КОТ: Воюючі міста


22

Остаточні результати тут!

Вступ

Гра бере натхнення на Ману Гра міста . Це відбувається у світі мечів і магії. Король, який правив усім континентом, просто загинув, а пани багатьох міст-держав зараз воюють за територію. Ви один з цих панів, і ваша мета - завоювати і правити кожним містом.

Принцип

Люди поділяються на 8 класів :

Warlocks : Fighter (magic)
Crusaders : Fighter (melee)
Amazons : Fighter (range)
Corsairs : Utility (steal, guard, transport)
Bishops : Utility (convert, exorcize)
Necromancers : Utility (resurrect)
Architects : Utility (build)
Peons : Resource (income, recruits)

Коли гра починається, ви керуєте одним містом. У кожному місті є 100 чоловік . Ви повинні розділити їх між цими 8 категоріями.

Потім починається власне гра, яка покрокова. Поворот складається з 12 фаз , 7 з яких є інтерактивними (прохання ботів про команду). Наступна фаза починається, коли попередній етап виконується кожним містом (Фаза 1: Місто 1, місто 2, місто 3 ...; Фаза 2: місто 1, місто 2, місто 3 ...):

1. Raise Taxes               - AUTOMATED 
2. Steal Money               - INTERACTIVE
3. Recruit Troops              - INTERACTIVE
4. Pay Wages                - AUTOMATED
5. Try Revolt                - AUTOMATED
6. Convert Soldiers             - INTERACTIVE
7. Attack Town               - INTERACTIVE
8. Raise Corpses              - INTERACTIVE
9. Move Army or Tribute           - INTERACTIVE
10. Defend against Threats         - AUTOMATED
11. Construct Buildings           - INTERACTIVE
12. Make Children              - AUTOMATED

Контролер надає вам введення через аргументи команд, ваша програма повинна виводити через stdout.

Синтаксис

Вихідні дані (підготовка)
Перед початком гри контролер викликає вашу заявку без аргументів. Це означає, що вам потрібно розподілити 100 людей на 8 категорій.

Вам потрібно вивести: Warlocks Crusaders Amazons Corsairs Bishops Necromancers Architects Peons

Наприклад: 15 10 12 10 7 5 1 40.

Кожне місто також починається з 500 золотих та 5 трупів.

Введення
Щоразу, коли ваша програма викликається, вона отримуватиме аргументи у такому форматі:Round;Phase;YourPlayerId;YourTownId;PlayerId_TownId_Gold_Corpses_Warlocks_Crusaders_Amazons_Corsairs_Bishops_Necromances_Architects_Peons_Temples_Barracks_Estates_Palaces;PlayerId_TownId_Gold_Corpses_Warlocks_Crusaders_Amazons_Corsairs_Bishops_Necromances_Architects_Peons_Temples_Barracks_Estates_Palaces;...

Приклад введення 1;2;1;1;0_0_600_5_15_10_12_10_7_5_1_40_0_0_0_0;1_1_700_5_15_10_12_10_7_5_1_40_0_1_0_2;...

Ось, ви бачите, що це 1-й раунд, 2-й етап, ви гравець 1 у місті 1. У вас є 700 золотих, 5 трупів, 15 бойовиків, 10 хрестоносців, 12 амазонок, 10 корсарів, 7 єпископів, 5 некромантов, 1 архітектор, 40 пенонів, 0 храмів, 1 казарма, 0 садиб та 2 палаци.

Вихідні дані

Дивіться геймплей.

Ігровий процес

Усі фази

Команда W = ЗАЧЕКАЙТЕ

Недійсна команда = ЗАЧЕКАЙТЕ

Фаза 1: Підвищення податків

Дохід генерується відповідно до вашого населення та завершених будівель:

+5 gold * Peons
+2 gold * (Warlocks + Bishops + Necromancers) * TEMPLES
+2 gold * (Crusaders + Amazons) * BARRACKS
+2 gold * (Corsairs + Peons) * ESTATES
+10 gold * PALACES

Фаза 2: Вкрасти гроші

Під час цієї фази ви можете вкрасти гроші з одного міста, надіславши Корсар. Кожен Корсар може вкрасти до 10 золотих (тобто 12 Корсарів можуть вкрасти до 120 золотих). Якщо в цільовому місті не вистачає золота, ваші корсажі вкрадуть все, аж до максимальної суми боргу: 200 золотих . Якщо ви спробуєте надіслати більше корсарів, ніж у вас є, програма використовуватиме всі ваші наявні корсари.

Синтаксис команд :S DestinationId Corsairs

Фаза 3: Вербування військ

Тут ви можете тренувати свої пеони, витративши трохи золота. Ви можете набрати скільки завгодно одиниць, доки у вас буде достатньо півоній та золота. Якщо ви спробуєте набрати більше, ніж ви насправді можете, гра буде набиратися випадковим чином, поки все не буде витрачено. Програма поважає ваші максимальні квоти (якщо ви спробуєте набрати 10 хрестоносців і 5 амазонок, які мають лише 8 пенонів, наприклад, він набере 6 хрестоносців і 2 амазонки, а не 8 амазонок або 8 магістралей).

Warlock :    10 gold
Crusader :   10 gold
Amazon :    10 gold
Corsair :    12 gold 
Bishop :    20 gold
Necromancer :  20 gold
Architect :   15 gold

Синтаксис команд :R Warlocks Crusaders Amazons Corsairs Bishops Necromancers Architects

Фаза 4: Виплата заробітної плати

Заробітна плата списується відповідно до вашого населення:

-1 gold * (Warlock + Crusaders + Amazons)
-2 gold * (Corsairs + Bishops + Necromancers + Architects)

Фаза 5: Спробуйте бунт

Якщо ваш баланс від'ємний, ви втрачаєте контроль над своїм містечком до вигнанців . Після повстання золото міста скидається до початкової вартості: 500 золотих . Населення підтримується на своєму нинішньому рівні.

Фаза 6: Перетворення солдатів

Кожен з ваших єпископів може перетворити 1 солдата ворога (магістраль, хрестоносців чи амазонки) з обраного міста за плату 50 золотих за одиницю. Перетворені підрозділи об'єднують сили, розташовані у вашому місті. Як і у випадку набору, якщо у вас немає достатньої кількості золота чи єпископів, програма перетвориться випадковим чином, дотримуючись квот.

Синтаксис команд :C DestinationId Warlocks Crusaders Amazons

Фаза 7: місто атаки

Ви можете відправити армію Ворлоків, хрестоносців та амазонок, щоб завоювати місто. Якщо ви спробуєте надіслати більше, ніж у вас, програма надішле всіх.

Солдати отримують 1,5 бойового бонусу за цією схемою: Mage > Range > Melee > Mage(т. Е. Ворлок, що бореться з Амазонкою, набирає 1,5 сили). Лише одиниці, що перевищують, отримують цей бонус. Бонус приписується як злочину, так і захисту.

Втрати розподіляються випадковим чином між одиницями переможця відповідно до втраченої сумарної потужності (тобто сила наступу: 12 проти сили оборони: 14, захист перемагає і програє 12 одиниць). Невдаха втрачає всі свої одиниці. Кожна мертва одиниця додається до числа трупів атакованого міста. Якщо злочин переможе, місто захоплюється і тепер належить нападнику. Він також зберігає золото, трупи та пеони, які були в цьому містечку. Корсари, єпископи, некроманти та архітектори рятуються перед потенційним гнобленням.

Захист нічого не отримує.

Синтаксис команд :A DestinationId Warlocks Crusaders Amazons

Фаза 8: Підняття трупів

Кожен ваш некромант може воскресити до 5-ти пенонів, споживаючи трупи і витрачаючи золото. Кожен воскреслий Пеон коштував 1 труп і 20 золотих. Якщо ви спробуєте воскресити більше, ніж можете, програма витратить усе, що у вас є.

Синтаксис команд :R Corpses

Фаза 9: Переміщення армії чи данини

Ви можете відправити одиниці в інше місто. Якщо ви спробуєте надіслати більше, ніж у вас, програма надішле всіх.

Синтаксис команд :M DestinationId Warlocks Crusaders Amazons Corsairs Bishops Necromancers Architects

Або ви можете відправити золото, зайнявши кораблі Corsairs. Кожен корсар може перевезти до 200 золотих . Якщо ви спробуєте надіслати більше, ніж у вас є, програма надішле те, що у вас є.

Синтаксис команд :T DestinationId Gold

Фаза 10: Захист від загроз

Кілька загроз загрози завдати шкоди вашому місту:

 • Зомбі: Мертві не завжди такі мертві, як виглядають. 10% трупів у вашому місті прокинуться і з'їдуть мізки. Кожен зомбі з'їсть 1 Пеон, а потім блукає в небуття (Трупи як Зомбі, так і з'їдених Пеонів споживаються).
 • Демони: Вашим пеонам потрібно почути проповіді, інакше вони почнуть викликати Темних Духів. Кожен ваш єпископ покриває потреби до 50 пеон. 10% (у підлогу) ваших єретиків (Пеони в надлишку) породять демонів. Демони вбивають по 1 Пеона кожен і повертаються в пекло (Трупи Пеонів додаються до міського рахунку).
 • Бандити: Розпусники живуть по сусідству. Загальне населення Outlaws справедливо розподілено між містами та направляється на крадіжку багатств. Ваша єдина захист - це патрульні корсарів. Кожен корсар може зупинити до 5 розгулів. Кожен із законів, які не зупиняються, викрадає у вашого міста 10 золотих (максимальний борг міста - 200 золотих)

На початку гри формується щонайменше 1 місто Outlaws (100 населення), потім ще 1 на кожні 5 гравців (тобто 1-4 гравців: 1 Outlaws, 5-9 гравців: 2 Outlaws ...). Позори можна визнати за допомогоюid = -1

Фаза 11: Будівництво будівель

Досягнувши цієї фази, будівництво будівель у вашому місті прогресує відповідно до кількості архітекторів. Кожен архітектор збільшує добудову єдиної будівлі на 8%. Коли будівля досягне 100%, вона завершується і починає приносити доходи в наступній фазі "Податки". Черга на будівництво керується автоматично (перший прихід, перший сервіс).

Потім можна також розпочати побудову інших будівель (BuildingId = Буква в дужках):

TEMPLE (T) :    200 Gold
BARRACKS (B) :   200 Gold
ESTATE (E) :    200 Gold
PALACE (P) :    500 Gold

Ви можете розпочати будівництво стільки будівель, скільки захочете, і якщо у вас недостатньо золота, будівництво буде проігноровано. Будівництво ваших нових будівель розпочнеться лише наступного раунду.

Синтаксис команд :B BuildingId BuildingId BuildingId ...

Фаза 12: Зробити дітей

Кожні п'ять раундів (5, 10, 15 ...) нові Пеони будуть народжуватися і готові до боротьби. Кожна пара Peons складе 1 Peon (тобто 23 Peons генерують 11 нових Peons).

Правила

 • Ботів не слід писати, щоб бити або підтримувати конкретних інших ботів.
 • Запис у файли дозволяється. Будь ласка, напишіть на "tvojeubmissionname.txt", папка буде видалена перед початком гри. Інші зовнішні ресурси заборонені.
 • На ваш запит є 1 секунда для відповіді (за місто).
 • Укажіть команди для складання та запуску подань.

Перемога

Переможець - той, у кого найбільше міст після 100 турів. Якщо гравець захоплює всі міста, гра зупиняється і він виграє. Якщо декілька гравців мають однакову кількість міст, підрахуватиметься загальна кількість населення, то кількість золота.

Контролер

Ви можете знайти контролер на github. Він також містить 2 вибірки, написані на Java. Відкрийте його в Eclipse, помістіть складені боти в кореневу папку і додайте клас до керуючої програми (як і зразок).

Бої

Формула бойових дій приблизно така:

Для кожного класу солдатів (Warlock, хрестоносців, Amazon):

 • Обчисліть баланс між правопорушенням та захистом (тобто хто має більше кожного класу і скільки більше?)
 • Про надлишкових солдатів (тобто значення позитивного балансу) дивіться, скільки існує "слабких цілей" (див. Діаграму Фази 7).
 • Помножте бойову силу придатних солдатів (тобто "слабких цілей" порівняно з "зайвими солдатами") та додайте решту на бойову силу 1.

Ви можете спробувати симулятор тут: http://ideone.com/ArJosE (просто змініть значення солдатів, ви отримаєте бонуси та загальну силу)

Ось кілька тестових випадків:

Attack   Defense   A. Bonus  D. Bonus  A. Str   D. Str  Winner
20/10/0   12/12/12  8/0/0    0/2/10   34.0    42.0   Defense
40/0/5   12/12/12  12/0/0   0/12/0   51.0    42.0   Attack
0/60/8   10/30/2   0/10/6   8/0/0   76.0    46.0   Attack
20/20/40  90/5/5   0/15/5   40/0/0   90.0    120.0   Defense

Кінцеві результати

В середньому 10 ігор. Синтаксис:Player(Towns, Population, Gold)

1. Opportunist(6.4, 4165, 2895626)
2. Politician(6.4, 1048, 42542)
3. Outlaw(2.8, 1575, 349073)
4. YoungEarl(0.4, 3424, 941624)
5. Aegis(0, 0, 0)
 . Butter(0, 0, 0)
 . Commander(0, 0, 0)
 . Lannister(0, 0, 0)
 . Machiaveli(0, 0, 0)
 . Monarch(0, 0, 0)
 . Serenity(0, 0, 0)
 . Sehtimianer(0, 0, 0)
 . Sleeper(0, 0, 0)
 . Zealots(0, 0, 0)

Результати 10 ігор: http://pastebin.com/GdufEYjm

Повні журнали двох ігор: http://pastebin.com/GQDZ0JdY & http://pastebin.com/m3UBTDuC

Всі добре розіграли, поєдинок був дуже близьким між Політиком та Оппотуністом.


Збільшуючи кількість взаємодії гравців, я сподіваюся побачити диверсифікацію стратегій. Однак простого бота можна досягти за дуже мало рядків.
Thrax

The total Outlaws population is divided equitably between towns and sent to steal wealth.Скільки там бандитів?
MegaTom

@MegaTorn На початку є одне місто Outlaws для 5 гравців (мінімум 1) та 100 людей всередині кожного з них. Тоді, по мірі просування гри, Outlaws може з'явитися від бунтів або бути вбитими іншими гравцями.
Фракс

як ми можемо знати, скільки споруд має місто-противник? Здається, контролер не надсилає цю інформацію. Це необхідно для того, щоб визначити, скільки податків буде збільшено, щоб визначити, чи може успішна атака насправді закінчитися тим, що не може виплатити зарплату і негайно втратити місто до революції
Moogie

Коли місто потрапляє у фазу 5, чи можуть інші міста-гравці перейняти це місто? Якщо так, чи підтримуються типи класів населення? тобто: Якщо у них було 20/20/40 бійців у «Війлок, хрестоносців, амазонок», це те, що потрібно боротися, щоб взяти це місто?
Логічний лицар

Відповіді:


8

Opportunist, Java v2

Він намагається скористатися можливостями, коли вони представляють себе ... але якщо ніхто не представиться (а він все ще суперечить) в кінці гри, то він вийде назовні.

ПОДРОБНЕ:

Включено деякі ідеї durron597. Тепер припиняє вербувати єпископів, коли зможе повністю перетворити найсильнішу силу противника і замість цього зосереджується на закупівлі солдатів.

Також v1 мав початковий гандикап, коли початковий розкид населення не додавав до 100 ... лише 98!

package moogiesoft;

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;
import java.util.Random;
import java.util.stream.Collectors;

public class Opportunist {

private static final float FIGHTING_BONUS = 1.5f;
public static final int GOLD_PER_PEON = 5;
public static final int GOLD_PER_TEMPLE = 2;
public static final int GOLD_PER_BARRACKS = 2;
public static final int GOLD_PER_ESTATE = 2;
public static final int GOLD_PER_PALACE = 10;
private static final int CONVERSION_COST = 50;
private static final int GOLD_PER_STEAL = 10;
private static final int GOLD_MAX_DEBT = 200;
private static final int CORSAIR_COST = 12;
private static final int BISHOP_COST = 20;
private static final int ARCHITECT_COST = 15;
private static final int BARRACKS_COST = 200;
private static final int MILITARY_COST = 10;

int round;
int phase;
int playerID;
int thisTownID;


List<Town> towns;
List<Town> myTowns;
List<Town> otherTowns;
List<Town> otherNonOutlawTowns;
List<Town> otherOutlawTowns;

Town thisTown;

public static void main(String[] args){
  if (args.length == 0) {
    System.out.println("8 8 9 22 8 0 13 32");
  } else {
    new Opportunist().respond(args[0].split(";"));
  }
}

private void respond(String[] args) {

  round = Integer.parseInt(args[0]);
  phase = Integer.parseInt(args[1]);
  playerID = Integer.parseInt(args[2]);
  thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

  towns = new ArrayList<>();
  myTowns = new ArrayList<>();
  otherTowns = new ArrayList<>();
  otherNonOutlawTowns= new ArrayList<>();
  otherOutlawTowns= new ArrayList<>();

  for (int i = 4; i < args.length; i++){
    towns.add(new Town(args[i]));
  }

  for (Town town : towns){
    if (town.isMine()){
      myTowns.add(town);
      if (town.isThisTown()){
        thisTown = town;
      }
    } else {
      otherTowns.add(town);
      if (town.getOwnerId()!=-1)
      {
        otherNonOutlawTowns.add(town);
      }
      else
      {
        otherOutlawTowns.add(town);
      }
    }
  }


  switch (phase)
  {
    case 2: steal(); break;
    case 3: recruit(); break;
    case 6: convert(); break;
    case 7: attack(); break;
    case 8: resurrect(); break;
    case 9: move(); break;
    case 11: build(); break;
    default: System.out.println("W"); break;
  }
}

private void steal() {
  ArrayList<Town> architectSoldierSortedNonOutlawTowns = new ArrayList<>(otherNonOutlawTowns);
  architectSoldierSortedNonOutlawTowns.sort((a,b)->b.getArchitects()-a.getArchitects()==0?a.getSoldiers()-b.getSoldiers():b.getArchitects()-a.getArchitects());
  Town targetTown =null;
  int targetTownStolenGold = 0;

  // Try to steal from the towns that have the most architects as they are the long term threat.
  for (Town town : architectSoldierSortedNonOutlawTowns)
  {
    if (estimateProceedsOfTheft(town,thisTown)>thisTown.calculateTaxes())
    {
       targetTown=town;
       break;
    }
  }

  // see if we can cause revolution in any non outlaw towns or if the target proceeds of theft is not sufficent to support this town...
  if (targetTown==null || estimateProceedsOfTheft(targetTown,thisTown)+thisTown.calculateTaxes()<thisTown.calculateSalary()*2)
  {
    for (Town town : otherNonOutlawTowns)
    {

      if (town.getGold()-town.calculateSalary()-thisTown.getCorsairs()*GOLD_PER_STEAL<0)
      {
        int stolenGold = estimateProceedsOfTheft(town,thisTown);
        if (stolenGold>targetTownStolenGold)
        {
          targetTownStolenGold=stolenGold;
          targetTown=town;
        }
      }

    }
  }

  // just pick the strongest opponent
  if (targetTown==null && round<5)
  {
    targetTown = otherNonOutlawTowns.stream().max((a,b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).orElse(null);
  }

