Найкоротша функція Minmod


24

Функція minmod - це варіант знайомого min , який з'являється в обмежуючих нахилі схемах високої роздільної здатності для часткових диференціальних рівнянь. Враховуючи ряд схилів, він вибирає найрівніший схил, доглядаючи за відносними знаками між схилами.

Функція приймає довільну кількість параметрів. Тоді minmod (x 1 , x 2 , ..., x n ) визначається як:

 • min (x 1 , x 2 , ..., x n ) , якщо всі x i суворо додатні
 • max (x 1 , x 2 , ..., x n ) , якщо всі x i суворо негативні
 • 0 , інакше.

Ми розглянемо лише цілі введення даних, оскільки це насправді не впливає на реалізацію і повинно бути більш інклюзивним для деяких (езотеричних) мов.

Напишіть програму або функцію, яка приймає n підписаних цілих чисел (для n> 0 ) через STDIN, ARGV або аргумент функції (ви можете використовувати масив, якщо це зручніше варіативної функції), і повертає або друкує (STDOUT) результат з minmod (а, б) .

Ви не повинні використовувати вбудовані min або max функції (і, очевидно, також немає вбудованого minmod , якщо ви дійсно можете це знайти). Крім того, ви не повинні використовувати жодних вбудованих функцій сортування, за винятком сортування фіксованої невеликої кількості елементів (менше 5).

Якщо у вашій мові немає підписаних типів, ви можете використовувати неподписаний тип та інтерпретувати його як доповнення двох. Наприклад, якщо у вашій мові використовуються лише непідписані байти, ви можете використовувати, 255щоб стояти за -1та 128виступати за -128тощо.

Це кодовий гольф, тому найкоротша відповідь (у байтах) виграє.

Випробування

Input     Output

2       2
-3       -3
0       0
3 -5      0
2 4 1     1
0 1 2     0
-1 1 2     0
-4 -2 -3 -2  -2
-5 0 -1    0
1 0 -1     0

Табло лідерів

Наступний фрагмент стека створює як звичайний таблицю лідерів, так і огляд переможців за мовою. Тож навіть якщо ваша обрана мова не дозволяє вам перемогти у всьому виклику, чому б не спробувати вирвати місце у другому списку?

Щоб переконатися, що ваша відповідь відображається, будь ласка, почніть свою відповідь із заголовка, використовуючи наступний шаблон Markdown:

# Language Name, N bytes

де Nрозмір вашого подання. Якщо ви покращите свій рахунок, ви можете зберегти старі бали у заголовку, прокресливши їх. Наприклад:

# Ruby, <s>104</s> <s>101</s> 96 bytes


1
Можливо, додайте стовпчик, скільки відповідей на кожній мові
гордий haskeller

1
@proudhaskeller Хм, мені подобається, що дві таблиці в даний час підходять одна до одної, не відкриваючи фрагмент на весь екран - я думаю, це було б трохи забито, якби я додав ще один стовпець. Якщо ваш коментар отримає значно більше результатів, ніж мій, я побачу, що я можу зробити. ;)
Мартін Ендер

1
@Optimizer Я вирішив, що попередня версія правил робить більше шкоди творчості відповідей людей, ніж я задумав. Крім того, я збирався присвоїти нагороду за відповідь, яка вела до того, як правило все-таки змінилося, тому я не думаю, що жодної шкоди з точки зору реп. (Так, я погоджуюся, що зміни правил - це не дуже гарна ідея, але я вважав, що це вартує цього в цьому випадку.)
Мартін Ендер

1
@ MartinBüttner - В нових відповідях зараз я не бачу творчості. Все зводилося до зведення до парного minmod. Творчість полягала у відповідях xnor чи підході Міга, на який впливає багато інших відповідей.
Оптимізатор

2
@Optimizer, не завжди можна сказати, чи є нова відповідь настільки ж креативною, як і старіша, на яку вона схожа, чи це не уявний порт.
Пітер Тейлор

Відповіді:


13

GolfScript, 10 9 байт

~{0]$1=}*

Передбачає введення від stdin у форматі [-4 -2 -3 -2]

При цьому використовується вбудована функція сортування $, але щоразу, коли вона викликається, це масив із 3-х елементів, що дозволено.

