MacBook Pro (кінець 2013 р.) / Yosemite & FileVault не завантажуватиметься: лише РК-світло, жодна інша активність


1

Після сну під кришкою мій апарат із залишком ~ 10% акумулятора, через кілька годин, приєднаний до живлення змінного струму, він не прокинеться від відкритої кришки, натискання клавіші чи короткого натискання кнопки живлення.

Після довгого утримування кнопки живлення, щоб примусово повністю вимкнути, ще одне натискання кнопки живлення призвело до ввімкнення РК-індикатора (яблучний логотип, який підсвічується на звороті), але ніяких інших дій на екрані (чорний екран) або звук запуску. . Якщо залишити його в такому стані на десятки хвилин, це не призвело до жодного прогресу. Немає помітної вентиляторної активності. Індикатор Capslock не відповідає.

Лише довге натискання кнопки живлення відключило б екран екрана. Повторне відключення тривалої кнопки живлення, а потім спроби включення призвели до цього ж стану увімкнення РК-дисплея, але жодної іншої діяльності.

Я кілька разів намагався "скинути SMC" (у випадку, якщо мої терміни тримання були неправильними), без зміни симптомів. Я ще не намагався "скинути NVRAM (fka" PRAM ")" , оскільки ця стаття пропонує встановити тимчасове натискання кнопки CMD- OPT- P-, Rпочувши звуковий сигнал запуску, і звуку не було.

Під час цих спроб штекер змінного струму перейшов від бурштинового до зеленого, вказуючи на те, що моніторинг рівня зарядки / заряду все ще працює.

Також спробували провести Dпід час запуску "Діагностичний режим" ; не вдалося.

Отож: час для мого першого "Genius Bar" призначення, боячись, що обладнання пошкодилось! (Для отримання результатів див. Самостійну відповідь нижче.)

Повна інформація про конфігурацію:

Обладнання: MacBook Pro (кінець 2013 р.), 13 ', лише інтегрована графіка

ОС: Yosemite (10.10.5) за допомогою шифрування повного диска FileVault.

Відповіді:


2

Apple Store Genius швидко вирішив проблему, зробивши скидання SMC та скидання NVRAM швидко.

(Він, можливо, зробив більше одного з кожного; я не впевнений. Я не думаю, що він чекав звукового запуску перед тим, як додати крок NVRAM. Це був 5-хвилинний візит і магазин був гучним.)

Тож якщо цей стан повториться, я спробую кожен із них в порядку, у більшості комбінацій / термінів, щоб бути впевненим.

Геній вказав, що він бачив ту саму проблему з іншою людиною раніше того ж дня, і що шифрування повного диска FileVault є фактором, що стосується: екран чорної, але підсвітки, можливо, відображався замість, або, можливо, "перед", звичайний екран підказки перед завантаженням / розшифруванням гучності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.