  // or if the target proceeds of theft is not sufficent to support this town... select the non outlaw town with the most gold!
  if (targetTown==null || estimateProceedsOfTheft(targetTown,thisTown)+thisTown.calculateTaxes()<thisTown.calculateSalary()*2)
  {
    targetTown = otherNonOutlawTowns.stream().max((a,b) -> a.gold - b.gold).orElse(null);
  }

  // otherwise just pick the outlaw town with the most gold.
  if (targetTown==null)
  {
    targetTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.gold - b.gold).orElse(null);
  }

  System.out.println("S " + targetTown.getId() + " " + thisTown.getCorsairs());

}

private void recruit() {
  Town strongestTown=otherTowns.stream().max((a,b)->a.getSoldiers()-b.getSoldiers()).orElse(null);
  Town mostRepoductiveTown=otherTowns.stream().max((a,b)->a.getPeons()-b.getPeons()).orElse(null);

  int originalNoOfPeonsAvailableToConvert = 0;
  boolean recruitSoldiers=true;
  // last round... no point in keeping any peons... make them soldiers. 
  if (round==100)
  {
    originalNoOfPeonsAvailableToConvert = thisTown.getPeons();
  }
  // looks like our bishops can recruit the full force of the strongest enemy... so lets just recruit soldiers.
  else if (strongestTown!=null && strongestTown.getSoldiers()<thisTown.getBishops())
  {
    originalNoOfPeonsAvailableToConvert = thisTown.getPeons()-mostRepoductiveTown.getPeons();
  }
  // ok so we need more bishops...
  else if (round>5)
  {
    recruitSoldiers=false;
    originalNoOfPeonsAvailableToConvert = thisTown.getPeons()/10;
  }

  int amazonRecruit = 0;
  int crusaderRecruit = 0;
  int warlockRecruit = 0;
  int bishopRecruit = 0;
  int corsairRecruit = 0;
  int architectRecruit = 0;

  while (originalNoOfPeonsAvailableToConvert>0)
  {
    int noOfPeonsAvailableToConvert=originalNoOfPeonsAvailableToConvert;
    int recruitsLeft;
    do
    {
      recruitsLeft=noOfPeonsAvailableToConvert;

      if (recruitSoldiers)
      {
        if (noOfPeonsAvailableToConvert-->0) amazonRecruit++;
        if (noOfPeonsAvailableToConvert-->0) crusaderRecruit++;
        if (noOfPeonsAvailableToConvert-->0) warlockRecruit++;
      }
      // see if we want to recruit more bishops...
      else if (thisTown.getBishops()<(round<30?Math.pow(2,round/4):thisTown.getPeons()-50))
      {
        if (noOfPeonsAvailableToConvert-->0) bishopRecruit++;
      }
    } while (noOfPeonsAvailableToConvert>0 && noOfPeonsAvailableToConvert!=recruitsLeft);

    noOfPeonsAvailableToConvert = noOfPeonsAvailableToConvert<0?0:noOfPeonsAvailableToConvert;
    Town simulatedTown = new Town(thisTown);
    simulatedTown.setPeons(thisTown.getPeons()-(originalNoOfPeonsAvailableToConvert-noOfPeonsAvailableToConvert));
    simulatedTown.setAmazons(simulatedTown.getAmazons()+amazonRecruit);
    simulatedTown.setCrusaders(simulatedTown.getCrusaders()+crusaderRecruit);
    simulatedTown.setWarlocks(simulatedTown.getWarlocks()+warlockRecruit);
    simulatedTown.setBishops(simulatedTown.getWarlocks()+bishopRecruit);
    simulatedTown.setCorsairs(simulatedTown.getWarlocks()+corsairRecruit);
    simulatedTown.setArchitects(simulatedTown.getWarlocks()+architectRecruit);
    simulatedTown.setGold(simulatedTown.getGold()-amazonRecruit*MILITARY_COST
                           -crusaderRecruit*MILITARY_COST
                           -warlockRecruit*MILITARY_COST
                           -bishopRecruit*BISHOP_COST
                           -corsairRecruit*CORSAIR_COST
                           -architectRecruit*ARCHITECT_COST
                           -BARRACKS_COST // aways have enough to build a building!
                           );

    // ensure that we can afford (both now and in the future) to recruit this number of bishops...
    if (estimateProceedsOfTheft(thisTown) + simulatedTown.calculateTaxes()-simulatedTown.calculateSalary()>0 && simulatedTown.getGold()>simulatedTown.calculateSalary())
      break;
    originalNoOfPeonsAvailableToConvert--;
  }

  System.out.println("R " + warlockRecruit + " " + crusaderRecruit + " " + amazonRecruit + " " + corsairRecruit + " " + bishopRecruit + " 0 " + architectRecruit);
}

private void convert() {
  int currentGold = thisTown.getGold();
  int futureTaxGeneration = thisTown.calculateTaxes();
  int futureSalaryCost = thisTown.calculateSalary();
  int futureProceedsOfCrime = estimateProceedsOfTheft(thisTown);
  int futureCashFlow = futureTaxGeneration+futureProceedsOfCrime-futureSalaryCost;
  int goldAvailableToSpend = currentGold-=BARRACKS_COST;

  if (goldAvailableToSpend>CONVERSION_COST && futureCashFlow>0)
  {
    Town strongestTown = null;

    // sort towns by architects and then soldiers...
    ArrayList<Town> architectSoldierSortedNonOutlawTowns = new ArrayList<>(otherNonOutlawTowns);
    architectSoldierSortedNonOutlawTowns.sort((a,b)->b.getArchitects()-a.getArchitects()==0?a.getSoldiers()-b.getSoldiers():b.getArchitects()-a.getArchitects());
    for (Town town :architectSoldierSortedNonOutlawTowns)
    {
      // if we could use all our bishops...then we shall target this town...
      if (town.getSoldiers()-thisTown.getBishops()>0)
      {
        strongestTown =town;
        break;
      }
    }

    // no town targeted... select the town with the most soldiers then.
    if (strongestTown == null)
    {
      strongestTown = findStrongestTownThatCanDefeatGivenTown(thisTown);
    }

    if (strongestTown == null)
    {
      // this town is already surpreme! lets see if we can be fivolous and attempt to convert anyway...
      if (thisTown.getGold()>thisTown.calculateSalary()*2)
      {
        strongestTown=otherNonOutlawTowns.stream().max((a,b)->a.getSoldiers()-b.getSoldiers()).orElse(null);
      }
    }

    // no town targeted... select the town with the most soldiers then.
    if (strongestTown == null)
    {
      strongestTown=otherTowns.stream().max((a,b)->a.getSoldiers()-b.getSoldiers()).orElse(null);
    }

    // we have selected a town... try to convert from it...
    if (strongestTown != null)
    {
      Town simulatedThisTown = new Town(thisTown);
      int amazonConversionCount=0;
      int warlockConversionCount=0;
      int crusaderConversionCount=0;

      // iterate until we are unable to pay for conversion or unable to support converted forces
      while(true)
      {
        futureTaxGeneration = simulatedThisTown.calculateTaxes();
        futureSalaryCost = simulatedThisTown.calculateSalary();
        futureCashFlow = futureTaxGeneration+futureProceedsOfCrime-futureSalaryCost;

        goldAvailableToSpend-=CONVERSION_COST;

        // see if we can afford to convert another military unit or have run out of bishops to use...
        if (amazonConversionCount+warlockConversionCount+crusaderConversionCount==thisTown.getBishops() || goldAvailableToSpend < 0 || futureCashFlow<0) break;

        // convert a amazon... if any...
        if (strongestTown.getAmazons()>0)
        {
          amazonConversionCount++;
          simulatedThisTown.setAmazons(simulatedThisTown.getAmazons()+1);
          strongestTown.setAmazons(strongestTown.getAmazons()-1);
        }
        // convert a crusader... if any...
        else if (strongestTown.getCrusaders()>0)
        {
          crusaderConversionCount++;
          simulatedThisTown.setCrusaders(simulatedThisTown.getCrusaders()+1);
          strongestTown.setCrusaders(strongestTown.getCrusaders()-1);
        }
        // convert a warlock... if any...
        else if (strongestTown.getWarlocks()>0)
        {
          warlockConversionCount++;
          simulatedThisTown.setWarlocks(simulatedThisTown.getWarlocks()+1);
          strongestTown.setWarlocks(strongestTown.getWarlocks()-1);
        }
        // no more units to convert from the targeted town...
        else
        {
          break;
        }

      }

      System.out.println("C " + strongestTown.getId() + " " + warlockConversionCount + " " + crusaderConversionCount + " " + amazonConversionCount);
      return;
    }
  }
  System.out.println("W");
}

private void attack() {

  // nearing end game.. lets just attack every thing blindly :P
  if (round>=99)
  {
    for (Town town : towns)
    {
      if (!town.isMine())
      {
        Town simulatedThisTown = new Town(thisTown);
        Town simulatedOtherTown = new Town(town);

        // attempt to attack the opponent with all our soldiers.
        if (battle(simulatedThisTown,simulatedOtherTown,thisTown.getWarlocks(),thisTown.getCrusaders(),thisTown.getAmazons()))
        {
          System.out.println("A "+ town.getId()+ " " + thisTown.getWarlocks()+ " " + thisTown.getCrusaders()+ " " + thisTown.getAmazons() );
          return;
        }
      }
    }
  }

  // we should be in a good position... lets try to take over strongest opponent...
  if (round>32)
  {
    Town strongestTown = otherTowns.stream().max((a,b)->a.getSoldiers()-b.getSoldiers()).orElse(null);
    Town simulatedThisTown = new Town(thisTown);
    Town simulatedStrongestTown = new Town(strongestTown);

    int warlockRegiment = thisTown.getWarlocks();
    int crusaderRegiment = thisTown.getCrusaders();
    int amazonRegiment = thisTown.getAmazons();

    List<Town> remainderNonOutLawTowns = new ArrayList<Town>(otherNonOutlawTowns);
    remainderNonOutLawTowns.remove(strongestTown);

    Town nextStrongestTown = remainderNonOutLawTowns.stream().max((a,b)->a.getSoldiers()-b.getSoldiers()).orElse(null);
    boolean firstLoop=true;

    // attempt to attack the strongest opponent with the least number of soldiers possible and still be in a position to likely not succumb to the next strongest opponent.
    while (nextStrongestTown!=null && warlockRegiment+crusaderRegiment+amazonRegiment>0 && battle(simulatedThisTown,simulatedStrongestTown,warlockRegiment,crusaderRegiment,amazonRegiment))
    {

      Town simulatedThisTownAfterWinning = new Town(simulatedThisTown);
      Town simulatedNextStrongestTown = new Town(nextStrongestTown);

      if (nextStrongestTown==null ||
        battle(simulatedNextStrongestTown,simulatedThisTownAfterWinning,
            simulatedNextStrongestTown.getWarlocks()*2/3,
            simulatedNextStrongestTown.getCrusaders()*2/3,
            simulatedNextStrongestTown.getAmazons()*2/3))
      {
        if (firstLoop) break;
        System.out.println("A "+ strongestTown.getId()+ " " + warlockRegiment+ " " + crusaderRegiment+ " " + amazonRegiment );
        return;
      }
      firstLoop=false;
      warlockRegiment-=warlockRegiment>0?1:0;
      crusaderRegiment-=crusaderRegiment>0?1:0;
      amazonRegiment-=amazonRegiment>0?1:0;

      simulatedThisTown = new Town(thisTown);
      simulatedStrongestTown = new Town(strongestTown);
    }

    // it looks like we are in a power deadlock with one other town... lets see if going all out will make us the victor....
    if (otherNonOutlawTowns.size()==1)
    {
      simulatedThisTown = new Town(thisTown);
      Town simulatedRemainingTown = new Town(otherNonOutlawTowns.get(0));

      if (battle(simulatedThisTown,simulatedRemainingTown,thisTown.getWarlocks(),thisTown.getCrusaders(),thisTown.getAmazons()))
      {
        System.out.println("A "+ simulatedRemainingTown.getId()+ " " + thisTown.getWarlocks()+ " " + thisTown.getCrusaders()+ " " + thisTown.getAmazons() );
        return;
      }
    }
  }

  System.out.println("W");
}

private void move() {

  // give half our funds to the most needy town...
  List<Town> poorMyTowns = myTowns.stream().filter(a->a.calculateTaxes()-a.calculateSalary()<0).collect(Collectors.toList());
  if (poorMyTowns.size()>0)
  {
    Town poorTown = poorMyTowns.get(new Random().nextInt(poorMyTowns.size()));

    if (poorTown.getId() != thisTownID)
    {
      System.out.println("T "+poorTown.getId()+ " "+ thisTown.getGold()/2);
      return;
    }
  }

  System.out.println("W");

}

private void resurrect() {
  // zombie shmozies!
  System.out.println("W");
}

private void build() {
  // endevour to always build a barracks or estate (which ever is more lucrative)
  int currentGold = thisTown.getGold();
  int futureTaxGeneration = thisTown.calculateTaxes();
  int futureSalaryCost = thisTown.calculateSalary();
  int futureProceedsOfCrime = estimateProceedsOfTheft(thisTown);
  int futureCashFlow = futureTaxGeneration+futureProceedsOfCrime-futureSalaryCost;
  int goldAvailableToSpend = currentGold;

  if (goldAvailableToSpend>BARRACKS_COST && futureCashFlow>0)
  {
    if (thisTown.getAmazons()+thisTown.getCrusaders()>thisTown.getCorsairs()+thisTown.getPeons())
    {
      System.out.println("B B");
      return;
    }
    else
    {
      System.out.println("B E");
      return;
    }
  }
  System.out.println("W");
}

private class Town {

  private int ownerId =-1;
  private int id = -1;
  private int gold;
  private int corpses;
  private int warlocks;
  private int crusaders;
  private int amazons;
  private int corsairs;
  private int bishops;
  private int necromancers;
  private int architects;
  private int peons;
  private int temples;
  private int barracks;
  private int estates;
  private int palaces;

  public Town(String string){
    String[] args = string.split("_");
    ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
    id = Integer.parseInt(args[1]);
    gold = Integer.parseInt(args[2]);
    corpses = Integer.parseInt(args[3]);
    warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
    crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
    amazons = Integer.parseInt(args[6]);
    corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
    bishops = Integer.parseInt(args[8]);
    necromancers = Integer.parseInt(args[9]);
    architects = Integer.parseInt(args[10]);
    peons = Integer.parseInt(args[11]);
    temples = Integer.parseInt(args[12]);
    barracks = Integer.parseInt(args[13]);
    estates = Integer.parseInt(args[14]);
    palaces = Integer.parseInt(args[15]);
  }

  //Copy constructor
  public Town(Town source)
  {
    this.ownerId=source.ownerId;
    this.id=source.id;
    this.gold=source.gold;
    this.corpses=source.corpses;
    this.warlocks=source.warlocks;
    this.crusaders=source.crusaders;
    this.amazons=source.amazons;
    this.corsairs=source.corsairs;
    this.bishops=source.bishops;
    this.necromancers=source.necromancers;
    this.architects=source.architects;
    this.peons=source.peons;
    this.temples = source.temples;
    this.barracks = source.barracks;
    this.estates = source.estates;
    this.palaces = source.palaces;

  }

  public void setOwnerId(int ownerId)
  {
    this.ownerId = ownerId;
  }

  public void setGold(int gold)
  {
    this.gold = gold;
  }

  public void setCorpses(int corpses)
  {
    this.corpses = corpses;
  }

  public void setWarlocks(int warlocks)
  {
    this.warlocks = warlocks;
  }

  public void setCrusaders(int crusaders)
  {
    this.crusaders = crusaders;
  }

  public void setAmazons(int amazons)
  {
    this.amazons = amazons;
  }

  public void setCorsairs(int corsairs)
  {
    this.corsairs = corsairs;
  }

  public void setBishops(int bishops)
  {
    this.bishops = bishops;
  }

  public void setNecromancers(int necromancers)
  {
    this.necromancers = necromancers;
  }

  public void setArchitects(int architects)
  {
    this.architects = architects;
  }

  public void setPeons(int peons)
  {
    this.peons = peons;
  }

  public int getTemples()
  {
    return temples;
  }

  public int getBarracks()
  {
    return barracks;
  }

  public int getEstates()
  {
    return estates;
  }

  public int getPalaces()
  {
    return palaces;
  }

  public int getOwnerId() {
    return ownerId;
  }

  public int getId() {
    return id;
  }

  public int getGold() {
    return gold;
  }

  public int getCorpses() {
    return corpses;
  }

  public int getWarlocks() {
    return warlocks;
  }

  public int getCrusaders() {
    return crusaders;
  }

  public int getAmazons() {
    return amazons;
  }

  public int getCorsairs() {
    return corsairs;
  }

  public int getBishops() {
    return bishops;
  }

  public int getNecromancers() {
    return necromancers;
  }

  public int getArchitects() {
    return architects;
  }

  public int getPeons() {
    return peons;
  }

  public int getSoldiers() {
    return getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons();
  }

  public boolean isMine(){
    return getOwnerId() == playerID;
  }

  public boolean isThisTown(){
    return id == thisTownID;
  }

  public int calculateSalary()
  {
    return (getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons()) + 2*(getCorsairs()+getBishops()+ getArchitects()+ getNecromancers());
  }

 // algorithm taken from Game.java
  public int calculateTaxes()
  {
    int taxes = 0;
    taxes += (getPeons() * GOLD_PER_PEON);
    taxes += ((getWarlocks() + getBishops() + getNecromancers()) * (getTemples() * GOLD_PER_TEMPLE));
    taxes += ((getCrusaders() + getAmazons()) * (getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS));
    taxes += ((getPeons() + getCorsairs()) * (getEstates() * GOLD_PER_ESTATE));
    taxes += (getPalaces() * GOLD_PER_PALACE);
    return taxes; 
  }