Демонстрація в Інтернеті


Класно, наші відповіді займають менше 1 секунди, а це означає, що моя відповідь була найкоротшою. ;)
Timtech

1
+1, це спосіб коротший та розумніший за моє рішення. (Пс. Якщо хтось сумнівається в цьому, так, це рішення є правильним, і це досить легко довести за допомогою індукції. Те, що робить код Петра, - це неодноразово обчислювати медіану попереднього значення minmod, наступне вхідне значення та нуль; експертиза можливі випадки показують, що це справді дає нове значення minmod.)
Ілмарі Каронен

Що ... ну, завжди є багато речей, щоб спертися: O
TheBlastOne

24

Математика, 19 байт

Median[#~Riffle~0]&

Код та гольф завдяки Мартіну Бюттнеру.

Це неназвана чиста функція, яка приймає в якості списку цілі числа. Викликайте це як

Median[#~Riffle~0]&[{-2, -3, -2, -4}]

або аналогічно збережено у змінній.

Код спочатку встановлює нуль між кожні два елементи вхідного списку, який вставляє n-1нулі серед nелементів. Тоді для отримання відповіді потрібна медіана.

Це дає min-mod, оскільки він обробляє кожен випадок:

 1. Усі числа є додатними, в цьому випадку нулі знаходяться нижче них, а медіана - найнижче додатне число.

 2. Усі числа від’ємні, у цьому випадку нулі вище їх, а медіана - найменше від’ємне число.

 3. Існує і позитивне, і негативне число, і тому середній елемент дорівнює нулю.

Якщо Mathematica реалізує свою медіану, використовуючи алгоритм вибору лінійного часу , то це також O (n).


11

Хаскелл, 62 61 39 38 37 байт

f s=last[x|x<-0:s,and[x*x<=x*y|y<-s]]

використовуючи деякі порівняння магії запозичені з @ Zgarb у відповідь *, а саме x*x<=x*y.

x*x<=x*yсправедливо лише тоді, коли xі yмають однаковий знак, і yабсолютна величина більше. зверніть увагу , що , коли xце 0завжди вірно.

ми визначаємо, що xце результат, якщо він міститься s, і що для всіх yв s xмає той самий знак, що yі менший за абсолютною величиною. якщо жодне значення не sзадовольняє це визначення, то 0це результат.

fпотім працює, шукаючи sелемент, щоб задовольнити це, і використовує 0як за замовчуванням.

* хоча він не використовував його з тих причин, якими я користуюсь, і він насправді позбувся цього


Рідкісно, ​​що Haskell може бути таким пограбуючим (і, як не дивно, все ще читається). Любіть це.
Isiah Meadows

10

JavaScript (ES6), 39 байт

a=>a.reduce((p,c)=>p*c>0?p*p>c*c?c:p:0)

1
Люблю це. Гарне використання ES6.
Qix

6

Пітон 2, 53

lambda l:reduce(lambda a,b:sorted([a,b,0])[1],l,l[0])

Ідея полягає в тому, reduceщоб перетворити міні-мондер з двома входами в n-вхідний. Я придумав це незалежно від інших відповідей, які його використовують. Підтримується лише Python 2 reduce.

Рішення з двома входами просто знаходить медіану двох чисел і нуль. Дивіться мою відповідь Mathematica щодо більш прямого способу використання медіани.

Менше гольфу:

def f(l):
 A=l[0]
 for x in l:A=sorted([a,b,0])[1]
 return A

Гіпотетична амальгама з Python 2 та Python 3 була б символом коротшою, із призначенням зірки з Python 3 input()та printз Python 2.

