft N"?
 4. Якщо я купую новітній Express з 802.11ac, яку швидкість можна очікувати?
 5. Якщо я також купую найновіший Mini з 802.11ac, яку швидкість можна очікувати?
 6. Чи є ще щось невизначене, що може стати на шляху оптимальних швидкостей?

Відповіді:


1

Якщо ви працюєте для передачі між двома машинами Apple, ви повинні знати, що можна використовувати інші підключення: ви можете просто використовувати кабель Ethernet LAN, а також підключати його безпосередньо до мережного порту на обох машинах (за допомогою ключа, якщо це необхідно). Вам не потрібно використовувати кабель 'patch', оскільки мережеві порти будуть самостійно налаштовуватися. Ви також можете використовувати USB-C, Firewire або Thunderbolt як мережні підключення. Всі ці варіанти набагато швидше, ніж використання будь-якого WiFi.

Для використання інших кабелів, краще використовувати Apple Помічник з міграції . Також можна використовувати Режим цільового диска , який дозволяє просто монтувати інший жорсткий диск Mac на новому Mac.


Чи можна передавати файли між двома комп'ютерами Mac за допомогою кабелю USB з роз'ємом типу A в обох кінцях? Що відбувається, коли ви робите це? (Як це проявляється у Finder?) Або які методи передачі надають вам доступ таким чином?
forthrin

оновлена ​​відповідь на відповідь на цей коментар
cmason

"Режим цільового диска не підтримує з'єднання, які використовують ... USB-A до кабелю USB-A".
forthrin

0

1) Що може пояснити смішно повільну швидкість передачі 1 Мбайт / с?

 • Які файли ви передаєте? Багато невеликих файлів будуть набагато повільнішими через час пошуку. Спробуйте скопіювати щось на зразок великого фільму. також, як змінюється ваш сигнал? Якщо у вас є опція + натиснути на значок wifi, вона покаже вам швидкість з'єднання, тип і потужність сигналу.

2) Чи можна підвищити швидкість за рахунок коригування програмного забезпечення? (Я маю останню прошивку)

 • Важко сказати - мабуть, не якщо ви працюєте з деякою версією операційної системи з відомою у ній wifi помилкою (у Yosemite є)

3) Яка максимальна швидкість експресу, враховуючи специфікацію "Проект N"?

 • Макс. Теоретичний 150 я вважаю. Схоже, у вас є старий експрес тільки з діапазоном 2,4 ГГц.

4) Якщо я купую новітній Express з 802.11ac, яку швидкість можна очікувати?

 • На це питання майже неможливо відповісти, окрім як сказати "краще". Крім обладнання, є всі види міркувань, включаючи такі речі, як телефон наземної лінії у вас є, скільки сусідів також використовують wifi, і які ваші стіни зроблені.

5) Якщо я також купую найновіший Mini з 802.11ac, яку швидкість можна очікувати?

 • Те ж, що й вище, але я підозрюю, що це буде навіть краще, ніж у випадку №4. Ви будете йти в 5 ГГц каналу (і я припускаю, що робить чистий AC, не змішаний режим AC / N). І звичайно ж AC mac mini може відправляти швидше.

6) Чи є ще щось невизначене, що потрапить на шляху оптимальних швидкостей?

 • Багато речей, про які я згадував у # 4, застосовуються. Втручання є великим. Перевірте в конфігурації вашого аеропорту, що режим B / G вимкнено, запустіть лише N.

Блискуча відповідь! Перейшов до "802.11n тільки (5GHz)" і отримав 4 Мб / с швидкість (краще, але все ще повільно)! Запускаю OS X 10.11. Статистика WiFi для MacBook Air: Канал: 44 (5 ГГц, 40 МГц) RSSI: -65 дБм. Шум: -96 дБм. Tx Rate: 162 Мбіт / с. Режим PHY: 802.11n. Індекс MCS: 12. Міні: RSSI: -69 дБМ. Шум: -86 дБм. (Решта статистики ідентичні.) Обидві машини знаходяться на відстані приблизно 5 метрів від експресу, деякі стіни між якими є, але не конкретні або нічого. З повітрям поруч з Express (не варіант для регулярного використання): RSSI: -33. Шум: -96. Ще щось спробувати, крім покупки нового обладнання?
forthrin

Якщо ви можете змусити бездротовий канал і піднятися до, як 151 ви будете може бути отримати кращу пропускну здатність (за ціною діапазону), але в іншому випадку я думаю, що ви наближаєтеся до піку того, що цей аеропорт може зробити для вас. Ще одна річ, яку ви можете спробувати, це встановити istumblr і зробити опитування сайту, щоб переконатися, що немає ніяких перешкод навіть у вашій 5-ГГц смузі, так як двопровідні пристрої стають все більш поширеними. Гарна новина про 5ghz це канали не перекриваються, як вони роблять на 2.4, тому у вас є багато інших варіантів.
Vitalydotn

Так що я просто зробив деякі ненаукові тести, використовуючи iperf на моїй мережі wifi, яка знаходиться на Netgear R7000 під управлінням DD-WRT. Я використовував і iPhone 6S Plus і iPad Air2 в декількох сценаріях. Ось кілька цифр: On 2,4 - 2,4 802,11n Мережі я отримав в середньому ~ 3 МБ / с протягом 60 секунд || Увімкнено 2.4 802.11n -> 802.11ac Мережа I усереднювала ~ 5,25 МБ / с || Увімкнено 5 - 5 802.11ac Мережа I усереднювала ~ 21.1MB / s || Я не перевірив ваш точний сценарій 5 - 5 802.11n тому що переналаштування моєї мережі було б дратує, але я сподіваюся, що цифри дають вам деяке уявлення про те, які варіанти.
Vitalydotn

Як змусити бездротовий канал вгору? Крім того, здається, що теоретичні швидкості бездротового зв'язку є найбільшим розіграшем: pcadvisor.co.uk/opinion/network-wifi/…
forthrin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.