Мій MacBook застряє, але залишилося 44 ГБ пам'яті


0

Мій MacBook має 125 Гб дискового простору (інші 125 ГБ - для Windows). Він як і раніше має більше 44 ГБ доступні, але він застряє кожні дві години. Я спробував всі методи, які я можу знайти і видалив те, що я можу видалити. Але це все ще не працює! Тепер я не можу писати остаточний документ у Word!

When it starts up it still has 44 GB available Коли він запускається, він має 44 ГБ

Less than 2 hours later it would be like that Менш ніж через 2 години було б так

І тоді все додаток призупинено, і я повинен повторно запустити.

I've checked my Activity Monitor.


Коли вона застряє, що таке синій простір? Якщо ви подивитеся в консольному додатку, ви бачите повідомлення про помилки в сховищі? Чи можете ви розібратися і дізнатися, де простір зростає? або це те, що ви просите?
bmike

Так, кожен раз, коли мій Mac запускається, оперативна пам'ять майже заповнена, і сховище стане менше і менше. Я не знаю, куди йде місце для зберігання!
Cindy

Барана повинна бути повною. Накопичення жорсткого диска, не так багато. Якщо ви часто зберігаєте свою роботу, перезавантаження кожні кілька годин буде виконано. Тоді ви можете подивитися / private / var / vm, щоб побачити, скільки файлів підкачки існує ...
bmike

Відповіді:


1

У вас є витік пам'яті десь, і це змушує вашу систему, по суті, доповнювати оперативну пам'ять з жорстким диском.

Відкрийте монітор активності, перейдіть на вкладку пам'яті та сортуйте за використанням. Подивіться, чи можете ви зрозуміти, яку програму або комбінацію програм поглинає ваша пам'ять. Також у цій самій вкладці відображатиметься використана пам'ять, простір підкачки тощо.


Цікава думка. Масові виклики для обміну файлами могли б пояснити речі.
bmike
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.