#Not real code!
A,*l=input()
for x in l:A=sorted([A,x,0])[1]
print A

Старий код, без сортування:

lambda l:reduce(lambda a,b:[a,b][a*a>b*b]*(a*b>0),l,l[0])

Гм, так, я помітив цей побічний ефект тим часом, але відчуваю, що зараз уже пізно виправити це. Математика, Medianпроте, має вбудований модуль.
Мартін Ендер

Ваш останній підхід також зараз діє.
Мартін Ендер

6

Marbelous, 210 байт

@0
00
]]\\&002
/\..//&0@0
00..02
MMMMMM//\\
:M
}0}1}0}1}0}1}0}2..}2
^7^7||||&0&1&4<3&0=2{>
EqalLteq{0{<{<<2&1--
&2..&3..}100..&2\/{>
>0&6=0&4&5&6..\/
&3..&5\/{<{0
\/..\/
:|
}000}0
&0Subt
{0&1
}0{0
^7
=0&1
&0
\/

Тут використовуються три дошки.

The |Плата ( Abв читається варіанті) має абсолютне значення мармуру (або повернення переданого мармуру або нуля мінус переданий мармур, так як всі арифметичні операції в Marbelous беззнакові).

The MДошка ( Minabsв машиночитаемой версії) знахідки і виходах вліво першого або другого мармур пройшов ( в залежності від того має меншу абсолютну величину), і вихід , якщо передаються іншій підписаний мармур.

The MРада також випускає мармур він тримає вниз замість вліво після того , як останній символ з STDIN забирається.

The MПлата використовується в основній платі , щоб зберегти minmod усіх перевірених значень в будь-який момент часу, оскільки він звільняє значення , яке буде збережено вліво, який потім відхиляється назад.

Кошики для сміття (\/ ) розміщувалися лише під синхронізаторами, які в іншому випадку друкувалимуться на STDIN.

Для вводу / виводу використовується STDIN / STDOUT. Обидва мають справу з 8-бітовими значеннями (якщо ви хочете передати + 0x30 та + 0x38, розмістіть08 у STDIN).

Бібліотеки та циліндричні дошки обов'язково потрібні. Перегляд результатів у вигляді десяткових чисел рекомендується (зауважте, що це відображає непідписане значення результату minmod).

Перевірте це тут.

Примітка: Для більш зрозумілого введення / виведення, додайте Dpпо останньому рядку на головній платі (до :M), замініть ]]з Rd, і додати наступне в нижній частині :

:Rd
}0}0}0
]]]]]]{>
-O-O-O
-O-O-O
*A
Plus
\\*A
..Plus
..{0
:*A
}0}0
<<<<
<<
<<
Plus
{0

Це просто змінює вихід на 3 знаки після коми. Аналогічно, для введення цих змін потрібен пробіл, розділений з 3 десяткових цифр на число.

Читаема версія:

Фото дошки


5

Haskell, 83 40 39 байт

Це, мабуть, не найкоротше рішення Haskell (і, звичайно, тут не обійдуть інших), але це початок. EDIT: Тепер на 50% коротше! EDIT2: На один байт менше ...

a#b|a*b<0=0|a*a<b*b=a|1<2=b
m=foldr1(#)

Це просто просто скласти (або зменшити, так як деякі мови називають) бінарним оператором #, який обчислює медіану a, bі 0. Навіть незважаючи на те, що тепер правила дозволять мені сортувати невеликі списки, для цього потрібно імпортувати в Haskell і призводити до більшого числа байтів ( 49 байт, але 31 без імпорту):

import Data.List
a#b=sort[a,b,0]!!1
m=foldr1(#)

\a-> (signum a,a)те саме, що і signum>>=(,)використовувати екземпляр monad. (дивіться мій пост у "Поради щодо гольфу в хаскелл")
гордий haskeller

