Чи можна використовувати AppleTV для відображення веб-сторінки на телебаченні?


0

Ми працюємо у відкритому просторі для обчислень, і нам потрібно відобразити 3 критичних веб-сторінки (режим повноекранного режиму) на 2 телевізорах (= 2 яблучних телевізора).

Мені було цікаво, чи яблучний телевізор:

  • чи можна ним керувати через мій macbookpro (кінець 2013 року) для швидкого перегляду та відображення іншої сторінки (з вкладки на вкладку). Мені потрібно відображати 3 веб-сторінки на повноекранному екрані лише для 2 телебачення, тому мені потрібно буде змінювати вкладки кілька разів на день, і я не хочу кожен раз фізично ходити до телевізора.

  • Чи може яблучний телевізор змінюватися з вкладки на вкладки всередині браузера кожні X хвилин?

Відповіді:


1

Наскільки мені відомо, на сьогодні немає веб-браузера для AppleTV; можливо, це буде додано як додаток для моделі 4-го покоління?

Однак, єдиний спосіб, який мені відомо про показ вмісту веб-браузера в пристрої, - це використання дзеркального відображення AirPlay. Як я розумію, будь-який Mac, що виробляється з ~ 2011 року, повинен мати цю здатність до тих пір, як це є в Core i5 / i7 ilk (Core 2 Duos не може це зробити на самому собі).

Немає можливості Apple TV самостійно контролювати Safari або будь-які інші додатки на вашому MacBook Pro, проте може бути додаток, який міг би зробити це для вас, я перевірив магазин додатків Mac.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.