}

// algorithm taken from Game.java
private boolean battle(Town attackingTown, Town defendingTown, int attackingWarlocks, int attackingCrusaders, int attackingAmazons)
{
  int sourceWarlocks = Math.min(attackingTown.getWarlocks(), Math.max(0, attackingWarlocks));
  int sourceCrusaders = Math.min(attackingTown.getCrusaders(), Math.max(0, attackingCrusaders));
  int sourceAmazons = Math.min(attackingTown.getAmazons(), Math.max(0, attackingAmazons));

  int destinationWarlocks = defendingTown.getWarlocks();
  int destinationCrusaders = defendingTown.getCrusaders();
  int destinationAmazons = defendingTown.getAmazons();

  int sourceWarlocksBalance = Math.max(0, sourceWarlocks - destinationWarlocks);
  int sourceWarlocksBonus = Math.min(sourceWarlocksBalance, destinationAmazons);
  float sourceWarlocksStrength = (sourceWarlocks - sourceWarlocksBonus + (sourceWarlocksBonus * FIGHTING_BONUS));
  int sourceCrusadersBalance = Math.max(0, sourceCrusaders - destinationCrusaders);
  int sourceCrusadersBonus = Math.min(sourceCrusadersBalance, destinationWarlocks);
  float sourceCrusadersStrength = (sourceCrusaders - sourceCrusadersBonus + (sourceCrusadersBonus * FIGHTING_BONUS));
  int sourceAmazonsBalance = Math.max(0, sourceAmazons - destinationAmazons);
  int sourceAmazonsBonus = Math.min(sourceAmazonsBalance, destinationCrusaders);
  float sourceAmazonsStrength = (sourceAmazons - sourceAmazonsBonus + (sourceAmazonsBonus * FIGHTING_BONUS));
  float sourceTotalStrength = sourceWarlocksStrength + sourceCrusadersStrength + sourceAmazonsStrength;

  int destinationWarlocksBalance = Math.max(0, destinationWarlocks - sourceWarlocks);
  int destinationWarlocksBonus = Math.min(destinationWarlocksBalance, sourceAmazons);
  float destinationWarlocksStrength = (destinationWarlocks - destinationWarlocksBonus + (destinationWarlocksBonus * FIGHTING_BONUS));
  int destinationCrusadersBalance = Math.max(0, destinationCrusaders - sourceCrusaders);
  int destinationCrusadersBonus = Math.min(destinationCrusadersBalance, sourceWarlocks);
  float destinationCrusadersStrength = (destinationCrusaders - destinationCrusadersBonus + (destinationCrusadersBonus * FIGHTING_BONUS));
  int destinationAmazonsBalance = Math.max(0, destinationAmazons - sourceAmazons);
  int destinationAmazonsBonus = Math.min(destinationAmazonsBalance, sourceCrusaders);
  float destinationAmazonsStrength = (destinationAmazons - destinationAmazonsBonus + (destinationAmazonsBonus * FIGHTING_BONUS));
  float destinationTotalStrength = destinationWarlocksStrength + destinationCrusadersStrength + destinationAmazonsStrength;


  if (sourceTotalStrength > destinationTotalStrength) {

    RandomNumberGenerator rand = new RandomNumberGenerator();
    int[] limits = new int[3];
    limits[0] = sourceWarlocks;
    limits[1] = sourceCrusaders;
    limits[2] = sourceAmazons;
    int[] losses = rand.genNumberWithLimits((int) Math.ceil(destinationTotalStrength), limits);

    attackingTown.setWarlocks(attackingTown.getWarlocks() - sourceWarlocks);
    attackingTown.setCrusaders(attackingTown.getCrusaders() - sourceCrusaders);
    attackingTown.setAmazons(attackingTown.getAmazons() - sourceAmazons);

    defendingTown.setWarlocks(sourceWarlocks - losses[0]);
    defendingTown.setCrusaders(sourceCrusaders - losses[1]);
    defendingTown.setAmazons(sourceAmazons - losses[2]);
    defendingTown.setCorsairs(0);
    defendingTown.setBishops(0);
    defendingTown.setNecromancers(0);
    defendingTown.setArchitects(0);

    defendingTown.setCorpses(defendingTown.getCorpses() + destinationWarlocks + destinationCrusaders + destinationAmazons + losses[0] + losses[1] + losses[2]);
    defendingTown.setOwnerId(attackingTown.getOwnerId());
    return true;
  } else if (sourceTotalStrength <= destinationTotalStrength) {

    RandomNumberGenerator rand = new RandomNumberGenerator();
    int[] limits = new int[3];
    limits[0] = destinationWarlocks;
    limits[1] = destinationCrusaders;
    limits[2] = destinationAmazons;
    int[] losses = rand.genNumberWithLimits((int) Math.ceil(sourceTotalStrength), limits);

    attackingTown.setWarlocks(attackingTown.getWarlocks() - sourceWarlocks);
    attackingTown.setCrusaders(attackingTown.getCrusaders() - sourceCrusaders);
    attackingTown.setAmazons(attackingTown.getAmazons() - sourceAmazons);

    defendingTown.setWarlocks(destinationWarlocks - losses[0]);
    defendingTown.setCrusaders(destinationCrusaders - losses[1]);
    defendingTown.setAmazons(destinationAmazons - losses[2]);

    defendingTown.setCorpses(defendingTown.getCorpses() + sourceWarlocks + sourceCrusaders + sourceAmazons + losses[0] + losses[1] + losses[2]);
  }
  return false;

}

/**
 * Taken from Game.java
 *
 * Generate N random numbers when their SUM is known
 *
 * @author Deepak Azad
 */

public class RandomNumberGenerator {

  public int[] genNumbers(int n, int sum){
    int[] nums = new int[n];
    int upperbound = Long.valueOf(Math.round(sum*1.0/n)).intValue();
    int offset = Long.valueOf(Math.round(0.5*upperbound)).intValue();

    int cursum = 0;
    Random random = new Random(new Random().nextInt());
    for(int i=0 ; i < n ; i++){
      int rand = random.nextInt(upperbound) + offset;
      if( cursum + rand > sum || i == n - 1) {
        rand = sum - cursum;
      }
      cursum += rand;
      nums[i]=rand;
      if(cursum == sum){
        break;
      }
    }
    return nums;
  }

  public int[] genNumberWithLimits(int sum, int[] limits) {

    int n = limits.length;
    int[] nums = new int[n];
    int total = 0;

    for (int l : limits) {
      total += l;
    }

    if (total <= sum)
      return limits;

    Random random = new Random(new Random().nextInt());
    while (sum > 0) { 
      int x = random.nextInt(n);
      if (nums[x] < limits[x]) {
        nums[x] += 1;
        sum--;
      }
    }
    return nums;
  }
}

// algorithm taken from Game.java
private int estimateProceedsOfTheft(Town theivingTown)
{
  int bestTownToTheiveProceedsAmount = -1;
  for (Town town : towns)
  {
    int goldStolen = estimateProceedsOfTheft(town,theivingTown);

    if (goldStolen > bestTownToTheiveProceedsAmount)
    {
      bestTownToTheiveProceedsAmount=goldStolen;
    }       
  }
  return bestTownToTheiveProceedsAmount;
}

// algorithm taken from Game.java
private int estimateProceedsOfTheft(Town victimTown,Town theivingTown)
{
  int goldStolen = 0;

  if (victimTown.getOwnerId()!= theivingTown.getOwnerId())
  {
    int goldReserve = victimTown.getGold() + GOLD_MAX_DEBT > 0 ? victimTown.getGold() + GOLD_MAX_DEBT : GOLD_MAX_DEBT - Math.abs(victimTown.getGold());
    int goldToSteal = theivingTown.getCorsairs() * GOLD_PER_STEAL;
    goldStolen = Math.min(goldReserve, goldToSteal);
  }

  return goldStolen;
}

// exactly as the method name states :)
private Town findStrongestTownThatCanDefeatGivenTown(Town defendingTown)
{
  int strongestSurvivingForce=-1;
  Town strongestTown=null;
  for (Town town : towns)
  {
    if (town.getOwnerId()!=defendingTown.getOwnerId() && town.getOwnerId()!=-1)
    {
      Town simulatedThisTown = new Town(defendingTown);
      Town simulatedOtherTown = new Town(town);

      // check to see if the other town could defeat this town
      if (battle(simulatedOtherTown,simulatedThisTown,simulatedOtherTown.getWarlocks(), simulatedOtherTown.getCrusaders(), simulatedOtherTown.getAmazons()))
      {
        //and if so, if it is the most overwhelming win, then that town is the target of conversion.
        int survivingForce=simulatedOtherTown.getAmazons()+simulatedOtherTown.getCrusaders()+simulatedOtherTown.getWarlocks()+
                simulatedThisTown.getAmazons()+simulatedThisTown.getCrusaders()+simulatedThisTown.getWarlocks();
        if (survivingForce>strongestSurvivingForce)
        {
          strongestSurvivingForce=survivingForce;
          strongestTown = town;
        }
      }
    }
  }
  return strongestTown;
}
}

Для запуску: 1. Помістіть у каталог moogiesoft 2. У батьківському каталозі: java moogiesoft.Opportunist


Оце Так! Це дуже добре!
TheNumberOne

Очевидно, що це чудово, але я думаю, що ви могли б дещо покращити це, 1. припинивши купувати єпископів, якщо у вас є більше єпископів, ніж у всіх інших військовослужбовців разом; 2. атакуйте міста, що перебувають поза законом, до 100 років, якщо вони не захищені, а інших ботів немає. Слід зробити свій остаточний результат набагато вищим.
durron597

Дякую, вони хороші пропозиції. Я буду домагатися їх включення :)
Moogie

Молодці, стратегія Opportunist була справді цікава!
Thrax

@Thrax дякую за виклик! З моїх експериментів шанс має великий фактор того, наскільки добре грає Опортуніст. Її легко можна заграти в початкових раундах ближнього бою. Зазвичай Зелот.
Мугі

8

Егіди, Ява

Егід намагається відіграти його в безпеці і чекати, коли інші гравці будуть битися між собою, будуючи приємний житловий квартал, повний розкішних садиб. Оскільки золото є дорогоцінним ресурсом, Егід набирає достатньо корсарів, щоб красти у сусідів і захищати важко зароблені гроші.

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

public class Aegis {

  int round;
  int phase;
  int playerID;
  int thisTownID;

  final int PEONS_PER_BISHOPS = 50;
  final int GOLD_STOLEN_PER_CORSAIR = 10;
  final int AVERAGE_COST_PER_UNIT = 2;
  final int GOLD_SAFETY = 100;
  final int PEONS_SAFETY = 20;
  final int COST_CORSAIR = 12;
  final int COST_SOLDIER = 10;
  final int COST_ESTATE = 200;
  final int MAX_CORSAIRS = 30;

  List<Town> towns;
  List<Town> myTowns;
  List<Town> otherTowns;

  Town thisTown;

  public static void main(String[] args){
    if (args.length == 0) {
      System.out.println("10 10 10 10 1 1 3 55");
    } else {
      new Aegis().protect(args[0].split(";"));
    }
  }

  private void protect(String[] args) {

    round = Integer.parseInt(args[0]);
    phase = Integer.parseInt(args[1]);
    playerID = Integer.parseInt(args[2]);
    thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

    towns = new ArrayList<>();
    myTowns = new ArrayList<>();
    otherTowns = new ArrayList<>();

    for (int i = 4; i < args.length; i++){
      towns.add(new Town(args[i]));
    }

    for (Town town : towns){
      if (town.isMine()){
        myTowns.add(town);
        if (town.isThisTown()){
          thisTown = town;
        }
      } else {
        otherTowns.add(town);
      }
    }

    switch (phase) {
    case 2: steal(); break;
    case 3: recruit(); break;
    case 6: convert(); break;
    case 7: attack(); break;
    case 8: move(); break;
    case 9: resurrect(); break;
    case 11: build(); break;
    }
  }

  private void steal() {
    Town richestTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.gold - b.gold).get();
    System.out.println("S " + richestTown.getId() + " " + thisTown.getCorsairs());
  }

  private void recruit() {
    Town richestTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.gold - b.gold).get();
    Town soldierTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> (a.amazons + a.warlocks + a.crusaders) - (b.amazons + b.warlocks + b.crusaders)).get();
    int requiredBishops = Math.max(0, Math.floorDiv(thisTown.getPeons(), PEONS_PER_BISHOPS) - thisTown.getBishops());
    int requiredNecromancers = Math.max(0, 1 - thisTown.getNecromancers());
    int requiredArchitects = Math.max(0, 5 - thisTown.getArchitects());
    int requiredCorsairs = Math.max(0, Math.min(MAX_CORSAIRS - thisTown.getCorsairs(), Math.floorDiv(richestTown.getGold(), GOLD_STOLEN_PER_CORSAIR)));
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (AVERAGE_COST_PER_UNIT * thisTown.getUnits()) - GOLD_SAFETY;
    int peonsAvailable = Math.max(0, thisTown.getPeons() - PEONS_SAFETY);
    int recruitedCorsairs = 0;
    int[] recruits = new int[3];
    int i = 0;
    while (peonsAvailable >= 5 && goldAvailable >= 50 && recruitedCorsairs < requiredCorsairs) {
      recruitedCorsairs++;
      peonsAvailable--;
      goldAvailable-=COST_CORSAIR;
    }
    while (peonsAvailable >= 5 && goldAvailable >= 50) {
      if (soldierTown.getSoldiers() > thisTown.getSoldiers()) {
        i = (i >= recruits.length - 1 ? 0 : i+1);
        recruits[i]++;
        peonsAvailable--;
        goldAvailable-=COST_SOLDIER;
      } else {
        break;
      }
    }
    if (recruits[0] + recruits[1] + recruits[2] + recruitedCorsairs + requiredBishops + requiredNecromancers + requiredArchitects > 0) {
      System.out.println("R " + recruits[0] + " " + recruits[1] + " " + recruits[2] + " " + recruitedCorsairs + " " + requiredBishops + " " + requiredNecromancers + " " + requiredArchitects);
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  private void convert() { 
    System.out.print("W");
  }

  private void attack() {
    if (this.countOtherPlayers() <= 1) {
      Town richestTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.getGold() - b.getGold()).get();
      int neededWarlocks = thisTown.getWarlocks() - richestTown.getWarlocks();
      int neededCrusaders = thisTown.getCrusaders() - richestTown.getCrusaders();
      int neededAmazons = thisTown.getAmazons() - richestTown.getAmazons() ;

      if (neededWarlocks > 0 && neededCrusaders > 0 && neededAmazons > 0) {
        System.out.println("A " + richestTown.getId() + " " + (richestTown.getWarlocks() + 1) + " " + (richestTown.getCrusaders() + 1) + " " + (richestTown.getAmazons() + 1)); 
      } else {
        System.out.println("W");
      }
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  private void move() {
    for (Town town : myTowns) {
      int goldBalance = town.getGold() - (AVERAGE_COST_PER_UNIT * thisTown.getUnits()) + GOLD_SAFETY;
      if (goldBalance <= 0) {
        System.out.println("T " + town.getId() + " " + (-goldBalance + GOLD_SAFETY));
        break;
      }
    }
    System.out.println("W");
  }

  private void resurrect() {
    if (thisTown.getCorpses() > 0) {
      int corpses = Math.min(5, thisTown.getCorpses());
      System.out.print("R " + corpses);
    } else {
      System.out.print("W");
    }
  }

  private void build() {
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (AVERAGE_COST_PER_UNIT * thisTown.getUnits()) - GOLD_SAFETY;
    if (goldAvailable >= (COST_ESTATE + 50)) {
      System.out.println("B E");
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  public int countOtherPlayers() {
    List<Integer>players = new ArrayList<>();
    for (Town town : otherTowns) {
      if (!players.contains(town.getOwnerId()) && town.getOwnerId() >= 0) players.add(town.getOwnerId());
    }
    return players.size();
  }

  private class Town {

    private final int ownerId;
    private final int id;
    private final int gold;
    private final int corpses;
    private final int warlocks;
    private final int crusaders;
    private final int amazons;
    private final int corsairs;
    private final int bishops;
    private final int necromancers;
    private final int architects;
    private final int peons;
    private final int temples;
    private final int barracks;
    private final int estates;
    private final int palaces;

    public Town(String string){
      String[] args = string.split("_");
      ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
      id = Integer.parseInt(args[1]);
      gold = Integer.parseInt(args[2]);
      corpses = Integer.parseInt(args[3]);
      warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
      crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
      amazons = Integer.parseInt(args[6]);
      corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
      bishops = Integer.parseInt(args[8]);
      necromancers = Integer.parseInt(args[9]);
      architects = Integer.parseInt(args[10]);
      peons = Integer.parseInt(args[11]);
      String[] args2 = args[12].split("-");
      temples = Integer.parseInt(args2[0]);
      barracks = Integer.parseInt(args2[1]);
      estates = Integer.parseInt(args2[2]);
      palaces = Integer.parseInt(args2[3]);
    }
    public int getOwnerId() {
      return ownerId;
    }
    public int getId() {
      return id;
    }
    public int getGold() {
      return gold;
    }
    public int getCorpses() {
      return corpses;
    }
    public int getWarlocks() {
      return warlocks;
    }
    public int getCrusaders() {
      return crusaders;
    }
    public int getAmazons() {
      return amazons;
    }
    public int getCorsairs() {
      return corsairs;
    }
    public int getBishops() {
      return bishops;
    }
    public int getNecromancers() {
      return necromancers;
    }
    public int getArchitects() {
      return architects;
    }
    public int getPeons() {
      return peons;
    }
    public int getTemples() {
      return temples;
    }
    public int getBarracks() {
      return barracks;
    }
    public int getEstates() {
      return estates;
    }
    public int getPalaces() {
      return palaces;
    }
    public int getBuildings() {
      return getTemples() + getBarracks() + getEstates() + getPalaces();
    }
    public int getSoldiers() {
      return getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons();
    }
    public int getUnits() {
       return getSoldiers() + getCorsairs() + getBishops() + getNecromancers() + getArchitects();
    }
    public int getCitizens() {
      return getUnits() + getPeons();
    }
    public boolean isMine(){
      return getOwnerId() == playerID;
    }
    public boolean isThisTown(){
      return id == thisTownID;
    }
  }

}

Компілювати з javac Aegis.java

Бігайте з java Aegis


8

Молодий граф, Пітон 2

версія 3.1

Оновлення:

Мати молодого графа більше не буде миритися з його військовими наказом. Він замість цього займається будівництвом міста. Зараз у графа є економічні радники та багато електронних таблиць. Він бажає більш простого життя, якби він міг просто переслідувати палатниць.