Дякую за пораду, але зараз це суперечка. :)
Zgarb

@Zgarb Ну добре.
Оптимізатор

5

TIS-100, 696 526 байт

@1
MOV UP ACC
SAV
ADD 999
JEZ A
SWP
MOV 1 ANY
MOV ACC ANY
JRO -7
A:MOV 12 ANY
@5
S:JRO UP
MOV UP ACC
JLZ A
JEZ B
MOV 1 DOWN
JMP B
A:MOV 7 DOWN
NEG
B:MOV 1 RIGHT
MOV ACC RIGHT
MOV ACC RIGHT
JMP S
MOV 14 DOWN
MOV 9 RIGHT
@6
MOV 999 ACC
L:JRO LEFT
SAV
SUB ANY
JGZ A
MOV ANY NIL
SWP
JMP L
A:MOV ANY ACC
JMP L
MOV ACC ANY
@9
S:JRO UP
JEZ A
SUB 1
JEZ A
JMP X
A:MOV 1 ACC
JMP S
JEZ B
SUB 2
JEZ B
X:MOV 6 ACC
JMP S
B:MOV 2 ACC
JMP S
MOV ACC ANY
@10
MOV LEFT ACC
ADD 1
JRO ACC
JRO 6
MOV UP ANY
MOV UP ACC
NEG
MOV ACC ANY
!NOP
MOV 0 ANY

Очікує, що послідовність буде припинена -999 . TIS-100 є новішим, ніж це питання, але це все одно не має значення.

Вузол 9 відстежує, чи всі ми позитивні, чи всі негативні чи змішані. Вузли 5 і 6 працюють, щоб знайти мінімум абсолютного значення всіх вхідних чисел. Тоді вузол 10 вибирає мінімальний, мінімальний заперечений або 0 залежно від стану вузла 9.

введіть тут опис зображення


Я впровадив TIS-емулятор для TIO, тому тепер ви можете спробувати його в Інтернеті!
Фларкс

4

CJam, 20 байт (або 10 байт)

q~{]__~z\z<=\~*0>*}*

Використовуючи підхід @ xnor, зменшіть обчислення minmod з 2 чисел одночасно з масиву.

Це було б 19 байт, якби вони :zпрацювали


Використання нового правила використання сортування на коротких масивах:

q~{0]$1=}*

що рівнозначно відповіді @ Петра


Попередні 26 байт:

q~_{g}%_|:+\(z\{za+_~>=}/*

Це можна пограти в гольф далі ...

Вхід (через STDIN) - цілий масив типу:

[-4 -2 -3 -2]

а вихід - minmod вхідного масиву

Спробуйте тут

Якби :gі :zпрацював, це було б на 4 байти коротше.


25 байт: q~_{g}%_|:+\{z\za+_~>=}**.
jimmy23013

Помилки для одного int масиву. Я також спробував це :)
Оптимізатор

Хоча там є 26-байтне рішення. Дякую за це :)
Оптимізатор

4

Java, 84 байти

Це Java у всій красі. Перемагає GolfScript в коефіцієнті трохи більше 900%.

int f(int[]a){int b=a[0],c;for(int d:a)b=(c=d<0?-1:1)*b<0?0:d*c<b*c?d:b;return b;}

Загорнутий у клас:

public class MinModGolfed{

  public static void main(String[] args){
    int[] numbers = new int[args.length];
    for (int i = 0; i < args.length; i++){
      numbers[i] = Integer.parseInt(args[i]);
    }
    System.out.println(new MinModGolfed().f(numbers));
  }

  int f(int[]a){int b=a[0],c;for(int d:a)b=(c=d<0?-1:1)*b<0?0:d*c<b*c?d:b;return b;}

}

Розгорнуто коментарями:

public class MinModExpandedGolfed{

  public static void main(String[] args){
    int[] numbers = new int[args.length];
    for (int i = 0; i < args.length; i++){
      numbers[i] = Integer.parseInt(args[i]);
    }
    System.out.println(new MinModExpandedGolfed().f(numbers));
  }

  int f(int[]a){         //a is the input numbers
    int b=a[0],c;       //b is the best number found so far.
    for(int d:a)        //Iterate over a with current element as d.
      b=(c=d<0?-1:1)     //c is equal to the sign of d.
          *b<0?
            0:     //If b has opposite sign of d, b = 0.
            d*c<b*c?d:b;//If the absolute value of d is less than b, b = d. 
    return b;
  }

}

Примітка. Це можна покращити за допомогою Java 8.

Примітка: Не вдалося вдосконалити роботу Java 8.


Мені ще багато чому навчитися. +1.
Родольфо Діас

4

J, 20 12 байт

Функція, що приймає список як аргумент. Викрадено з Golfscript / CJam / що завгодно.

