Чи примусовий перезапуск в iOS чимось відрізняється від звичайного перезавантаження?


22

Я пропоную розмову про усунення несправностей OS X та iOS для групи користувачів Mac у наступному місяці, і я здивовано почув, що кілька членів вважають, що «жорсткий перезавантаження» або примусовий перезапуск iPhone або iPad є корисною процедурою усунення несправностей. Вони припустили, що вона виконує якесь очищення кеш-пам'яті або скидання [ вставте махнувши рукою сюди ], що відрізняється від простого вимкнення пристрою та його включення.

Я досить глибоко шукав на веб-сайті підтримки Apple, на дискусійних форумах Apple, на популярних веб-сайтах новин Apple і на сайтах, що пропонують технічні поради Apple, і я не знайшов підтвердження.

Для уточнення відповіді, яку я шукаю, я особливо шукаю знань з перших вуст (наприклад, "Apple сказав мені, що сила перезавантаження робить foo") або опубліковану посилання, яка підтверджує той чи інший спосіб.


1
Я знаю, що у мене були технічні засоби Apple, які просять мене це зробити після м'якого перезавантаження, хоча це ніколи не вирішило жодних проблем для мене, м'який перезапуск не зробив, тому як мінімум це не шкідливо
agentroadkill

3
@agentroadkill Небезпечно забороняти додаткам та системі закривати файли, зберігаючи стан перед тим, як вимкнутись. Так, багато перевірок вбудовано для виправлення системної корупції, яка виповзає, коли ви це робите, але нічого не виправить пошкоджені фотографії та інші файли даних, коли ви завдасте їм шкоди, потягнувши штекер на операційній ОС. Шанси шкоди тут не такі вже й погані, як крутити ствол і тягнути курок на пістолет однією кулею, але сказати, що ви ухилилися від проблеми, це не робить це нешкідливим у загальному розумінні.
bmike

1
Був час (iOS 4), коли жорсткий скидання щось робив. У багатьох користувачів iPhone 3, включаючи мене, виникли значні проблеми з продуктивністю після оновлення iOS 4.0 і жорсткий перезавантаження справді значно покращився (я можу це засвідчити). Однак я не знаю точно, що зробив жорсткий перезавантаження або чи така поведінка зберігається в останній версії iOS (9). Виходячи з відповідей поки що, здається, ні.
Кіт

Відповіді:


14

Примусовий перезапуск відбувається на апаратному рівні, а не на рівні програмного забезпечення. Це означає , що навіть якщо IOS повністю заморожено або в іншому режимі в цілому (наприклад, DFU режим , режим відновлення або відновлення режиму ), ви можете виконати перезавантаження сили. Це не більше ніж вимкнути живлення та знову увімкнути пристрій. Це означає, що він не очищає кеш-пам'ять і нічого не скидає. Звичайний перезапуск насправді робить більше, ніж примусовий перезапуск.


3
Саме так я припускаю, що трапляється. Звичайно, можливо, що iOS помічає при запуску, що воно було несподівано закрите і виконує деякі додаткові процедури. Я здогадуюсь, що він не робить нічого, чого б не робив у звичайному завантаженні, але я хотів би будь-яке сильніше підтвердження в будь-якому випадку.
Адам Райс

1
@AdamRice Якщо я коли-небудь знайду інформацію, яка говорить про інше, я оновлю свою відповідь, але в усіх своїх дослідженнях я нічого не знайшла.
Ендрю Ларссон

6

"Hard Reset" - корисна функція усунення несправностей, адже це дуже часто єдиний спосіб перезапустити несправний пристрій iOS. Зазвичай це не доцільно робити з тієї ж причини, що і на Mac: це може спричинити корупцію. Але це, безумовно, корисна річ, щоб знати, як це робити за потрібні вам часи. Насправді це робить менше, ніж звичайний перезапуск, оскільки заважає ОС виконувати звичайні процедури відключення. Не дуже важливо це робити регулярно, і є кращі способи змусити перевірити файлову систему пристрою, не потенційно приводячи файли даних у невідповідний стан.


2

Ця стаття співробітника Apple може вважати корисною:

http://www.payetteforward.com/how-to-hard-reset-iphone-why-its-bad/


1
Ласкаво просимо до "Запитайте різних"! Ми намагаємось знайти найкращі відповіді, і ці відповіді дадуть інформацію про те, чому вони найкращі. Поясніть, чому ви думаєте, чому надане вами посилання відповість на запитання. Посилання можуть змінюватися і застарівати, тому ми вважаємо за краще відповіді не просто посилання. Див. Як відповісти про те, як надати якісну відповідь. - З огляду
fsb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.