import sys, re
from random import *
from operator import itemgetter

(PLAYER, TOWN, GOLD, CORPSES, WARLOCKS, CRUSADERS, AMAZONS, 
CORSAIRS, BISHOPS, NECROMANCERS, ARCHITECTS, PEONS, 
TEMPLES, BARRACKS, ESTATES, PALACES) = range(16)
OUTLAW = -1

def seqalloc(seq, num):
  outseq = []
  totalw = float(sum(seq))
  for weight in seq:
    share = int(round(num * weight / totalw)) if weight else 0
    outseq.append(share)
    totalw -= weight
    num -= share
  return outseq

def getstrength(t): return sum(t[WARLOCKS:AMAZONS+1])
def calcprofit(t): return t[GOLD] + 20*t[PEONS] + 200*t[ESTATES]
def getincome(t): return 5*t[PEONS] + 2*(t[PEONS]+t[CORSAIRS])*t[ESTATES]

if len(sys.argv) < 2:
  print 5,20,5,  12,4,1,13,  40
else:
  try:
    output = 'W'

    parts = sys.argv[1].split(';')
    turn, phase, me, thistown = [int(parts.pop(0)) for i in range(4)]
    # Catagorize towns:
    towns = [map(int, re.split(r'_', town)) for town in parts]
    outlaws = [t for t in towns if t[PLAYER] == OUTLAW]
    mytowns = [t for t in towns if t[PLAYER] == me]
    enemy = [t for t in towns if t[PLAYER] not in (me, OUTLAW)]
    # Situation:
    here = [t for t in mytowns if t[TOWN] == thistown][0]
    strength = sorted(enemy, key=getstrength)
    strengthoutlaw = sorted(outlaws, key=getstrength)
    profenemy = sorted(enemy, key=calcprofit)
    profoutlaw = sorted(outlaws, key=calcprofit)
    rich = outlaws + sorted(enemy, key=itemgetter(GOLD))
    bandits = sum(sum(t[4:12]) for t in outlaws)
    # Planning:
    siblings = [t for t in mytowns if t != here]
    bodytowns = [t for t in mytowns if t[CORPSES] > 0]
    myincome = getincome(here)
    isrich = all(t[GOLD] < here[GOLD]*1.5 for t in enemy)
    wages = getstrength(here) + sum(here[CORSAIRS:ARCHITECTS+1]) * 2
    newpeons = (turn % 5 == 1) if turn > 1 else 0
    theft = 10 * max(0, bandits/len(enemy+mytowns) - here[CORSAIRS]*5)

    if phase == 2:
      output = 'S %u %u' % (rich[-1][TOWN], here[CORSAIRS])

    elif phase == 3:
      cash = max(0, here[GOLD] - wages)
      if theft < myincome:
        if here[ARCHITECTS] and cash > 200:
          cash -= 200
        cash = max(0, cash - 150)
      # must haves:
      cors = (bandits/len(mytowns+enemy)) / 5 + 1
      cors = cors if cors < 25 else 0
      bish = here[PEONS]/50 + 1
      necro = here[CORPSES]/20 + 1
      require = [cors, bish, necro, 0]
      need = [0]*3 + [max(0, p-q) for p,q in zip(require, here[7:11])]
      if sum(need)*22 < cash:
        train = need
      else:
        train = seqalloc(need, cash/22)
      now = [p+q for p,q in zip(here[4:11], train)]
      cash -= sum(p*q for p,q in zip(train[3:], [12,20,20,15]))
      cash -= sum(train)*2  # new wages
      # nice to have:
      raises = min(here[CORPSES]/4+1, now[5]*5, cash/20)
      cash -= raises * 20
      archreq = max(0, 13 - here[ARCHITECTS])
      if theft < myincome and archreq * 17 < cash:
        train[6] += archreq
        cash -= archreq * 17
        if cash > 200:
          cash -= 200
      newbish = max(0, cash/50 - now[4])
      if newpeons:
        bishreq = (myincome - 200 - wages)/50 * 12/10
        newbish += max(0, bishreq - (now[4]+newbish))
      newbish = min(newbish, cash/22)
      train[4] += newbish
      cash -= newbish * 22

      if sum(train) > 0:
        output = 'R %u %u %u %u %u %u %u' % tuple(train)

    elif phase == 6:
      cash = here[GOLD]
      if theft < myincome:
        if here[ARCHITECTS] and cash > 200:
          cash -= 200
        cash = max(0, cash - 150)
      raises = min(here[CORPSES]/4+1, here[NECROMANCERS]*5, cash/20)
      cash -= raises * 20
      count = min(cash/50, here[BISHOPS])
      if count > 0:
        target = (strengthoutlaw + strength)[-1]
        count = min(count, sum(target[4:7]))
        ftrs = seqalloc(target[4:7], count)
        output = 'C %u %u %u %u' % tuple([target[TOWN]] + ftrs)

    elif phase == 7:
      force = getstrength(here)
      target = None
      if not enemy or force > getstrength(strength[-1])*2:
        for town in profenemy[::-1]+profoutlaw[::-1]:
          if force > getstrength(town)*4:
            target = town
            break
      if target:
        raiders = seqalloc(here[4:7], force/2)
        output = 'A %u %u %u %u' % tuple([target[TOWN]] + raiders)

    elif phase == 8:
      cash = here[GOLD]
      if theft < myincome:
        if here[ARCHITECTS] and cash > 200:
          cash -= 200
        cash = max(0, cash - 150)
      raises = min(here[CORPSES]/4+1, here[NECROMANCERS]*5, cash/20)
      if raises > 0:
        output = 'R %s' % raises

    elif phase == 9:
      if here[CORPSES] == 0 and bodytowns:
        dest = max(bodytowns, key=itemgetter(CORPSES))
        necro = min(here[NECROMANCERS], dest[CORPSES]/20+1)
        output = 'M %u 0 0 0 0 0 %u 0' % (dest[TOWN], necro)
      elif siblings and theft < 100 and isrich:
        given = min(here[GOLD]/33, here[CORSAIRS]*200)
        dest = max(siblings, key=getincome)
        output = 'T %u %u' % (dest[TOWN], given)

    elif phase == 11:
      if here[ARCHITECTS] and here[GOLD] >= 200:
        output = 'B E'
  except:
    pass
  print output

Аналіз ефективності

У ігрових змаганнях останній граф справився добре. У 2-х іграх із 10 він встиг перемогти проти міст-гравців, але потім замерз, коли настав час підкорити міста-бандити. Я виправив цю помилку - я ніколи не думав, що він зайде так далеко ;-). Заздалегідь я мав завантажити контролер і перевірити графа.

Вітаємо @Moogie та @TheBestOne за найкращі роботи. Прикро лише перемогти. Вони обоє дуже хороші.

Якщо буде більше ігор, я хотів би побачити, як відремонтований Граф виживає проти двох чемпіонів. Сподіваюся, у @Thrax для цього буде якийсь вільний час.Я проведу ще 3 ігри з новим графом, щоб побачити результати. Я також постійно оновлюю git, якщо ви хочете перевірити його самостійно. (і я майже закінчую роботу над наступною КОТОЮ, очікуйте нового зовсім скоро!)
Thrax

Ось результати: 1. Outlaw(12, 6671, 2233682) 2. YoungEarl(3, 6346, 208215) 3. Politician(1, 96, 0)потім 1. YoungEarl(16, 2514, 72315)і нарешті 1. Politician(16, 1562, 53467). YoungEarl справді робить досить боговільну роботу.
Thrax

Дякую Тракс. Граф, здається, отримує звисання. Краще пізно, ніж ніколи?
Логічний лицар

Оскільки Moogie & TheBestOne все ще запущені, я спробую запустити 100 ігор для ще одного виграшу. (Мені трохи не вистачає репутації, хоча мені потрібно щонайменше вдвічі більше, ніж я вже витратив, тобто 300 представників)
Thrax,

6

TheLannisters (Java)

Я вибираю це ім'я, тому що ця пропозиція збагачується як пекло. Також реченняTheLannisters gave birth to 30 children звучить смішно: D

Редагувати: Зараз він довго чекає з атаками і дратує гравців, вкравши своїх солдатів. Він також може набрати кожен тип підрозділу.

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

public class TheLannisters {
  private static final int COST_PER_SOLDIER = 11;
  private static final int COST_PER_CORSAIR = 14;
  private static final int COST_PER_BISHOP = 22;
  private static final int COST_PER_CONVERTION = 50;
  private final int MIN_PEONS;
  private final int phase;
  private final int myId;
  private final int round;
  private final List<Town> myTowns = new ArrayList<>();
  private final List<Town> enemyTowns = new ArrayList<>();
  private final List<Town> enemyPlayerTowns = new ArrayList<>();
  private final List<Town> outlawTowns = new ArrayList<>();
  private Town thisTown = null;

  public static void main(String[] args){
    if (args.length == 0) {
      System.out.println("12 14 10 11 3 5 5 40");
    } else {
      new TheLannisters(args[0].split(";")).command();
    }
  }

  public TheLannisters(String[] args) {
    round = Integer.parseInt(args[0]);
    phase = Integer.parseInt(args[1]);
    myId = Integer.parseInt(args[2]);
    MIN_PEONS = 40 + round/2;
    int thisTownId = Integer.parseInt(args[3]);

    boolean hasAlreadyCommanded = false;
    for (int i = 4; i < args.length; i++){
      Town town = new Town(args[i], hasAlreadyCommanded);
      if (town.isMine()){
        myTowns.add(town);
        if (town.id == thisTownId){
          thisTown = town;
          hasAlreadyCommanded = true;
        }
      } else {
        enemyTowns.add(town);
        if (town.isOutlawTown()) {
          outlawTowns.add(town);
        } else {
          enemyPlayerTowns.add(town);
        }
      }
    }
  }

  private void command() {
    switch (phase) {
      case 2: steal(); break;
      case 3: recruit(); break;
      case 6: convert(); break;
      case 7: attack(); break;
      case 8: resurrect(); break;
      case 9: move(); break;
      case 11: build(); break;
    }
  }

  private void steal() {
    int goldToSteal = thisTown.corsairs * 10;

    int mostSoldiers = -1;
    Town richestTown = null;
    for (Town town : enemyPlayerTowns) {
      if (town.getSoldiers() > mostSoldiers && town.gold >= goldToSteal) {
        richestTown = town;
        mostSoldiers = town.getSoldiers();
      }
    }
    if (richestTown != null) {
      printCommand("S " + richestTown.id + " " + thisTown.corsairs);
    }

    // player with most gold (could be an outlaw)
    int mostGold = -1;
    for (Town town : enemyTowns) {
      if (town.gold > mostGold) {
        richestTown = town;
        mostGold = town.gold;
      }
    }
    printCommand("S " + richestTown.id + " " + thisTown.corsairs);
  }

  private void recruit() {
    int freePeons = (thisTown.peons - MIN_PEONS);
    if (!thisTown.isWeak()) {
      freePeons /= 2;
    }
    int freeGold = thisTown.gold - thisTown.getSoldiers() - thisTown.getCitizens() * 2;

    if (freePeons <= 0 || freeGold < COST_PER_SOLDIER) {
      printCommand("W");
    }

    int bishops = 0;
    if ((thisTown.bishops * 50 < thisTown.peons || thisTown.gold > 500) && freeGold >= COST_PER_BISHOP) {
      bishops = 1;
      freeGold -= COST_PER_BISHOP;
      freePeons--;
    }

    int necromancers = 0;
    if (thisTown.necromancers == 0 && freeGold >= COST_PER_BISHOP) {
      necromancers = 1;
      freeGold -= COST_PER_BISHOP;
      freePeons--;
    }

    int corsairs = 0;
    if (thisTown.getsRobbed() && freeGold >= COST_PER_CORSAIR) {
      corsairs = 1;
      freeGold -= COST_PER_CORSAIR;
      freePeons--;
    }

    int architects = 0;
    if (thisTown.architects == 0 && freeGold > 500) {
      architects = 1;
      freeGold -= COST_PER_BISHOP;
      freePeons--;
    }

    int producableSoldiers = Math.min(freePeons, freeGold / COST_PER_SOLDIER);
    int soldierPerType = producableSoldiers / 3;
    int crusaders = soldierPerType + (producableSoldiers % 3);
    printCommand("R " + soldierPerType + " " + crusaders + " " + soldierPerType + " " + corsairs + " " + bishops + " " + necromancers + " " + architects);
  }

  private void convert() {
    int freeGold = 0;
    if (thisTown.isWeak() || thisTown.corpses <= 0) {
      freeGold = thisTown.gold - 300;
    }
    if (freeGold < COST_PER_CONVERTION || thisTown.bishops == 0 || (round < 2 && thisTown.getSoldiers() > 35)) {
      printCommand("W");
    }
    int soldiersToConvert = freeGold / COST_PER_CONVERTION;
    int soldiersPerType = soldiersToConvert / 3;
    int amazons = soldiersPerType + (soldiersToConvert % 3);

    Town destination = null;    
    int mostSoldiers = -1;
    if (destination == null) {
      for (Town town : enemyPlayerTowns) {
        if (town.getSoldiers() > mostSoldiers) {
          destination = town;
          mostSoldiers = town.getSoldiers();
        }
      }
    }
    if (destination == null) {
      destination = outlawTowns.get(0);
    }
    printCommand("C " + destination.id + " " + soldiersPerType + " " + soldiersPerType + " " + amazons);
  }

  private void attack() {
    int leastSoldiers = Integer.MAX_VALUE;
    Town destination = null;

    if (thisTown.isWeak() || round < 21) {
      printCommand("W");
    }

    for (Town town : enemyTowns) {
      if (town.getSoldiers() < leastSoldiers) {
        destination = town;
        leastSoldiers = town.getSoldiers();
      }
    }

    boolean attackTogether = false;
    for (Town town : myTowns) {
      if (!town.hasAlreadyCommanded && !town.isWeak() && !town.equals(thisTown)) {
        attackTogether = true;
      }
    }

    if (thisTown.getSoldiers() / 3.5 > destination.getSoldiers() || (attackTogether && thisTown.getSoldiers() / 2 >= destination.getSoldiers())) {
      int warlocks = thisTown.warlocks/2;
      int crusaders = thisTown.crusaders/2;
      int amazons = thisTown.amazons/2;
      while (warlocks + crusaders + amazons > (destination.getSoldiers() + 3) * 3) {
        warlocks = Math.max(0, --warlocks);
        crusaders = Math.max(0, --crusaders);
        amazons = Math.max(0, --amazons);
      }
      if (enemyPlayerTowns.size() == 0) {
        // dont send too many soldiers => otherwise they revolt
        printCommand("A " + destination.id + " " + (destination.warlocks + 2) + " " + (destination.crusaders + 2) + " " + (destination.amazons + 2));
      }
      printCommand("A " + destination.id + " " + warlocks + " " + crusaders + " " + amazons);
    } else {
      printCommand("W");
    }
  }

  private void resurrect() {
    printCommand("R 999");   
  }

  private void move() {
    if (myTowns.size() == 1 || thisTown.corpses > 10) {
      printCommand("W");
    }
    int leastGold = thisTown.gold;
    Town destination = null;
    for (Town town : myTowns) {
      if (town.gold < leastGold) {
        leastGold = town.gold;
        destination = town;
      }
    }
    if (destination != null && (thisTown.hasMostGold() || (thisTown.gold > 100 && destination.gold - destination.getSoldiers() - destination.getCitizens() * 2 < 300) || (thisTown.gold > 300 && destination.getsRobbed()))) {
      printCommand("T " + destination.id + " " + Math.max(thisTown.gold / 10, 30));
    }
    for (Town town : myTowns) {
      if (town.isWeak()) {
        printCommand("M " + town.id + " " + (thisTown.warlocks / 4) + " " + (thisTown.crusaders / 4) + " " + (thisTown.amazons / 4) + " 0 0 0 0");
      }
    }
    printCommand("W");
  }

  private void build() {
    if (thisTown.gold >= 500) {
      printCommand("B P");
    } else if (thisTown.gold > 300) {
      if (round % 2 == 0) {
        printCommand("B E");
      }
      printCommand("B B");  
    }
  }

  private class Town {

    private final int ownerId;
    private final int id;
    private final int gold;
    private final int corpses;
    private final int warlocks;
    private final int crusaders;
    private final int amazons;
    private final int corsairs;
    private final int bishops;
    private final int necromancers;
    private final int architects;
    private final int peons;
    private final boolean hasAlreadyCommanded;

    public Town(String string, boolean hasAlreadyCommanded){
      String[] args = string.split("_");
      ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
      id = Integer.parseInt(args[1]);
      gold = Integer.parseInt(args[2]);
      corpses = Integer.parseInt(args[3]);
      warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
      crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
      amazons = Integer.parseInt(args[6]);
      corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
      bishops = Integer.parseInt(args[8]);
      necromancers = Integer.parseInt(args[9]);
      architects = Integer.parseInt(args[10]);
      peons = Integer.parseInt(args[11]);
      this.hasAlreadyCommanded = hasAlreadyCommanded;
    }

    public int getSoldiers() {
      return warlocks + crusaders + amazons;
    }

    public int getCitizens() {
      return corsairs + bishops + necromancers + architects;
    }

    public boolean isMine(){
      return ownerId == myId;
    }

    public boolean isOutlawTown() {
      return ownerId == -1;
    }

    public boolean isWeak() {
      return willBeWeak(1);
    }

    public boolean willBeWeak(double divisor) {
      if (enemyPlayerTowns.size() == 0) {
        return false;
      }
      int mySoldiers = (int) (getSoldiers() * divisor);
      int weakerTowns = 0;
      for (Town town : enemyTowns) {
        if (town.getSoldiers() < mySoldiers) {
          weakerTowns++;
        }
      }
      for (Town town : myTowns) {
        if (town.getSoldiers() < mySoldiers) {
          weakerTowns++;
        }
      }
      return weakerTowns <= 2;
    }

    public boolean getsRobbed() {
      int outlaws = 0;
      for (Town town : outlawTowns) {
        outlaws += town.getSoldiers() + town.getCitizens() + town.peons;
      }
      int notOutlawTowns = enemyTowns.size() + myTowns.size() - outlawTowns.size();
      int outlawsPerTown = outlaws / notOutlawTowns;
      return outlawsPerTown - corsairs * 5 > 0;
    }

    public boolean hasMostGold() {
      for (Town town : enemyTowns) {
        if (gold < town.gold) {
          return false;
        }
      }
      return true;
    }
  }

  private void printCommand(String command) {
    System.out.println(command);
    System.exit(0);
  }
}

У вас є NPE, коли ви боретеся лише проти Outlaws. Цей фрагмент: for (Town town : enemyPlayerTowns)нічого не отримує, тому ваш Town richestTown = null;або аналогічний номер залишається недійсним.
Thrax

@Thrax Дякую, зараз має бути виправлено :)
CommonGuy

6

Політик, Ява

v3

Оновлення: Додано дратівливий коментар та краще планування.

Оновлення: Набирає набагато менше поїздів (корсажи) та зосереджується на нарощуванні економіки (пеони).

Оновлення: підправлено пару параметрів.

Оновлення: Нападає набагато частіше. Слухає вчених більше.

У нього дві цілі.

 1. Неограниченное золото.

 2. Необмежена армія.

