Що таке «ss_conn_service», запущене на OS X?


4

Я використовую OS X El Capitan на iMac 21.5 ". Як досвідчений користувач, я іноді стежу за монітором діяльності для безпеки свого пристрою. Протягом 2-3 днів" ss_conn_service "працює на моєму пристрої. Я не можу визначити, що робити процес. Я підозрюю, що з Tab Galaxy, який я підключив до мого пристрою 2-3 дні тому. Ви зіткнулися з цим процесом?"

Зразок процесу, отриманий з Монітора активності:

Аналіз вибірки ss_conn_service (pid 62) кожні 1 мілісекунду   Процес: ss_conn_service [62] Шлях:
/ Бібліотека / LaunchAgents / ss_conn_service Завантажити Адреса: 0x100000000   Ідентифікатор: ss_conn_service Версія: ??? Тип коду:
Батьківський процес X86-64: launchd [1]

Дата / Час: 2015-11-20 15: 09: 20.236 +0200 Час запуску:
2015-11-20 10: 30: 28.221 +0200 Версія ОС: Mac OS X 10.11.1   (15B42) Версія звіту: 7 Інструмент аналізу: / usr / bin / sample

Дякую.


Пошук Google показує, що це драйвер USB для мобільних телефонів Samsung.
user3439894

Так. Проте звіти про пошук показують лише інформацію про драйвер Windows. Чи є недолік для видалення цієї програми з системи?
Berk B.

Я б подивився на .plist файли в /Library/LaunchAgents щоб побачити той, який завантажує "ss_conn_service" і подивитися, який шлях до виконуваного файлу "ss_conn_service". Це може надавати додаткову інформацію для визначення джерела. Що стосується видалення, якщо це для вашого телефону, то якщо ви не плануєте підключення телефону до комп'ютера знову, то видалення його не повинно зашкодити.
user3439894

Ласкаво просимо, щоб запитати різні. Я припускаю, що тут мається на увазі питання "Як я можу сказати, який пакет встановлений X" - якщо у вас є інше питання, ви можете запитати наступне питання або відредагувати його.
bmike

Відповіді:


1

Я видаляю його /Library/LaunchAgents. Тепер все йде добре. Зараз я не зіткнувся з жодною проблемою. Дякуємо за відповіді.


0

Звертаючись до загального, ось як ви аналізуєте будь-який довільний файл є занадто широким для цього сайту, але ви можете досить легко визначити, чи є щось частиною основної ОС, шукаючи файл серед квитанцій:

Використовуйте інструмент, як Pacifist перевірте відповідний файл як частина системних квитанцій:

Оскільки ви звикаєте до перевірки речей, ви також можете використовувати ці інструменти для того, щоб подивитися, що буде робити конкретний інсталятор, а не просто запускати його.

Один останній трюк, ви також можете використовувати tmutil compare якщо у вас є машина часу, щоб побачити, які файли змінювалися з одного інтервалу на інший. Я б рекомендував робити це для невеликих періодів часу, коли ви не думаєте, що багато що змінюється. Як правило, тисячі файлів змінюються кожну годину - так що вам доведеться звикнути до "помилкових" позитивів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.