(1{0/:~@,,)/

Мінімум xі yє медіаною (сортуйте /:~та візьміть середину 1{) списку трьох предметів 0,x,y. Скоротіть список ( складання в J-мові), перенісши цей мінімум між сусідніми елементами.

У користуванні на REPL. (J вимовляє свій негативний знак _.)

  (1{0/:~@,,)/ _4 _2 _3 _2
_2
  f =: (1{0/:~@,,)/  NB. give it a name
  f 1 1 2
1
  f 0 1 2
0
  f _1 1 2
0

Старий сміття, перш ніж я помітив короткі сорти допускаються: 0:`<.`>.@.(*@]*0<*))/minmod з xі yє 0 ( 0:) , якщо 0 більше або дорівнює добутку xі y, інакше це мінімальне ( <.) або максимальне ( >.) між xі в yзалежності від знака . Складіть це по всьому списку.


4

TI-BASIC, 19 байт

Передбачає введення у форматі {-2,4,3} .

Діє подібно до відповіді xnor:

Input L₁       get user input into the L1 array
dim(L₁)2-1→dim(L₁   get the length of the array; multiply by 2 and subtract 1
           make this the new length (new elements always default to 0)
median(L₁       calculate and return (since it's the last line) median of new array

3
Цікавий спосіб підрахунку розміру коду ...
Ypnypn


Мій код, як і median(augment(Ans,0ΔList(Ansлише вісім байтів, не входить у списки одномірного. If variance(Ans:augment(Ans,0ΔList(Ans:median(Ansдовше вашого. Якби тільки TI-BASIC підтримував порожні списки ...
lirtosiast

Ти правий. Схоже, що нарікає мій код від 12 до 15 байт.
Timtech

Я думаю, ти маєш рацію. +4 байти там.
Timtech

3

Пітон 2, 82 79 71 69 61 байт

lambda l:reduce(lambda G,H:[H,G][(G>H)^(G>0)]*(G*H>0),l,l[0])

Це засновано від мого pyth відповіді, який був натхненний Mig в відповідь.


Стара відповідь:

l=input()
m=l[0]
k=1-2*(m<0)
for i in l:m=[m,i][m>i*k]
print(k*m>0)*m

Це дуже довга відповідь. Я відчуваю, що мати 2 змінні - це марно ... Я був правий...? іш? ; стор


3

KDB / Q, 43 символи для визначення корпусу функції

Завдяки чудовим ідеям з попередніх дописів:

f:{$[all 1_0<(*':)x;{$[<[x*x;y*y];x;y]}/[x];0]}

Введіть один номер, використовуючи список

f[enlist 2]
f[enlist 0]
f[enlist -2]
f[2 4 1]
f[0 1 2]
f[1 0 2]
f[-1 1 2]
f[-4 -2 -3 -2]
f[-5 0 -1]
f[-5 -0 -1]
f[1 0 -1]

Я впевнений, що деякі гуру Q можуть придумати більш короткі.


Можливо, щось на кшталт {asc[0,x,y]1}/?
алгоритм

3

Піта, 25 22 20 12

uhtS[0GH)QhQ

Напевно, не роман, але оригінальний: P


Дозволено попереднє сортування

u*?Gx>GH>G0H>*GHZQhQ

Піт

Спробуйте в Інтернеті.

Ідея використовувати reduceта потрійні заяви була безсоромно викрадена з відповіді Міга , але я не маю уявлення, чи ці алгоритми інакше навіть схожі, оскільки я не можу читати потрійні заяви.

Пояснення:

Q=eval(input)     : implicit
u        QhQ : print reduce(lambda G,H: ..., Q, Q[0])
 *     >*GHZ   : ... * (G*H>0)
 ?G    H     : G if ... else H
  x>GH>G0      : G>H xor G>0

Не потрібно tQ. Qтакож працюватиме
Оптимізатор

Абсолютно вірно! Я також думаю, що я можу видалити один із ?для *...
FryAmTheEggman

3

C #, 101 байт

Перша моя спроба в гольф-коді і досить ворожою мовою гольфу. На основі скорочення ( Aggregateв LINQ) і дуже схожого на відповідь JavaScript від Mig . Можна керувати так (new System.Linq.M()).m(new[] {1, 2, 3}). Проходить усі тестові випадки, але не обробляє порожні вхідні масиви.