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

public class Politician {

  private static final int SOLDIER_COST = 11;
  private static final int AMBASSADOR_COST = 22;
  private static final int SCIENTIST_COST = 22;
  private static final int TRAIN_COST = 14;
  private static final int ARCHITECT_COST = 17;
  private static final int CONVERSION_COST = 50;
  private static final double MIN_SOLDIER_RATIO = .75;
  private static final int MIN_PEOPLE = 30;
  private static final int MIN_ARCHITECTS = 13;
  private static final int MAX_PEOPLE = 200;
  int round;
  int phase;
  int playerID;
  int thisTownID;

  List<State> states;
  List<State> myStates;
  List<State> otherStates;

  State thisState;

  public Politician(String... args) {
    args = args[0].split(";");

    round = Integer.parseInt(args[0]);
    phase = Integer.parseInt(args[1]);
    playerID = Integer.parseInt(args[2]);
    thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

    states = new ArrayList<>();
    myStates = new ArrayList<>();
    otherStates = new ArrayList<>();

    for (int i = 4; i < args.length; i++){
      states.add(new State(args[i]));
    }


    for (State state : states){
      if (state.isMine()){
        myStates.add(state);
        if (state.isThisTown()){
          thisState = state;
        }
      } else {
        otherStates.add(state);
      }
    }
  }

  public static void main(String[] args){
    if (args.length == 0) {
      System.out.println("8 8 8 26 4 1 13 32");
    } else {
      try {
        System.out.println(new Politician(args).conquer());
      } catch (Exception e){
        System.out.println("We, the enslaved people, declare Politician the winner.");
      }
    }
  }

  private String conquer() {

    switch (phase){
      case 2:
        return steal();
      case 3:
        return conscript();
      case 6:
        return bribe();
      case 7:
        return orderAttack();
      case 8:
        return topSecret();
      case 9:
        return handouts();
      case 11:
        return roadConstruction();
      default:
        throw new IllegalStateException();//Civil war!!!
    }
  }

  private String steal() {
    State bestState = otherStates.stream().max((a, b) -> a.profit() - b.profit()).get();
    return "S " + bestState.getId() + " " + thisState.getTrains();
  }

  private String conscript() {
    int gold = thisState.getFreeGold();

    int neededTrains = Math.max(neededTrains() - thisState.getTrains(), 0);
    neededTrains = Math.min(neededTrains, thisState.getRegularPeople());
    neededTrains = Math.min(neededTrains, gold / TRAIN_COST);
    thisState.regularPeople -= neededTrains;
    gold -= neededTrains * TRAIN_COST;

    int neededSoldiers = soldiersNeeded();
    neededSoldiers = Math.min(gold / SOLDIER_COST, neededSoldiers);
    int neededAmbassadors = Math.min(neededSoldiers, (gold - 200 - 10 * thisState.getCorpses() -
        CONVERSION_COST * thisState.getAmbassadors()) / (CONVERSION_COST + AMBASSADOR_COST));
    neededAmbassadors = Math.min(maxSoldiers() - thisState.getAmbassadors(), neededAmbassadors);
    neededSoldiers -= neededAmbassadors;
    thisState.regularPeople -= neededSoldiers;
    gold -= neededSoldiers * SOLDIER_COST;

    neededAmbassadors += (int) Math.max(Math.round(Math.ceil(thisState.getRegularPeople() / 50.0) -
        thisState.getAmbassadors() - neededAmbassadors), 0);
    neededAmbassadors = Math.min(gold / AMBASSADOR_COST, neededAmbassadors);
    thisState.regularPeople -= neededAmbassadors;
    gold -= neededAmbassadors * AMBASSADOR_COST;

    int neededScientists = (int) Math.max(Math.round(Math.ceil(thisState.getCorpses() / 10.0) -
        thisState.getScientists()), 0);
    neededScientists = Math.min(gold / SCIENTIST_COST, neededScientists);
    thisState.regularPeople -= neededScientists;
    gold -= neededScientists * SCIENTIST_COST;

    int neededArchitects = 0;

    if (thisState.getRegularPeople() > MIN_PEOPLE){
      int freePeople = thisState.getRegularPeople() - MIN_PEOPLE;

      neededArchitects = Math.max(MIN_ARCHITECTS - thisState.getArchitects(), 0);
      neededArchitects = Math.min(neededArchitects, freePeople);
      neededArchitects = Math.min(neededArchitects, gold / ARCHITECT_COST);
      freePeople -= neededArchitects;
      gold -= neededArchitects * ARCHITECT_COST;

      if (freePeople + MIN_PEOPLE > MAX_PEOPLE){

        if (freePeople + MIN_PEOPLE > MAX_PEOPLE){
          freePeople = freePeople + MIN_PEOPLE - MAX_PEOPLE;
        }

        neededAmbassadors += Math.min(gold / AMBASSADOR_COST, freePeople);
        neededAmbassadors = Math.min(neededAmbassadors, maxSoldiers() - thisState.getAmbassadors());
        gold -= neededAmbassadors * AMBASSADOR_COST;
        freePeople -= neededAmbassadors;

        neededSoldiers += Math.min(gold / SOLDIER_COST, freePeople);
      }

    }

    int neededAirmen = neededSoldiers / 3;
    int neededSailors = neededSoldiers / 3;
    int neededPrivates = neededSoldiers / 3;


    return "R " + neededAirmen + " " + neededSailors + " " + neededPrivates + " " + neededTrains + " " +
        neededAmbassadors + " " + neededScientists + " " + neededArchitects;
  }

  private int neededTrains() {
    int totalOutlaws = 0;
    int totalStates = myStates.size();
    for (State state : otherStates){
      if (state.isOutlaw()){
        totalOutlaws += state.getTotalCitizens();
      } else {
        totalStates++;
      }
    }
    return (int) Math.round(Math.ceil(.2 * totalOutlaws / totalStates));
  }

  private int soldiersNeeded(){
    int soldiers = (int) ((MIN_SOLDIER_RATIO * thisState.getRegularPeople() - thisState.getTotalSoldiers()) /
            (MIN_SOLDIER_RATIO + 1));
    soldiers = Math.max(soldiers, minSoldiers() + 5 - thisState.getTotalSoldiers());
    soldiers = Math.max(soldiers, maxSoldiers() / 2 - thisState.getTotalSoldiers());
    soldiers = Math.max(soldiers, 0);
    return soldiers;
  }

  private String bribe() {
    int soldiersToConvert = Math.min(thisState.ambassadors, (thisState.getGold() - 200 - 10 *
        thisState.getCorpses()) / CONVERSION_COST);
    soldiersToConvert = Math.max(soldiersToConvert, 0);
    State toughest = otherStates.stream().max((a,b) -> a.getTotalSoldiers() - b.getTotalSoldiers()).get();
    soldiersToConvert = Math.min(soldiersToConvert, toughest.getTotalSoldiers());
    int airmen = (int) ((1.0 * toughest.getAirmen() / toughest.getTotalSoldiers()) * soldiersToConvert);
    soldiersToConvert -= airmen;
    int sailors = (int) ((1.0 * toughest.getSailors() / toughest.getTotalSoldiers()) * soldiersToConvert) * 3 / 2;
    soldiersToConvert -= sailors;
    int privates = soldiersToConvert;
    return "C " + toughest.getId() + " " + airmen + " " + sailors + " " + privates;
  }

  private String orderAttack() {
    if (round < 99 && otherTowns.size() < 2){
      return "W";
    }
    int soldiers = thisState.getFreeSoldiers();
    otherStates.sort((a,b) -> b.getRegularPeople() / Math.max(b.getTotalSoldiers(), 1) - a.getRegularPeople() / Math.max(a.getTotalSoldiers(), 1));
    if (otherStates.get(0).getTotalSoldiers() < soldiers){//Attack!!!!
      int airmen = (int) (((thisState.getAirmen()*1.0) / thisState.getTotalSoldiers()) * soldiers);
      int sailors = (int) (((thisState.getSailors()*1.0) / thisState.getTotalSoldiers()) * soldiers);
      int privates = (int) (((thisState.getPrivates()*1.0) / thisState.getTotalSoldiers()) * soldiers);
      return "A " + otherStates.get(0).getId() + " " + airmen + " " + sailors + " " + privates;
    }
    return getWaitString();
  }

  private String handouts() {

    State poorestState = null;
    int goldOfPoorestTown = Integer.MAX_VALUE;

    for (State state : myStates){
      if (state.getGold() < goldOfPoorestTown){
        poorestState = state;
        goldOfPoorestTown = state.getGold();
      }
    }
    if (thisState.getGold() <= goldOfPoorestTown){
      return getWaitString();
    }
    return "T " + poorestState.getId() + " " + (thisState.getGold() - poorestState.getGold()) / 2;
  }

  private String topSecret() {
    return "R " + thisState.getCorpses();
  }

  private String roadConstruction() {
    int airportPriority = thisState.getAirmen() + thisState.getAmbassadors() + thisState.getScientists();
    int highwayPriority = thisState.getSailors() + thisState.getPrivates();
    int railroadPriority = thisState.getTrains() + thisState.getRegularPeople();
    int palacePriority = 5;//Why would we build a palace???
    if (airportPriority > highwayPriority && airportPriority > railroadPriority && airportPriority >
        palacePriority && thisState.getGold() > 200){
      return "B T";
    } else if (highwayPriority > railroadPriority && highwayPriority > palacePriority && thisState.getGold() > 200){
      return "B B";
    } else if (railroadPriority > palacePriority && thisState.getGold() > 200){
      return "B E";
    } else if (thisState.getGold() > 500){
      return "B P";
    } else {
      return getWaitString();
    }
  }

  private int maxSoldiers(){
    int max = 0;
    for (State state : otherStates){
      if (state.getTotalSoldiers() > max){
        max = state.getTotalSoldiers();
      }
    }
    return max;
  }

  private int minSoldiers(){
    int min = Integer.MAX_VALUE;
    for (State state : otherStates){
      if (state.getTotalSoldiers() < min){
        min = state.getTotalSoldiers();
      }
    }
    return min;
  }

  private class State {

    private final int ownerId;
    private final int id;
    private final int gold;
    private final int corpses;
    private final int airmen;
    private final int sailors;
    private final int privates;
    private final int trains;
    private final int ambassadors;
    private final int scientists;
    private final int architects;
    private int regularPeople;
    private final int airports;
    private final int highways;
    private final int railroads;
    private final int palaces;

    public State(String string){
      String[] args = string.split("_");
      ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
      id = Integer.parseInt(args[1]);
      gold = Integer.parseInt(args[2]);
      corpses = Integer.parseInt(args[3]);
      airmen = Integer.parseInt(args[4]);
      sailors = Integer.parseInt(args[5]);
      privates = Integer.parseInt(args[6]);
      trains = Integer.parseInt(args[7]);
      ambassadors = Integer.parseInt(args[8]);
      scientists = Integer.parseInt(args[9]);
      architects = Integer.parseInt(args[10]);
      regularPeople = Integer.parseInt(args[11]);
      airports = Integer.parseInt(args[12]);
      highways = Integer.parseInt(args[13]);
      railroads = Integer.parseInt(args[14]);
      palaces = Integer.parseInt(args[15]);
    }
    public int getOwnerId() {
      return ownerId;
    }
    public int getId() {
      return id;
    }
    public int getGold() {
      return gold;
    }
    public int getCorpses() {
      return corpses;
    }
    public int getAirmen() {
      return airmen;
    }
    public int getSailors() {
      return sailors;
    }
    public int getPrivates() {
      return privates;
    }
    public int getTrains() {
      return trains;
    }
    public int getAmbassadors() {
      return ambassadors;
    }
    public int getScientists() {
      return scientists;
    }
    public int getArchitects() {
      return architects;
    }
    public int getRegularPeople() {
      return regularPeople;
    }
    public int getAirports() {
      return airports;
    }
    public int getHighways() {
      return highways;
    }
    public int getRailroads() {
      return railroads;
    }
    public int getPalaces() {
      return palaces;
    }
    public int getTotalBuildings() {
      return getAirports() + getHighways() + getRailroads() + getPalaces();
    }
    public int getTotalSoldiers() {
      return getAirmen() + getSailors() + getPrivates();
    }
    public int getTotalUnits() {
      return getTotalSoldiers() + getTrains() + getAmbassadors() + getScientists() + getArchitects();
    }
    public int getTotalCitizens() {
      return getTotalUnits() + getRegularPeople();
    }
    public boolean isMine(){
      return getOwnerId() == playerID;
    }
    public boolean isThisTown(){
      return id == thisTownID;
    }
    public int neededGold(){
      return 2 * getTotalUnits() - getTotalSoldiers();
    }
    public int getFreeGold(){
      return gold - neededGold();
    }

    public int getFreeSoldiers() {
      int soldiers = Math.max((int) (getTotalSoldiers() - regularPeople * MIN_SOLDIER_RATIO), 0);
      soldiers = Math.min(soldiers, getTotalSoldiers() - minSoldiers() - 5);
      soldiers = Math.min(soldiers, getTotalSoldiers() - maxSoldiers() / 2);
      soldiers = Math.max(soldiers, 0);
      return soldiers;
    }

    public boolean isOutlaw() {
      return ownerId == -1;
    }

    public int income() {
      return 5 * regularPeople + 10 * trains + 2 * (airmen + ambassadors + scientists) * airports + 2 * (sailors +
          privates) * highways + 2 * (trains + regularPeople) * railroads + 10 * palaces;
    }

    public int wages() {
      return airmen + sailors + privates + 2 * (trains + ambassadors + scientists + architects);
    }

    public int profit() {
      return income() - wages();
    }
  }

  private static String getWaitString(){
    switch ((int) (Math.random() * 7)){
      case 0:
        return "We will win!";
      case 1:
        return "Winny the Pooh, Winny the Pooh";
      case 2:
        return "Who washed Washington's white woolen underwear when Washington's laundry woman, went west?";
      case 3:
        return "What's up doc?";
      case 4:
        return "Why is this taking so long?";
      case 5:
        return "Wool is better than cotton.";
      case 6:
        return "Will I win?";
      case 7:
        return "What's your favorite color?";
      default:
        return "What! This message should not be being printed.";
    }
  }

}

Пояснення

У нього дві цілі.

 1. Неограниченное золото.
 2. Необмежена армія.

Як отримати золото:

Політик просто наймає архітекторів для будівництва аеропортів, автомобільних доріг та залізниць. Купи грошей починають вливатися досить швидко. Після збільшення податків Політик мав необмежені гроші.

Як дістати армії:

Це трохи складніше. З обмеженими людьми ви можете здобути лише невелику армію. З послами він може найняти ще більші армії, але вони все ще не дуже великі. Після деякого роздуму політик зрозумів, що завоювання інших націй, а потім поневолення народу дає йому досить великі армії. Але вони все ще недостатньо великі. Найнявши деяких учених, вони кажуть йому, що вони відкрили секрет для воскресіння мертвих, на жаль, після воскресіння вони вже не солдати. Після глибокого роздуму політик з'ясовує, що це йому на користь, і наймає воскреслих мерців як послів, які наймають ще більше солдатів, ad infinitum.


На жаль, цей Політик, як і кожен політик, - це все порожні обіцянки і не може протистояти Сехтіміанеру. (Програв 30 раунду, другий за останній живий)
Thrax

Тепер він панує над світом, вітаю!
Thrax

@Thrax А він ще є!
TheNumberOne

Я вражений ... як і всі політики ... він дуже пристосований до змін :)
Moogie

Битва жорстока, але Політик поки що не вийшов на перше місце!
Фракс

5

Спокій, Луа

Орієнтується на досягнення спокою через релігію. Намагайтеся навернути невірних і дочекатися, коли міста досягне критичного стану, перш ніж висловити свою віру, будуючи нові храми.

function explode(d,p)
 local t, ll; t={}; ll=0
 if(#p == 1) then return {p} end
  while true do
   l=string.find(p,d,ll,true)
   if l~=nil then table.insert(t, string.sub(p,ll,l-1)); ll=l+1
   else table.insert(t, string.sub(p,ll)); break
   end
  end
 return t
end

function soldiers(t)
 local s
 s = t["WARLOCKS"] + t["CRUSADERS"] + t["AMAZONS"]
 return s
end

function reserve(t)
 local s
 s = t["GOLD"] - (3 * soldiers(t))
 return s
end

parameters = {"PLAYER", "TOWN", "GOLD", "CORPSES", "WARLOCKS", "CRUSADERS", "AMAZONS", 
"CORSAIRS", "BISHOPS", "NECROMANCERS", "ARCHITECTS", "PEONS", "TEMPLES", "BARRACKS", 
"ESTATES", "PALACES"}

if (#arg < 1) then
 print("5 5 5 10 10 1 3 59") 
else

 args = explode(";", arg[1])

 local round = tonumber(args[1])
 local phase = tonumber(args[2])
 local playerID = tonumber(args[3])
 local thisTownID = tonumber(args[4])
 local thisTown = {}
 local towns = {}
 local enemyTowns = {}
 local myTowns = {}
 local output = "W"
 local stock = 200
 local peons = 33
 local bishops = 20

 for i=5,#args,1 do
  local town = explode("_", args[i])
  towns[town[2]] = {}
  for key, value in pairs(town) do 
   towns[town[2]][parameters[key]] = tonumber(value)
  end
 end

 for i, town in pairs(towns) do 
  if town["PLAYER"] == playerID then
   if town["TOWN"] == thisTownID then thisTown = town end
   table.insert(myTowns, town)
  else
   table.insert(enemyTowns, town)
  end
 end

 if phase == 2 then
  local richestTown
  for i, town in pairs(myTowns) do
   if richestTown == nil then richestTown = town end
   if richestTown["GOLD"] > town["GOLD"] then richestTown = town end
  end
  if thisTown["CORSAIRS"] > 0 then output = "S "..richestTown["TOWN"].." "..thisTown["CORSAIRS"] end
 elseif phase == 3 then 
  local necromancers = 0
  local architects = 0
  if thisTown["NECROMANCERS"] < 1 then necromancers = 1 end
  if thisTown["ARCHITECTS"] < 1 then architects = 1 end
  if reserve(thisTown) > stock and thisTown["PEONS"] > peons then output = "R 0 0 0 0 "..math.max(0, math.min(thisTown["BISHOPS"] - bishops, math.min(thisTown["PEONS"] - peons, math.floor((reserve(thisTown) - stock) / 20)))).." "..necromancers.." "..architects end
 elseif phase == 6 then
  local biggestTown
  for i, town in pairs(enemyTowns) do
   if biggestTown == nil then biggestTown = town end
   if soldiers(biggestTown) > soldiers(town) then biggestTown = town end 
  end
  local units = math.min(thisTown["BISHOPS"], math.floor((reserve(thisTown) - stock) / 50))
  if (reserve(thisTown) > stock) then output = "C "..biggestTown["TOWN"].." "..math.floor(units/3).." "..math.floor(units/3).." "..math.floor(units/3) end
 elseif phase == 7 then 
  for i, town in pairs(enemyTowns) do
   if soldiers(town) <= 3 and soldiers(thisTown) >= 9 then output = "A "..town["TOWN"].." 3 3 3"; break end
  end
 elseif phase == 8 then
  if thisTown["CORPSES"] > 0 and thisTown["NECROMANCERS"] > 0 then output = "R "..math.min(thisTown["NECROMANCERS"] * 5, thisTown["CORPSES"]) end
 elseif phase == 9 then
  local smallestTown, poorestTown
  for i, town in pairs(myTowns) do
   if smallestTown == nil then smallestTown = town end
   if poorestTown == nil then poorestTown = town end
   if soldiers(smallestTown) < soldiers(town) then smallestTown = town end 
   if poorestTown["GOLD"] < town["GOLD"] then poorestTown = town end 
   if (soldiers(thisTown) - soldiers(smallestTown) >= 18) then output = "M "..thisTown["TOWN"].." 3 3 3" break end
   if (thisTown["GOLD"] - poorestTown["GOLD"] >= 600) then output = "T "..thisTown["TOWN"].." 300" break end
  end
 elseif phase == 11 then
   if reserve(thisTown) > (stock + 200) then output = "B T" end
 end

 print(output)

end

Запустити lua Serenity.lua(вимагає Lua 5.2)


5

Зелоти (пітон)

(На основі коду CarpetPython.)

Побудуйте якнайбільше храмів! Піднесіть мертвих! Наверніть невірного!

import sys
from random import *
from operator import itemgetter

(PLAYER, TOWN, GOLD, CORPSES, WARLOCKS, CRUSADERS, AMAZONS, 
CORSAIRS, BISHOPS, NECROMANCERS, ARCHITECTS, PEONS, 
TEMPLES, BARRACKS, ESTATES, PALACES) = range(16)

def getstrength(t):
  return t[WARLOCKS]+t[CRUSADERS]*1.5+t[AMAZONS]/1.5

if len(sys.argv) < 2:
  print 20, 5, 5, 10, 8, 5, 7, 40
else:
  parts = sys.argv[1].split(';')
  turn, phase, me, thistown = [int(parts.pop(0)) for i in range(4)]
  towns = [[int(v) for v in town.split('_')] for town in parts]
  enemy = [t for t in towns if t[PLAYER] != me]
  mytowns = [t for t in towns if t[PLAYER] == me]
  here = [t for t in mytowns if t[TOWN] == thistown][0]
  otherids = [t[TOWN] for t in enemy]
  strength = sorted(enemy, key=getstrength)
  rich = sorted(enemy, key=itemgetter(GOLD))

  output = ''
  if phase == 2:
    output = 'S %s %s' % (rich[-1][TOWN], here[CORSAIRS])
  elif phase == 3:
    Warlocks=Crusaders=Amazons=Corsairs=Bishops=Necromancers=Architects=0
    if here[CORPSES] > 5*here[NECROMANCERS]:
      Necromancers = 1
    if here[PEONS] > 50*here[BISHOPS]:
      Bishops = 1
    if here[WARLOCKS] < strength[0][CRUSADERS]:
      Warlocks = 2
      Amazons = 2
    if here[WARLOCKS] < here[AMAZONS]:
      Warlocks += 1
    if here[GOLD] > 200:
      Architects = 1
    if rich[-1][GOLD] > 100+2*here[GOLD]:
      Corsairs = 1
    output = 'R %s %s %s %s %s %s %s' % (Warlocks,Crusaders,Amazons,Corsairs,Bishops,Necromancers,Architects)
  elif phase == 6:
    if here[GOLD] > 300:
      output = 'C %s %s %s %s' % (strength[0][TOWN],here[GOLD]/300,here[GOLD]/300,here[GOLD]/300)
  elif phase == 7:
    target = strength[0]
    if getstrength(target) < getstrength(here)*3/5:
      output = 'A %s %s %s 0' % (target[TOWN],here[WARLOCKS]*3/4,target[AMAZONS])
  elif phase == 8:
    if here[CORPSES] > 10:
      output = 'R %s' % (here[NECROMANCERS]*5)
  elif phase == 9:
    pass # move people or gold here
  elif phase == 11 and here[GOLD] > 300:
    output = 'B T'  # Build a temple!

  print output if output else 'W'

6
Мені це не здається Java.
Ypnypn

5
Я думаю, ти мав на увазі python
soktinpk

@Thrax ви маєте на увазі відсутні
товсті

@soktinpk: Так, це пітон; Я не знаю, як у мене з'явилася Java.
MegaTom

@TheBestOne я виправив це.
MegaTom

4

Командир, Java

Commander - одна з двох ботів за замовчуванням, які я створив разом з контролером (інший - Sleeper, який нічого не робить). Командир - це завойовник, і він намагатиметься використати всі останні свої ресурси для повного панування.

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

public class Commander {

  int round;
  int phase;
  int playerID;
  int thisTownID;

  List<Town> towns;
  List<Town> myTowns;
  List<Town> otherTowns;

  Town thisTown;

  public static void main(String[] args){
    if (args.length == 0) {
      System.out.println("15 10 12 10 7 5 1 40");
    } else {
      new Commander().conquer(args[0].split(";"));
    }
  }

  private void conquer(String[] args) {

    round = Integer.parseInt(args[0]);
    phase = Integer.parseInt(args[1]);
    playerID = Integer.parseInt(args[2]);
    thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

    towns = new ArrayList<>();
    myTowns = new ArrayList<>();
    otherTowns = new ArrayList<>();

    for (int i = 4; i < args.length; i++){
      towns.add(new Town(args[i]));
    }

    for (Town town : towns){
      if (town.isMine()){
        myTowns.add(town);
        if (town.isThisTown()){
          thisTown = town;
        }
      } else {
        otherTowns.add(town);
      }
    }

    if (phase == 2) {        // Steal
      //Command : S destinationId corsairs
      steal();
    } else if (phase == 3) {    // Recruit
      //Command : R warlocks crusaders amazons corsairs bishops necromancers architects
      recruit()  ;
    } else if (phase == 6) {    // Convert
      //Command : C destinationId warlocks crusaders amazons 
      convert();
    } else if (phase == 7) {    // Attack
      //Command : A destinationId warlocks crusaders amazons
      attack();  
    } else if (phase == 8) {    // Resurrect
      //Command : R corpses
      resurrect();  
    } else if (phase == 9) {    // Move
      //Command : M destinationId warlocks crusaders amazons corsairs bishops necromancers architects
      move();
    } else if (phase == 11) {    // Build
      //Command : B building building building... (T: Temple, B: Barracks, E: Estate, P: Palace)
      build();
    }
  }

  private void steal() {
    Town richestTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.gold - b.gold).get();
    System.out.println("S " + richestTown.getId() + " " + thisTown.getCorsairs());
  }

  private void recruit() {

    int maxUnitsToRecruits = Math.floorDiv(thisTown.getPeons() - thisTown.getUnits(), 2);
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (thisTown.getUnits() * 5);
    int unitsRecruited = 0;
    int cost = 10;
    int[] recruits = new int[3];
    int i = 0;
    int necromancers = Math.max(0, 5 - thisTown.getNecromancers());
    while (goldAvailable >= 0 && unitsRecruited <= maxUnitsToRecruits) {
       i = (i >= recruits.length - 1 ? 0 : i+1);
       recruits[i]++;
       unitsRecruited++;
       goldAvailable-=cost;
    }
    if (unitsRecruited > 0) {
      System.out.println("R " + recruits[0] + " " + recruits[1] + " " + recruits[2] + " 0 0 " + necromancers + " 0");
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  private void convert() {

    Town biggestTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.getCitizens() - b.getCitizens()).get();
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (thisTown.getUnits() * 5);
    int bishopsAvailable = thisTown.getBishops();
    int unitsConverted = 0;
    int cost = 50;
    int[] converts = new int[3];
    int i = 0;
    while (goldAvailable >= 0 && unitsConverted <= bishopsAvailable) {
       i = (i >= converts.length - 1 ? 0 : i+1);
       converts[i]++;
       goldAvailable-=cost;
    }
    System.out.println("C " + biggestTown.getId() + " " + converts[0] + " " + converts[1] + " " + converts[2]); 
  }

  private void attack() {

    Town lessDefendedTown = otherTowns.stream().max((a,b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
    int neededWarlocks = thisTown.getWarlocks() - lessDefendedTown.getWarlocks();
    int neededCrusaders = thisTown.getCrusaders() - lessDefendedTown.getCrusaders();
    int neededAmazons = thisTown.getAmazons() - lessDefendedTown.getAmazons() ;

    if (neededWarlocks > 0 && neededCrusaders > 0 && neededAmazons > 0) {
      System.out.println("A " + lessDefendedTown.getId() + " " + (lessDefendedTown.getWarlocks() + 1) + " " + (lessDefendedTown.getCrusaders() + 1) + " " + (lessDefendedTown.getAmazons() + 1)); 
    } else {
      System.out.println("W");
    }

  }

  private void move() {
    System.out.println("W");
  }

  private void resurrect() {
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (thisTown.getUnits() * 5);
    int corpsesAvailable = thisTown.getCorpses();
    int availableNecromancers = thisTown.getNecromancers();
    int raiseCapacity = availableNecromancers * 5;
    int raisedCorpses = 0;
    while (corpsesAvailable >= 0 && raiseCapacity >= 0 && goldAvailable >= 0) {
      raisedCorpses++;
      corpsesAvailable--;
      goldAvailable -= 20;
      raiseCapacity--;
    }
    if (raisedCorpses > 0) {
      System.out.println("R " + raisedCorpses);
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  private void build() {
    int goldAvailable = thisTown.getGold() - (thisTown.getUnits() * 5);
    if (goldAvailable >= 400) {
      System.out.println("B B");
    } else {
      System.out.println("W");
    }
  }

  private class Town {

    private final int ownerId;
    private final int id;
    private final int gold;
    private final int corpses;
    private final int warlocks;
    private final int crusaders;
    private final int amazons;
    private final int corsairs;
    private final int bishops;
    private final int necromancers;
    private final int architects;
    private final int peons;
    private final int temples;
    private final int barracks;
    private final int estates;
    private final int palaces;

    public Town(String string){
      String[] args = string.split("_");
      ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
      id = Integer.parseInt(args[1]);
      gold = Integer.parseInt(args[2]);
      corpses = Integer.parseInt(args[3]);
      warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
      crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
      amazons = Integer.parseInt(args[6]);
      corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
      bishops = Integer.parseInt(args[8]);
      necromancers = Integer.parseInt(args[9]);
      architects = Integer.parseInt(args[10]);
      peons = Integer.parseInt(args[11]);
      temples = Integer.parseInt(args[12]);
      barracks = Integer.parseInt(args[13]);
      estates = Integer.parseInt(args[14]);
      palaces = Integer.parseInt(args[15]);
    }
    public int getOwnerId() {
      return ownerId;
    }
    public int getId() {
      return id;
    }
    public int getGold() {
      return gold;
    }
    public int getCorpses() {
      return corpses;
    }
    public int getWarlocks() {
      return warlocks;
    }
    public int getCrusaders() {
      return crusaders;
    }
    public int getAmazons() {
      return amazons;
    }
    public int getCorsairs() {
      return corsairs;
    }
    public int getBishops() {
      return bishops;
    }
    public int getNecromancers() {
      return necromancers;
    }
    public int getArchitects() {
      return architects;
    }
    public int getPeons() {
      return peons;
    }
    public int getTemples() {
      return temples;
    }
    public int getBarracks() {
      return barracks;
    }
    public int getEstates() {
      return estates;
    }
    public int getPalaces() {
      return palaces;
    }
    public int getBuildings() {
      return getTemples() + getBarracks() + getEstates() + getPalaces();
    }
    public int getSoldiers() {
      return getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons();
    }
    public int getUnits() {
       return getSoldiers() + getCorsairs() + getBishops() + getNecromancers() + getArchitects();
    }
    public int getCitizens() {
      return getUnits() + getPeons();
    }
    public boolean isMine(){
      return getOwnerId() == playerID;
    }
    public boolean isThisTown(){
      return id == thisTownID;
    }

  }

}

4

Масло вершкове

Це масло діє так само, як і попереднє масло. На відміну від попереднього масла, воно розбагачується нечасто швидко. На жаль, Молоді графи разом із ланністерами люблять масло на своїх вафлях. Тому масло швидко споживається.

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

public class Butter {

  int round;
  int phase;
  int playerID;
  int thisTownID;

  List<Town> towns;
  List<Town> myTowns;
  List<Town> otherTowns;

  Town thisTown;

  public Butter(String... args) {
    args = args[0].split(";");

    round = Integer.parseInt(args[0]);
    phase = Integer.parseInt(args[1]);
    playerID = Integer.parseInt(args[2]);
    thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

    towns = new ArrayList<>();
    myTowns = new ArrayList<>();
    otherTowns = new ArrayList<>();

    for (int i = 4; i < args.length; i++){
      towns.add(new Town(args[i]));
    }

    for (Town town : towns){
      if (town.isMine()){
        myTowns.add(town);
        if (town.isThisTown()){
          thisTown = town;
        }
      } else {
        otherTowns.add(town);
      }
    }
  }

  public static void main(String[] args){
    if (args.length == 0) {
      System.out.println("12 12 12 12 13 13 13 13");
    } else {
      System.out.println(new Butter(args[0]).spread());
    }
  }

  private String spread() {

    if (phase == 2) {        // Steal
      //Command : S destinationId corsairs
      return steal();
    } else if (phase == 3) {    // Recruit
      //Command : R warlocks crusaders amazons corsairs bishops necromancers architects
      return recruit()  ;
    } else if (phase == 6) {    // Convert
      //Command : C destinationId warlocks crusaders amazons
      return convert();
    } else if (phase == 7) {    // Attack
      //Command : A destinationId warlocks crusaders amazons
      return attack();
    } else if (phase == 8) {    // Resurrect
      //Command : R corpses
      return resurrect();
    } else if (phase == 9) {    // Move
      //Command : M destinationId warlocks crusaders amazons corsairs bishops necromancers architects
      return move();
    } else if (phase == 11) {    // Build
      //Command : B building building building... (T: Temple, B: Barracks, E: Estate, P: Palace)
      return build();
    }
    throw new IllegalStateException(phase + "");
  }

  private String steal() {
    if (thisTown.getCorsairs() <= 0){
      return "W";
    }
    int mostGold = Integer.MIN_VALUE;
    Town richestTown = null;
    for (Town town : otherTowns){
      if (town.getGold() > mostGold){
        mostGold = town.getGold();
        richestTown = town;
      }
    }
    return "S " + richestTown.getId() + " " + thisTown.getCorsairs();
  }

  private String recruit() {
    int gold = thisTown.getFreeGold();

    int peons = thisTown.getPeons();
    int warlocks = thisTown.getWarlocks();
    int crusaders = thisTown.getCrusaders();
    int amazons = thisTown.getAmazons();
    int corsairs = thisTown.getCorsairs();
    int bishops = thisTown.getBishops();
    int necromancers = thisTown.getNecromancers();
    int architects = thisTown.getArchitects();

    int totalPeople = peons+warlocks+crusaders+amazons+corsairs+bishops+necromancers+architects;
    int averagePeople = totalPeople / 8;
    int extraPeons = peons - averagePeople;
    if (extraPeons <= 0 || gold <= 0){
      return "W";
    }

    int warlocksToAdd = warlocks < averagePeople ? 0 : warlocks - averagePeople;
    int crusadersToAdd = crusaders < averagePeople ? 0 : crusaders - averagePeople;
    int amazonsToAdd = amazons < averagePeople ? 0 : amazons - averagePeople;
    int corsairsToAdd = corsairs < averagePeople ? 0 : corsairs - averagePeople;
    int bishopsToAdd = bishops < averagePeople ? 0 : bishops - averagePeople;
    int necromancersToAdd = necromancers < averagePeople ? 0 : necromancers - averagePeople;
    int architectsToAdd = architects < averagePeople ? 0 : architects - averagePeople;

    warlocksToAdd = warlocksToAdd * 11 > gold ? gold / 11 : warlocksToAdd;
    gold -= warlocksToAdd * 11;
    crusadersToAdd = crusadersToAdd * 11 > gold ? gold / 11 : crusadersToAdd;
    gold -= crusadersToAdd * 11;
    amazonsToAdd = amazonsToAdd * 11 > gold ? gold / 11 : amazonsToAdd;
    gold -= amazonsToAdd * 11;
    corsairsToAdd = corsairsToAdd * 14 > gold ? gold / 14 : corsairsToAdd;
    gold -= corsairsToAdd * 14;
    bishopsToAdd = bishopsToAdd * 22 > gold ? gold / 22 : bishopsToAdd;
    gold -= bishopsToAdd * 22;
    necromancersToAdd = necromancersToAdd * 22 > gold ? gold / 22: necromancersToAdd;
    gold -= necromancersToAdd * 22;
    architectsToAdd = architectsToAdd * 17 > gold ? gold / 17 : architectsToAdd;
    gold -= architectsToAdd * 17;

    warlocksToAdd = warlocksToAdd > extraPeons ? extraPeons : warlocksToAdd;
    extraPeons -= warlocksToAdd;
    crusadersToAdd = crusadersToAdd > extraPeons ? extraPeons : crusadersToAdd;
    extraPeons -= crusadersToAdd;
    amazonsToAdd = amazonsToAdd > extraPeons ? extraPeons : amazonsToAdd;
    extraPeons -= amazonsToAdd;
    corsairsToAdd = corsairsToAdd > extraPeons ? extraPeons : corsairsToAdd;
    extraPeons -= corsairsToAdd;
    bishopsToAdd = bishopsToAdd > extraPeons ? extraPeons : bishopsToAdd;
    extraPeons -= bishopsToAdd;
    necromancersToAdd = necromancersToAdd > extraPeons ? extraPeons : necromancersToAdd;
    extraPeons -= necromancersToAdd;
    architectsToAdd = architectsToAdd > extraPeons ? extraPeons : architectsToAdd;

    return "R " + warlocksToAdd + " " + crusadersToAdd + " " + amazonsToAdd + " " + corsairsToAdd + " " +
        bishopsToAdd + " " + necromancersToAdd + " " + architectsToAdd;
  }

  private String convert() {
    return "W";
  }

  private String attack() {
    for (Town town : otherTowns){
      if (town.getSoldiers() * 4 < thisTown.getSoldiers()){
        return "A " + town.getId() + " " + thisTown.getWarlocks() / 2 + " " + thisTown.getCrusaders() / 2 + " "
            + thisTown.getAmazons() / 2;
      }
    }
    return "W";
  }

  private String move() {
    int totalWarlocks = 0;
    int totalCrusaders = 0;
    int totalAmazons = 0;
    int totalCorsairs = 0;
    int totalBishops = 0;
    int totalNecromancers = 0;
    int totalArchitects = 0;
    for (Town town : myTowns){
      totalWarlocks += town.getWarlocks();
      totalCrusaders += town.getCrusaders();
      totalAmazons += town.getAmazons();
      totalCorsairs += town.getCorsairs();
      totalBishops += town.getBishops();
      totalNecromancers += town.getNecromancers();
      totalArchitects += town.getArchitects();
    }
    int averageWarlocks = totalWarlocks / myTowns.size();
    int averageCrusaders = totalCrusaders / myTowns.size();
    int averageAmazons = totalAmazons / myTowns.size();
    int averageCorsairs = totalCorsairs / myTowns.size();
    int averageBishops = totalBishops / myTowns.size();
    int averageNecromancers = totalNecromancers / myTowns.size();
    int averageArchitects = totalArchitects / myTowns.size();