namespace System.Linq{class M{public int m(int[]i){return i.Aggregate((a,b)=>a*b>0?a*a<b*b?a:b:0);}}}

1
Не потрібно обробляти порожній вхід, оскільки я навіть не визначив функцію для цього випадку.
Мартін Ендер


2

Мова виробника ігор, 489 байт

Про мову виробника ігор

Розв'язує масив (нулі додаються) і повертає медіану (подібно до моєї іншої відповіді)

i=0a=argument0
while(variable_local_array_get(a,i))i++
for(j=0;j++;j<i-1)a[j+i]=0var i,j,d,m=0d=ds_list_create()if variable_local_exists(a){if variable_local_array_get(a,0){for(i=0;i<32000;i++){if variable_local_array_get(a,i)=0break
ds_list_add(d,variable_local_array_get(a,i))}ds_list_sort(d,0)i=ds_list_find_value(d,ds_list_size(d) div 2)j=ds_list_find_value(d,(ds_list_size(d) div 2)-1)m=ds_list_find_value(ds,ds_list_size(d) mod 2)ds_list_destroy(d)}if m return (i+j)/2return i
break}

@ MartinBüttner Перші 2,5 рядки виконують гвинтівку, а решта знаходить медіану. 32000Це максимальний розмір масиву , як обмежена програмне забезпечення.
Timtech

@ MartinBüttner Так, у середній частині весь список не відсортований.
Timtech

@ MartinBüttner це відсортовано кожну ітерацію ... так 3
Timtech

Ой, бачу. Цей код напрочуд важко прочитати для такої багатослівної мови. ^^
Мартін Ендер

@ Досить добре MartinBüttner Це для гри в гольф (дуже вільний синтаксис) , але він не містить багато стандартних вбудовані функції (вона буде орієнтована на ігровий дизайн).
Timtech

2

Ява, 353 304 124 байт

Складіть найгіршу мову для кодового гольфу з найгіршим гольфістом у світі, і ви отримаєте ...

int m(int[]a){int m=a[0];if(m<0)for(int i:a){m=(i>m)?i:m;m=(i>0)?0:m;}else for(int i:a){m=(i<m)?i:m;m=(i<0)?0:m;}return m;}}

Ungolf це і ви отримуєте:

int m(int[] a) {
  int m = a[0];
  if (m < 0) {
    for (int i : a) {
      m = (i > m) ? i : m;
      m = (i > 0) ? 0 : m;
    }
  } else {
    for (int i : a) {
      m = (i < m) ? i : m;
      m = (i < 0) ? 0 : m;
    }
  }
  return m;
}

Це функція (якщо це було не начебто очевидно), яка отримує масив чисел і обробляє його значення, повертаючи значення minmod.

Мій старий бенемот від заспокоєння також включений, що є цілою програмою - як завжди.

class M{public static void main(String[]a){java.util.Scanner s=new java.util.Scanner(System.in);int n,m=0;try{m=s.nextInt();if(m<0)while(true){n=s.nextInt();m=(n>m)?n:m;m=(n>0)?0:m;}else while(true){n=s.nextInt();m=(n<m)?n:m;m=(n<0)?0:m;}}catch(java.util.InputMismatchException e){System.out.print(m);}}}

Ungolf це і ви отримуєте:

class M {

  public static void main(String[] a) {
    java.util.Scanner s = new java.util.Scanner(System.in);
    int n = 0, m = 0;
    try {
      m = s.nextInt();
      if (m < 0) {
        do {
          n = s.nextInt();
          m = (n > m) ? n : m;
          m = (n > 0) ? 0 : m;
        } while (true);
      } else {
        do {
          n = s.nextInt();
          m = (n < m) ? n : m;
          m = (n < 0) ? 0 : m;
        } while (true);
      }
    } catch (java.util.InputMismatchException e) {
      System.out.print(m);
    }
  }
}

Отримує нескінченні числа, зупиняється, коли вводиться нечислове значення, представляючи значення Minmon.