    Town worstTown = null;
    int biggestDifference = Integer.MIN_VALUE;
    for (Town town : myTowns){
      int difference = 0;
      difference += town.getWarlocks() < averageWarlocks ? averageWarlocks - town.getWarlocks() : 0;
      difference += town.getCrusaders() < averageCrusaders ? averageCrusaders - town.getCrusaders() : 0;
      difference += town.getAmazons() < averageAmazons ? averageAmazons - town.getAmazons() : 0;
      difference += town.getCorsairs() < averageCorsairs ? averageCorsairs - town.getCorsairs() : 0;
      difference += town.getBishops() < averageBishops ? averageBishops - town.getBishops() : 0;
      difference += town.getNecromancers() < averageNecromancers ? averageNecromancers - town.getNecromancers() :
          0;
      difference += town.getArchitects() < averageArchitects ? averageArchitects - town.getArchitects() : 0;
      if (difference > biggestDifference){
        worstTown = town;
        biggestDifference = difference;
      }
    }
    int neededWarlocks = worstTown.getWarlocks() < averageWarlocks ? averageWarlocks - worstTown.getWarlocks() : 0;
    int neededCrusaders = worstTown.getCrusaders() < averageCrusaders ? averageCrusaders - worstTown.getCrusaders()
        : 0;
    int neededAmazons = worstTown.getAmazons() < averageAmazons ? averageAmazons - worstTown.getAmazons() : 0;
    int neededCorsairs = worstTown.getCorsairs() < averageCorsairs ? averageCorsairs - worstTown.getCorsairs() : 0;
    int neededBishops = worstTown.getBishops() < averageBishops ? averageBishops - worstTown.getBishops() : 0;
    int neededNecromancers = worstTown.getNecromancers() < averageNecromancers ? averageNecromancers - worstTown.
        getNecromancers() : 0;
    int neededArchitects = worstTown.getArchitects() < averageArchitects ? averageArchitects - worstTown.
        getArchitects() : 0;
    return "M " + worstTown.getId() + " " + neededWarlocks + " " + neededCrusaders + " " + neededAmazons + " " +
        neededCorsairs + " " + neededBishops + " " + neededNecromancers + " " + neededArchitects;
  }

  private String resurrect() {
    return "R " + thisTown.getCorpses();
  }

  private String build() {
    if (thisTown.getGold() > 500){
      return "B P";
    }
    if (thisTown.getGold() > 200){
      return "B T";
    }
    return "W";
  }

  private class Town {

    private final int ownerId;
    private final int id;
    private final int gold;
    private final int corpses;
    private final int warlocks;
    private final int crusaders;
    private final int amazons;
    private final int corsairs;
    private final int bishops;
    private final int necromancers;
    private final int architects;
    private final int peons;
    private final int temples;
    private final int barracks;
    private final int estates;
    private final int palaces;

    public Town(String string){
      String[] args = string.split("_");
      ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
      id = Integer.parseInt(args[1]);
      gold = Integer.parseInt(args[2]);
      corpses = Integer.parseInt(args[3]);
      warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
      crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
      amazons = Integer.parseInt(args[6]);
      corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
      bishops = Integer.parseInt(args[8]);
      necromancers = Integer.parseInt(args[9]);
      architects = Integer.parseInt(args[10]);
      peons = Integer.parseInt(args[11]);
      temples = Integer.parseInt(args[12]);
      barracks = Integer.parseInt(args[13]);
      estates = Integer.parseInt(args[14]);
      palaces = Integer.parseInt(args[15]);
    }
    public int getOwnerId() {
      return ownerId;
    }
    public int getId() {
      return id;
    }
    public int getGold() {
      return gold;
    }
    public int getCorpses() {
      return corpses;
    }
    public int getWarlocks() {
      return warlocks;
    }
    public int getCrusaders() {
      return crusaders;
    }
    public int getAmazons() {
      return amazons;
    }
    public int getCorsairs() {
      return corsairs;
    }
    public int getBishops() {
      return bishops;
    }
    public int getNecromancers() {
      return necromancers;
    }
    public int getArchitects() {
      return architects;
    }
    public int getPeons() {
      return peons;
    }
    public int getTemples() {
      return temples;
    }
    public int getBarracks() {
      return barracks;
    }
    public int getEstates() {
      return estates;
    }
    public int getPalaces() {
      return palaces;
    }
    public int getBuildings() {
      return getTemples() + getBarracks() + getEstates() + getPalaces();
    }
    public int getSoldiers() {
      return getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons();
    }
    public int getUnits() {
      return getSoldiers() + getCorsairs() + getBishops() + getNecromancers() + getArchitects();
    }
    public int getCitizens() {
      return getUnits() + getPeons();
    }
    public boolean isMine(){
      return getOwnerId() == playerID;
    }
    public boolean isThisTown(){
      return id == thisTownID;
    }
    public int neededGold(){
      return 2 * getUnits() - getSoldiers();
    }
    public int getFreeGold(){
      return gold - neededGold();
    }

  }

}

4

Sehtimianer, Java

import java.util.ArrayList;
import java.util.HashMap;
import java.util.HashSet;
import java.util.List;
import java.util.Map;
import java.util.Map.Entry;
import java.util.Set;
import java.util.stream.Collectors;

public class Sehtimianer {
private static final int GOLD_MAX_DEBT = 200;
private static final int BIRTH_ROUND = 5;
private static final int ZOMBIE_WAKING_CHANCE = 10;
private static final int NECRO_RAISE_CAPACITY = 5;
private static final int DEMON_SUMMON_CHANCE = 10;
private static final int BISHOP_PRAYER_CAPACITY = 50;
private static final int CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO = 5;

public static final int GOLD_PER_WARLOCK = -1;
public static final int GOLD_PER_CRUSADER = -1;
public static final int GOLD_PER_AMAZON = -1;
public static final int GOLD_PER_CORSAIR = -2;
public static final int GOLD_PER_BISHOP = -2;
public static final int GOLD_PER_NECRO = -2;
public static final int GOLD_PER_ARCHITECT = -2;
public static final int GOLD_PER_PEON = 5;

public static final int GOLD_PER_RESURRECTION = 20;
public static final int GOLD_PER_CONVERSION = 50;
public static final int GOLD_PER_STEAL = 10;

public static final int GOLD_RECRUIT_WARLOCK = 10;
public static final int GOLD_RECRUIT_CRUSADER = 10;
public static final int GOLD_RECRUIT_AMAZON = 10;
public static final int GOLD_RECRUIT_CORSAIR = 12;
public static final int GOLD_RECRUIT_BISHOP = 20;
public static final int GOLD_RECRUIT_NECRO = 20;
public static final int GOLD_RECRUIT_ARCHITECT = 15;
public static final int GOLD_RECRUIT_DEFAULT = 20;

public static final int GOLD_PER_TEMPLE = 2;
public static final int GOLD_PER_BARRACKS = 2;
public static final int GOLD_PER_ESTATE = 2;
public static final int GOLD_PER_PALACE = 10;

public static final int GOLD_COST_BUILDING = 200;

public static final int COMPLETION_PER_ARCHITECT = 8;
public static final int COMPLETION_NEEDED = 100;
public static final int ARCHITECTS = (int) Math.ceil(1.0 * COMPLETION_NEEDED / COMPLETION_PER_ARCHITECT);

int round;
int phase;
int playerID;
int thisTownID;

List<Town> towns;
List<Town> myTowns;
List<Town> playerTowns;
List<Town> outlawTowns;

Town thisTown;

public static void main(String[] args) {
  if (args.length == 0) {
    System.out.println("9 9 9 24 5 2 13 29");
  } else {
    new Sehtimianer().actions(args[0].split(";"));
  }
}

private void actions(String[] args) {

  round = Integer.parseInt(args[0]);
  phase = Integer.parseInt(args[1]);
  playerID = Integer.parseInt(args[2]);
  thisTownID = Integer.parseInt(args[3]);

  towns = new ArrayList<Town>();
  myTowns = new ArrayList<Town>();
  playerTowns = new ArrayList<Town>();
  outlawTowns = new ArrayList<Town>();

  for (int i = 4; i < args.length; i++) {
    towns.add(new Town(args[i]));
  }

  for (Town town : towns) {
    if (town.isMine()) {
      myTowns.add(town);
      if (town.isThisTown()) {
        thisTown = town;
      }
    } else {
      if (town.getOwnerId() == -1) {
        outlawTowns.add(town);
      } else {
        playerTowns.add(town);
      }
    }
  }
  if (outlawTowns.size() == 0 && playerTowns.size() == 0) {
    System.out.print("WIN : D");
    return;
  }

  if (phase == 2) {
    steal();
  } else if (phase == 3) {
    recruit();
  } else if (phase == 6) {
    convert();
  } else if (phase == 7) {
    attack();
  } else if (phase == 8) {
    resurrect();
  } else if (phase == 9) {
    move();
  } else if (phase == 11) {
    build();
  }
}

private List<Town> calcStrongestPlayers() {
  if (playerTowns.size() == 0) {
    return outlawTowns;
  }

  Map<Integer, Integer> playerTownCount = new HashMap<Integer, Integer>();
  Integer count;
  int maxCount = 0;
  for (Town town : playerTowns) {
    count = playerTownCount.get(town.getOwnerId());
    if (count == null) {
      count = Integer.valueOf(1);
    } else {
      count = Integer.valueOf(count + 1);
    }
    playerTownCount.put(town.getOwnerId(), count);

    if (count > maxCount) {
      maxCount = count;
    }
  }
  Set<Integer> strongestPlayers = new HashSet<Integer>();
  for (Entry<Integer, Integer> entry : playerTownCount.entrySet()) {
    if (entry.getValue() == maxCount) {
      strongestPlayers.add(entry.getKey());
    }
  }

  return playerTowns.stream().filter(a -> strongestPlayers.contains(a.getOwnerId())).collect(Collectors.toList());
}

private void steal() {
  // S destinationId corsairs
  List<Town> afterFilter = calcStrongestPlayers().stream().filter(a -> a.getGold() > 0).collect(Collectors.toList());
  if (afterFilter.size() == 0) {
    afterFilter = calcStrongestPlayers();
  }
  Town poorestTown = afterFilter.stream().min((a, b) -> a.gold - b.gold).get();
  System.out.println("S " + poorestTown.getId() + " " + thisTown.getCorsairs());
}

private boolean willAttackSoon() {
  Town strongestTown;
  if (playerTowns.size() > 0) {
    strongestTown = playerTowns.stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
    if ((thisTown.getSoldiers() + thisTown.getBishops()) / 3 <= strongestTown.getSoldiers()) {
      return false;
    }
  }

  strongestTown = calcStrongestPlayers().stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();

  int deltaWarlocks = thisTown.getWarlocks() - (strongestTown.getWarlocks() + strongestTown.getAmazons());
  int deltaCrusaders = thisTown.getCrusaders() - (strongestTown.getCrusaders() + strongestTown.getWarlocks());
  int deltaAmazons = thisTown.getAmazons() - (strongestTown.getAmazons() + strongestTown.getCrusaders());

  return (deltaWarlocks + deltaCrusaders + deltaAmazons) > 0;
}

private void recruit() {
  // R warlocks crusaders amazons corsairs bishops necros architects
  int peonsAvailable = Math.max(0, thisTown.getPeons() - round);

  int corsairNeed = calcCorsairsNeeded(thisTown);
  int goldForNecros = Math.min(thisTown.getCorpses(), thisTown.getNecros() * NECRO_RAISE_CAPACITY) * GOLD_PER_RESURRECTION;
  int goldAvailable = thisTown.getGold() - thisTown.getBishops() * GOLD_PER_CONVERSION - goldForNecros - GOLD_COST_BUILDING + calcWages(thisTown)
      - (calcCashflow(thisTown) < GOLD_MAX_DEBT ? (corsairNeed * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL) : 0);
  int corsairGoldAvailable = thisTown.getGold() + calcWages(thisTown) - goldForNecros;
  boolean onlyCorsair = false;
  if (goldAvailable < 0) {
    if (corsairGoldAvailable > 0) {
      onlyCorsair = true;
      goldAvailable = corsairGoldAvailable;
    } else {
      System.out.println("W");
      return;
    }
  }

  int necroNeed = Math.max(0, (int) Math.ceil(1.0 * thisTown.getCorpses() / NECRO_RAISE_CAPACITY) - thisTown.getNecros());
  necroNeed = Math.max(necroNeed, Math.min(peonsAvailable, calcOtherNecrosNeeded() / 3));
  int architectNeed = Math.max(0, ARCHITECTS - thisTown.getArchitects());

  int necros = 0;
  if (!onlyCorsair) {
    int necroCost = GOLD_RECRUIT_NECRO + GOLD_PER_RESURRECTION * NECRO_RAISE_CAPACITY - GOLD_PER_NECRO;
    necros = Math.min(necroNeed, goldAvailable / necroCost);
    goldAvailable -= necros * necroCost;
    peonsAvailable -= necros;
  }

  if (willAttackSoon()) {
    corsairNeed = calcCorsairSpread(thisTown) * 2 - thisTown.getCorsairs();
  }
  corsairNeed = (int) Math.max(corsairNeed, calcOtherCorsairsNeeded());

  int corsairCost = GOLD_RECRUIT_CORSAIR - GOLD_PER_CORSAIR;
  int corsairs = Math.min(corsairNeed, peonsAvailable);
  corsairs = Math.min(corsairs, goldAvailable / corsairCost);
  goldAvailable -= corsairs * corsairCost;
  peonsAvailable -= corsairs;

  int architects = 0;
  if (!onlyCorsair) {
    int architectCost = GOLD_RECRUIT_ARCHITECT - GOLD_PER_ARCHITECT;
    architects = Math.min(architectNeed, peonsAvailable);
    architects = Math.min(architects, goldAvailable / architectCost);
    goldAvailable -= architects * architectCost;
    peonsAvailable -= architects;
  }

  int bishops = 0;
  if (!onlyCorsair) {
    int peonParts;
    if (round <= 50) {
      peonParts = 20;
    } else if (round <= 70) {
      peonParts = 15;
    } else if (round <= 90) {
      peonParts = 10;
    } else if (round <= 95) {
      peonParts = 5;
    } else {
      peonParts = 3;
    }
    int peonsLeft = Math.max(0, thisTown.getPeons() - (necros + corsairs + architects));
    bishops = (int) Math.min(Math.min(peonsAvailable, peonsLeft / peonParts), goldAvailable / (GOLD_RECRUIT_BISHOP + GOLD_PER_CONVERSION - GOLD_PER_BISHOP));
  }

  if (corsairs > 0 || bishops > 0 || necros > 0 || architects > 0) {
    System.out.println("R 0 0 0 " + corsairs + " " + bishops + " " + necros + " " + architects);
  } else {
    System.out.println("W");
  }
}

private int calcCashflow(Town town) {
  int taxes = (town.getSurvivingPeons() * GOLD_PER_PEON);
  taxes += ((town.getWarlocks() + town.getBishops() + town.getNecros()) * (town.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE));
  taxes += ((town.getCrusaders() + town.getAmazons()) * (town.getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS));
  taxes += ((town.getSurvivingPeons() + town.getCorsairs()) * (town.getEstate() * GOLD_PER_ESTATE));
  taxes += (town.getPalace() * GOLD_PER_PALACE);

  int wages = calcWages(town);

  return taxes + wages;
}

private int calcWages(Town town) {
  int wages = (town.getWarlocks() * GOLD_PER_WARLOCK);
  wages += (town.getCrusaders() * GOLD_PER_CRUSADER);
  wages += (town.getAmazons() * GOLD_PER_AMAZON);
  wages += (town.getCorsairs() * GOLD_PER_CORSAIR);
  wages += (town.getBishops() * GOLD_PER_BISHOP);
  wages += (town.getNecros() * GOLD_PER_NECRO);
  wages += (town.getArchitects() * GOLD_PER_ARCHITECT);
  return wages;
}

private int calcCorsairSpread(Town calcTown) {
  int outlaws = 0;
  for (Town town : outlawTowns) {
    outlaws += town.getPopulation();
  }

  return (int) Math.ceil(1.0 * Math.floorDiv(outlaws, (playerTowns.size() + myTowns.size())) / CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO);
}

private int calcCorsairsNeeded(Town town) {
  return Math.max(0, calcCorsairSpread(town) - town.getCorsairs());
}

private int calcFreeCorsairs(Town town) {
  return Math.max(0, town.getCorsairs() - calcCorsairSpread(town));
}

private int calcOtherNecrosNeeded() {
  int necrosNeed = 0;
  for (Town town : myTowns) {
    if (town == thisTown) {
      continue;
    }
    necrosNeed += Math.max(0, (int) Math.ceil(1.0 * town.getCorpses() / NECRO_RAISE_CAPACITY) - town.getNecros());
  }
  int necrosAvailable = Math.max(0, thisTown.getNecros() - (int) Math.ceil(1.0 * thisTown.getCorpses() / NECRO_RAISE_CAPACITY));
  return Math.max(0, necrosNeed - necrosAvailable);
}

private int calcOtherCorsairsNeeded() {
  int corsairsNeed = 0;
  for (Town town : myTowns) {
    if (town == thisTown) {
      continue;
    }
    corsairsNeed += calcCorsairsNeeded(town);
  }
  return Math.max(0, corsairsNeed - calcFreeCorsairs(thisTown));
}

private void convert() {
  // C destinationId warlocks crusaders amazons
  final int MIN_CONVERT_PERCENTAGE = 10;

  int goldAvailable = thisTown.getGold() - thisTown.getCorpses() * GOLD_PER_RESURRECTION - GOLD_COST_BUILDING
      - (calcCashflow(thisTown) < GOLD_MAX_DEBT ? (calcCorsairsNeeded(thisTown) * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL) : 0);
  if (goldAvailable < 0) {
    System.out.println("W");
    return;
  }

  final int canConvert = Math.min(thisTown.getBishops(), goldAvailable / GOLD_PER_CONVERSION);
  if (canConvert == 0) {
    System.out.println("W");
    return;
  }

  List<Town> useTowns = calcStrongestPlayers();

  List<Town> afterFilter = useTowns.stream().filter(a -> a.getSoldiers() > canConvert / MIN_CONVERT_PERCENTAGE).collect(Collectors.toList());
  if (afterFilter.size() == 0) {
    if (playerTowns.size() > 0) {
      useTowns = playerTowns;
    } else {
      useTowns = outlawTowns;
    }
  }
  afterFilter = useTowns.stream().filter(a -> a.getSoldiers() > canConvert).collect(Collectors.toList());
  float getNear = 1.0f;
  while (afterFilter.size() == 0) {
    getNear -= 0.1f;
    final float toLower = getNear;
    afterFilter = useTowns.stream().filter(a -> a.getSoldiers() > canConvert * toLower).collect(Collectors.toList());
  }
  Town smallestTown = afterFilter.stream().min((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();

  Town convertTown;
  if (smallestTown.getSoldiers() < canConvert / MIN_CONVERT_PERCENTAGE) {
    convertTown = useTowns.stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
  } else {
    convertTown = smallestTown;
  }

  int leftToConvert = canConvert;
  int warlocks = Math.min(leftToConvert, convertTown.getWarlocks());
  leftToConvert -= warlocks;
  int crusaders = Math.min(leftToConvert, convertTown.getCrusaders());
  leftToConvert -= crusaders;
  int amazons = Math.min(leftToConvert, convertTown.getAmazons());
  leftToConvert -= amazons;

  System.out.println("C " + convertTown.getId() + " " + warlocks + " " + crusaders + " " + amazons);
}

private void attack() {
  // A destinationId warlocks crusaders amazons

  Town strongestTown;
  if (playerTowns.size() > 0) {
    strongestTown = playerTowns.stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
    if (thisTown.getSoldiers() / 3 <= strongestTown.getSoldiers()) {
      System.out.println("W");
      return;
    }
  }

  strongestTown = calcStrongestPlayers().stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();

  int warlockNeed = strongestTown.getWarlocks() + strongestTown.getAmazons();
  int crusaderNeed = strongestTown.getCrusaders() + strongestTown.getWarlocks();
  int amazonNeed = strongestTown.getAmazons() + strongestTown.getCrusaders();
  int deltaWarlocks = thisTown.getWarlocks() - warlockNeed;
  int deltaCrusaders = thisTown.getCrusaders() - crusaderNeed;
  int deltaAmazons = thisTown.getAmazons() - amazonNeed;

  if ((deltaWarlocks + deltaCrusaders + deltaAmazons) > 0) {
    // calc Needed Troops
    int warlocks = Math.min(thisTown.getWarlocks(), warlockNeed);
    int crusaders = Math.min(thisTown.getCrusaders(), crusaderNeed);
    int amazons = Math.min(thisTown.getAmazons(), amazonNeed);
    if ((warlocks + crusaders + amazons) == 0) {
      warlocks = 1;
      crusaders = 1;
      amazons = 1;
    } else {
      while (deltaWarlocks < 0 || deltaCrusaders < 0 || deltaAmazons < 0) {
        if (deltaWarlocks < 0) {
          deltaCrusaders += deltaWarlocks;
          crusaders -= deltaWarlocks;
          deltaWarlocks = 0;
        }
        if (deltaCrusaders < 0) {
          deltaAmazons += deltaCrusaders;
          amazons -= deltaCrusaders;
          deltaCrusaders = 0;
        }
        if (deltaAmazons < 0) {
          deltaWarlocks += deltaAmazons;
          warlocks -= deltaAmazons;
          deltaAmazons = 0;
        }
      }
    }
    System.out.println("A " + strongestTown.getId() + " " + warlocks + " " + crusaders + " " + amazons);
  } else {
    System.out.println("W");
  }
}

private void resurrect() {
  // R corpses
  int goldAvailable = thisTown.getGold();
  if (goldAvailable < 0) {
    System.out.println("W");
    return;
  }

  int raise = Math.min(thisTown.getCorpses(), goldAvailable / GOLD_PER_RESURRECTION);
  if (raise > 0) {
    System.out.println("R " + raise);
  } else {
    System.out.println("W");
  }
}

private void move() {
  if (myTowns.size() == 1) {
    System.out.println("W");
    return;
  }