Здається, ваш код відкидає перше значення, тому він дасть неправильні відповіді, наприклад 1 2 3. Ви також здаєтеся, що не помічаєте, що ви можете написати функцію, яка обробляє її аргументи, а не програму, що читає з stdin.
Пітер Тейлор

@PeterTaylor Нерозумно, мій перший інстинкт - це завжди написати повну програму, навіть якщо заявлено, що це може бути функцією. Про цю помилку, мабуть, я її недостатньо перевірив, щури. Спробую виправити це зараз - і зробіть також лише функціональну версію ...
Rodolfo Dias

2

R, 20 символів

R зазвичай не підходить для кодегольфа, але я використовую його для своєї роботи, тому хотів спробувати. Перш ніж спробувати, я не знав, що R готовий прийняти такий брудний синтаксис! :-) 52 символи :

if((q=summary(x))[6]<0)q[6]else if(q[1]>0)q[1]else 0

Тоді я подивився інші відповіді, які я спробував геніальну медіанську хитрість @ xnor, що чудово!

median(c(x-x,x)[-1])

Як працює ваша перша версія? Що робить summary? Чи відповідно q[1]і q[6]min, і max? У цьому випадку це не вірно, оскільки ви не можете використовувати вбудовані min / max.
Мартін Ендер

@ MartinBüttner він в основному забезпечує вектор квантилів і середнє значення. 1 і 6 - 0 і 1 квантування. Я не використовував вбудовану функцію min / max відповідно до ваших правил.
Томаш

2

Пітона, 52

Я все ще не міг не відчути, що погано мати два lambdaс. Ця функція бере список, а потім повертає одноелементний список, що містить результат.

f=lambda a:a[1:]and[sorted([a.pop(),0]+f(a))[1]]or a

Сподіваємось, це не призведе до того, що величезна кількість правопорушень призведе до переліку одноелементів.


1

Матлаб / Октав, 26

Це в основному лише переклад відповіді Mathematica xnor. Він працює, додаючи на один нуль менше довжини вхідного вектора. Зауважте, що додавання ще одного не буде працювати, оскільки тоді результат буде весь час 0. Спасибі Мартін Бюттнер за -4 символи цього рішення =)

@(x)median([x,0*x(2:end)])

@ MartinBüttner Ви абсолютно праві. Тепер я це змінив: програма додасть лише на нуль менше, ніж вхід. Таким чином гарантується, що у нас завжди є непарна кількість елементів, а медіана піклується про решту.
недолік

або спливати останні 0 із попереднього рішення.
Оптимізатор

@ MartinBüttner Спасибі, звичайно, так краще. @ Optimizer Як би ви це зробили?
недолік

Я поняття не маю. Я думав, що повинен бути спосіб просто вискочити останній елемент, щось подібне @(x)median([0*x,x](2:end)). Хоча здається, що це ті самі байти, що і зараз.
Оптимізатор

@Optimizer Я вже думав, що пропустив важливу особливість Matlab =) Це дуже погано, що позначення, які ви запропонували, не працюють, це було б дуже зручно іноді!
недолік

1

Пітон, 72 60 байт

Це перше рішення, яке я придумав, і це досить наївне. Друга половина, в основному, є дублікатом першої половини коду, але я не знав, як її зменшити. Цікаво, чи можна це скоротити за допомогоюeval ...

Редагувати: Змінено лямбда на розуміння.

Спробуйте їх тут

lambda l:min(l)*all(x>0for x in l)+max(l)*all(x<0for x in l)

Це тільки 4 символів більше, але все ж варто подивитися, використовуючи Sp3000 в TIP .

lambda l:eval("+m%s%s(l)*all(x%s0for x in l)"*2%tuple("ax<in>"))

1

Javascript, 63

a=>a.reduce((p,c)=>p<0?c<0?Math.max(p,c):0:c>0?Math.min(p,c):0)

Більш прочитана версія:

function (arr) {
  return arr.reduce(function (p, c) {
    if (p < 0) {
      if (c < 0) {
        return Math.max(p, c);
      } else {
        return 0;
      }
    } else {
      if (c > 0) {
        return Math.min(p, c);
      } else {
        return 0;
      }
    }
  });
}
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.