  // M destinationId warlocks crusaders amazons corsairs bishops necros architects
  // T DestinationId Gold

  int thisStolenGold = calcCorsairsNeeded(thisTown) * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL;
  int thisGoldAvailable = Math.max(-GOLD_MAX_DEBT, thisTown.getGold() - thisStolenGold);
  int thisCashFlow = calcCashflow(thisTown);

  if (thisGoldAvailable + thisCashFlow <= 0) {
    // Give up the town
    Town sendToTown = myTowns.stream().filter(a -> a.getId() != thisTown.getId()).max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
    System.out.print("M " + sendToTown.getId() + " " + thisTown.getWarlocks() + " " + thisTown.getCrusaders() + " " + thisTown.getAmazons() + " " + thisTown.getCorsairs() + " "
        + thisTown.getBishops() + " " + thisTown.getNecros() + " " + thisTown.getArchitects());
    return;
  }
  thisGoldAvailable += thisCashFlow;

  int thisCostOfBishop = thisTown.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_BISHOP;
  int thisCostOfNecro = thisTown.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_NECRO;
  int thisCostOfWarlock = thisTown.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_WARLOCK;
  int thisCostOfCrusader = thisTown.getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS + GOLD_PER_CRUSADER;
  int thisCostOfAmazon = thisTown.getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS + GOLD_PER_AMAZON;
  int thisCostOfCorsair = thisTown.getEstate() * GOLD_PER_ESTATE + GOLD_PER_CORSAIR;

  int thisCorsairsAvailable = calcFreeCorsairs(thisTown);
  int thisNecrosAvailable = Math.max(0, thisTown.getNecros() - (int) Math.ceil(1.0 * thisTown.getCorpses() / NECRO_RAISE_CAPACITY));
  int thisBishopsAvailable = Math.max(0, thisTown.getBishops() - (int) Math.ceil(1.0 * thisTown.getPeons() / BISHOP_PRAYER_CAPACITY));
  int thisArchitectsAvailable = Math.max(0, thisTown.getArchitects() - ARCHITECTS);

  int strongestTownSoldiers = 0;
  if (playerTowns.size() > 0) {
    Town strongestTown = playerTowns.stream().max((a, b) -> a.getSoldiers() - b.getSoldiers()).get();
    strongestTownSoldiers = strongestTown.getSoldiers();
  }
  int thisSoldiersAvailable = Math.max(0, thisTown.getSoldiers() - strongestTownSoldiers);
  int thisWarlocksAvailable = thisSoldiersAvailable / 3;
  thisSoldiersAvailable -= thisWarlocksAvailable;
  int thisCrusadersAvailable = thisSoldiersAvailable / 2;
  thisSoldiersAvailable -= thisCrusadersAvailable;
  int thisAmazonsAvailable = thisSoldiersAvailable;
  int warlockDelta = thisWarlocksAvailable - thisTown.getWarlocks();
  int crusaderDelta = thisCrusadersAvailable - thisTown.getCrusaders();
  int amazonDelta = thisAmazonsAvailable - thisTown.getAmazons();
  while (warlockDelta > 0 || crusaderDelta > 0 || amazonDelta > 0) {
    if (warlockDelta > 0) {
      thisWarlocksAvailable -= warlockDelta;
      thisCrusadersAvailable += warlockDelta;
      crusaderDelta += warlockDelta;
      warlockDelta = 0;
    }
    if (crusaderDelta > 0) {
      thisCrusadersAvailable -= crusaderDelta;
      thisAmazonsAvailable += crusaderDelta;
      amazonDelta += crusaderDelta;
      crusaderDelta = 0;
    }
    if (amazonDelta > 0) {
      thisAmazonsAvailable -= amazonDelta;
      thisWarlocksAvailable += amazonDelta;
      warlockDelta += amazonDelta;
      amazonDelta = 0;
    }
  }

  // Calc loosing income for each x the town sends
  int tempThisGoldAvailable = thisGoldAvailable;
  if (thisCostOfCorsair > 0) {
    thisCorsairsAvailable = Math.min(thisCorsairsAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfCorsair);
    tempThisGoldAvailable -= thisCorsairsAvailable * thisCostOfCorsair;
  } // else dont plus the gold - would get too complicated
  if (thisCostOfWarlock > 0) {
    thisWarlocksAvailable = Math.min(thisWarlocksAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfWarlock);
    tempThisGoldAvailable -= thisWarlocksAvailable * thisCostOfWarlock;
  }
  if (thisCostOfCrusader > 0) {
    thisCrusadersAvailable = Math.min(thisCrusadersAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfCrusader);
    tempThisGoldAvailable -= thisCrusadersAvailable * thisCostOfCrusader;
  }
  if (thisCostOfAmazon > 0) {
    thisAmazonsAvailable = Math.min(thisAmazonsAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfAmazon);
    tempThisGoldAvailable -= thisAmazonsAvailable * thisCostOfAmazon;
  }
  if (thisCostOfNecro > 0) {
    thisNecrosAvailable = Math.min(thisNecrosAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfNecro);
    tempThisGoldAvailable -= thisNecrosAvailable * thisCostOfNecro;
  }
  if (thisCostOfBishop > 0) {
    thisBishopsAvailable = Math.min(thisBishopsAvailable, tempThisGoldAvailable / thisCostOfBishop);
    tempThisGoldAvailable -= thisBishopsAvailable * thisCostOfBishop;
  }

  boolean checkGoldNeed;
  boolean needsGold;
  for (int i = 0; i < 2; i++) {
    checkGoldNeed = i == 0;
    for (Town town : myTowns) {
      if (town == thisTown) {
        continue;
      }
      needsGold = false;

      int costOfBishop = town.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_BISHOP;
      int costOfNecro = town.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_NECRO;
      int costOfWarlock = town.getTemple() * GOLD_PER_TEMPLE + GOLD_PER_WARLOCK;
      int costOfCrusader = town.getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS + GOLD_PER_CRUSADER;
      int costOfAmazon = town.getBarracks() * GOLD_PER_BARRACKS + GOLD_PER_AMAZON;
      int costOfCorsair = town.getEstate() * GOLD_PER_ESTATE + GOLD_PER_CORSAIR;

      int corsairsNeed = calcCorsairsNeeded(town);
      int sendCorsairs = Math.min(corsairsNeed, thisCorsairsAvailable);
      int goldStolen = corsairsNeed * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL;
      int goldAvailable = town.getGold() - goldStolen;
      int goldAvailableWithCorsairs = Math.max(-GOLD_MAX_DEBT, goldAvailable + sendCorsairs * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL);
      goldAvailable = Math.max(-GOLD_MAX_DEBT, goldAvailable);
      int cashflow = calcCashflow(town);
      if (goldAvailable + cashflow < 0) {
        needsGold = true;
      }
      tryToSwim: if (goldAvailableWithCorsairs < 0) {
        int potentialCashflow = cashflow + sendCorsairs * costOfCorsair;
        if (goldAvailableWithCorsairs + potentialCashflow >= 0) {
          break tryToSwim;
        } else {
          int potentialGoldAvailable = goldAvailableWithCorsairs + potentialCashflow;
          if (costOfWarlock > 0) {
            potentialGoldAvailable += thisWarlocksAvailable * costOfWarlock;
          }
          if (costOfCrusader > 0) {
            potentialGoldAvailable += thisCrusadersAvailable * costOfCrusader;
          }
          if (costOfAmazon > 0) {
            potentialGoldAvailable += thisAmazonsAvailable * costOfAmazon;
          }
          if (costOfNecro > 0) {
            potentialGoldAvailable += thisNecrosAvailable * costOfNecro;
          }
          if (costOfBishop > 0) {
            potentialGoldAvailable += thisBishopsAvailable * costOfBishop;
          }
          if (potentialGoldAvailable >= 0) {
            System.out.print("M " + town.getId() + " " + thisWarlocksAvailable + " " + thisCrusadersAvailable + " " + thisAmazonsAvailable + " " + sendCorsairs + " "
                + thisBishopsAvailable + " " + thisNecrosAvailable + " 0");
            return;
          }
        }

        // Last hope, check if enough gold can rescue the town from revolt
        int goldNeeded = -(town.getGold() - goldStolen + cashflow);
        if (thisGoldAvailable >= goldNeeded) {
          System.out.println("T " + town.getId() + " " + goldNeeded);
          return;
        }
        System.out.println("W");
        continue;
      }

      if (checkGoldNeed && !needsGold) {
        continue;
      }

      goldAvailable = goldAvailableWithCorsairs;
      goldAvailable += cashflow + sendCorsairs * costOfCorsair;
      int sendNecros = 0;
      int sendBishops = 0;
      int sendWarlocks = 0;
      int sendCrusaders = 0;
      int sendAmazons = 0;
      int sendArchitects = 0;

      int soldiersNeed = Math.max(0, strongestTownSoldiers - town.getSoldiers());
      int lastNeededSoldiers = 0;
      while (soldiersNeed > 0 && (thisWarlocksAvailable > 0 || thisCrusadersAvailable > 0 || thisAmazonsAvailable > 0) && soldiersNeed != lastNeededSoldiers) {
        lastNeededSoldiers = soldiersNeed;
        if (thisWarlocksAvailable > 0) {
          goldAvailable += costOfWarlock;
          if (goldAvailable < 0) {
            goldAvailable -= costOfWarlock;
          } else {
            soldiersNeed--;
            thisWarlocksAvailable--;
            sendWarlocks++;
          }
        }
        if (thisCrusadersAvailable > 0) {
          goldAvailable += costOfCrusader;
          if (goldAvailable < 0) {
            goldAvailable -= costOfCrusader;
          } else {
            soldiersNeed--;
            thisCrusadersAvailable--;
            sendCrusaders++;
          }
        }
        if (thisAmazonsAvailable > 0) {
          goldAvailable += costOfAmazon;
          if (goldAvailable < 0) {
            goldAvailable -= costOfAmazon;
          } else {
            soldiersNeed--;
            thisAmazonsAvailable--;
            sendAmazons++;
          }
        }
      }

      int necrosNeed = Math.max(0, (int) Math.ceil(1.0 * town.getCorpses() / NECRO_RAISE_CAPACITY) - town.getNecros());
      int necrosCanAfford = costOfNecro < 0 ? Math.min(necrosNeed, goldAvailable / -costOfNecro) : necrosNeed;
      if (necrosCanAfford > 0) {
        sendNecros = Math.min(necrosCanAfford, thisNecrosAvailable);
        goldAvailable += sendNecros * costOfNecro;
      }

      int bishopsNeed = Math.max(0, (int) Math.ceil(1.0 * town.getPeons() / BISHOP_PRAYER_CAPACITY) - town.getBishops());
      int bishopsCanAfford = costOfBishop < 0 ? Math.min(bishopsNeed, goldAvailable / -costOfBishop) : bishopsNeed;
      if (bishopsCanAfford > 0) {
        sendBishops = Math.min(bishopsCanAfford, thisBishopsAvailable);
        goldAvailable += sendBishops * costOfBishop;
      }

      int architectsNeed = Math.max(0, (int) Math.ceil(1.0 * COMPLETION_NEEDED / COMPLETION_PER_ARCHITECT) - thisTown.getArchitects());
      int architectsCanAfford = Math.min(architectsNeed, goldAvailable / Math.abs(GOLD_PER_ARCHITECT));
      sendArchitects = Math.min(architectsCanAfford, thisArchitectsAvailable);

      if (sendWarlocks > 0 || sendCrusaders > 0 || sendAmazons > 0 || sendCorsairs > 0 || sendBishops > 0 || sendNecros > 0 || sendArchitects > 0) {
        System.out.print("M " + town.getId() + " " + sendWarlocks + " " + sendCrusaders + " " + sendAmazons + " " + sendCorsairs + " " + sendBishops + " " + sendNecros + " "
            + sendArchitects);
        return;
      }
    }
  }

  System.out.println("W");
}

private void build() {
  // B building building building...
  // (T: Temple, B: Barracks, E: Estate, P: Palace)

  int goldAvailable = thisTown.getGold() - (calcCashflow(thisTown) < GOLD_MAX_DEBT ? (calcCorsairsNeeded(thisTown) * CORSAIR_SURVEILLANCE_RATIO * GOLD_PER_STEAL) : 0);
  if (goldAvailable >= GOLD_COST_BUILDING) {
    char building = 'E';
    int templeUnits = thisTown.getWarlocks() + thisTown.getBishops() + thisTown.getNecros();
    int barracksUnits = thisTown.getCrusaders() + thisTown.getAmazons();
    int estateUnits = thisTown.getCorsairs() + thisTown.getPeons();
    if (templeUnits > barracksUnits) {
      if (templeUnits > estateUnits) {
        building = 'T';
      }
    } else {
      if (barracksUnits > estateUnits) {
        building = 'B';
      }
    }
    System.out.println("B " + building);
  } else {
    System.out.println("W");
  }
}

private class Town {

  private final int ownerId;
  private final int id;
  private final int gold;
  private final int corpses;
  private final int warlocks;
  private final int crusaders;
  private final int amazons;
  private final int corsairs;
  private final int bishops;
  private final int necros;
  private final int architects;
  private final int peons;
  private final int temple;
  private final int barracks;
  private final int estate;
  private final int palace;

  public Town(String string) {
    String[] args = string.split("_");
    ownerId = Integer.parseInt(args[0]);
    id = Integer.parseInt(args[1]);
    gold = Integer.parseInt(args[2]);
    corpses = Integer.parseInt(args[3]);
    warlocks = Integer.parseInt(args[4]);
    crusaders = Integer.parseInt(args[5]);
    amazons = Integer.parseInt(args[6]);
    corsairs = Integer.parseInt(args[7]);
    bishops = Integer.parseInt(args[8]);
    necros = Integer.parseInt(args[9]);
    architects = Integer.parseInt(args[10]);
    peons = Integer.parseInt(args[11]);
    temple = Integer.parseInt(args[12]);
    barracks = Integer.parseInt(args[13]);
    estate = Integer.parseInt(args[14]);
    palace = Integer.parseInt(args[15]);
  }

  public int getOwnerId() {
    return ownerId;
  }

  public int getId() {
    return id;
  }

  public int getGold() {
    return gold;
  }

  public int getCorpses() {
    return corpses;
  }

  public int getWarlocks() {
    return warlocks;
  }

  public int getCrusaders() {
    return crusaders;
  }

  public int getAmazons() {
    return amazons;
  }

  public int getCorsairs() {
    return corsairs;
  }

  public int getBishops() {
    return bishops;
  }

  public int getNecros() {
    return necros;
  }

  public int getArchitects() {
    return architects;
  }

  public int getPeons() {
    return peons;
  }

  public int getSurvivingPeons() {
    int peons = this.peons;
    int zombies = Math.floorDiv(corpses, ZOMBIE_WAKING_CHANCE);
    peons = Math.max(0, peons - zombies);
    int demons = Math.floorDiv(peons - (bishops * BISHOP_PRAYER_CAPACITY), DEMON_SUMMON_CHANCE);
    peons = Math.max(0, peons - demons);
    if (round % BIRTH_ROUND == 0) {
      peons += Math.floorDiv(peons, 2);
    }
    return peons;
  }

  public int getTemple() {
    return temple;
  }

  public int getBarracks() {
    return barracks;
  }

  public int getEstate() {
    return estate;
  }

  public int getPalace() {
    return palace;
  }

  public int getSoldiers() {
    return getWarlocks() + getCrusaders() + getAmazons();
  }

  public int getUnits() {
    return getSoldiers() + getCorsairs() + getBishops() + getNecros() + getArchitects();
  }

  public int getPopulation() {
    return getUnits() + getPeons();
  }

  public boolean isMine() {
    return getOwnerId() == playerID;
  }

  public boolean isThisTown() {
    return id == thisTownID;
  }
}
}

Я працював над чимось подібним. Чи правильно я кажу, що це божеволіє?
TheNumberOne

Так, це дійсно дуже великий дохід xD
Сехтим,

3

Макіавеллі, Пітон 2

Лорд Макіавеллі має досвід у політиці та військових сферах, необхідних для досягнення успіху. Він розробив складну логіку, яка керує його хитрою стратегією, тепер він спостерігає з тіні, як розгортається його план ...

import sys, re
from random import *
from operator import itemgetter
import cPickle

(PLAYER, TOWN, GOLD, CORPSES, WARLOCKS, CRUSADERS, AMAZONS, 
CORSAIRS, BISHOPS, NECROMANCERS, ARCHITECTS, PEONS, 
TEMPLES, BARRACKS, ESTATES, PALACES) = range(16)

def getfighters(t): return sum(t[WARLOCKS:WARLOCKS+3])
def threat(t): return t[2] + sum(t[4:12])*12 + sum(t[12:16])*200
def spyon(t): return ( t[2] + min(30,t[3])*5 + t[11]*10 + 
  sum(t[12:16])*200 - getfighters(t)*20 )
def needs(t): return [bandits/5+1, t[PEONS]/50+1, t[CORPSES]/5+1, 7]
def wants(t): return [max(0, g-h) for g,h in zip(needs(t), t[7:11])]
def helpcheck(t): return sum(wants(t))

def choose(frequency, picks, span):
  'Return <picks> counts using samples from <frequency> in list <span>'
  choices = [choice(frequency) for i in range(picks)]
  return [choices.count(i) for i in range(span)]

if len(sys.argv) < 2:
  print 5, 15, 10, 20, 3, 4, 7, 36
else:
  parts = sys.argv[1].split(';')
  turn, phase, me, thistown = [int(parts.pop(0)) for i in range(4)]
  towns = [map(int, re.split(r'_', town)) for town in parts]
  # Analysis:
  enemy = [t for t in towns if t[PLAYER] != me]
  mytowns = [t for t in towns if t[PLAYER] == me]
  here = [t for t in mytowns if t[TOWN] == thistown][0]
  otherids = [t[TOWN] for t in enemy]
  fighters = sorted(enemy, key=getfighters)
  rich = sorted(enemy, key=itemgetter(GOLD))
  threats = sorted(enemy, key=threat)
  attractive = sorted(enemy, key=spyon)
  # Useful numbers:
  avgfighters = sum(map(getfighters, enemy)) / len(enemy)
  wages = getfighters(here) + sum(here[CORSAIRS:CORSAIRS+4]) * 2
  outlaws = sum(sum(t[4:12]) for t in towns if t[PLAYER] == -1)
  freetowns = len([t for t in towns if t[PLAYER] != -1])
  bandits = outlaws / freetowns
  # Depends on above
  needhelp = sorted(mytowns, key=helpcheck)
  needhelp.remove(here)

  try:
    plans = cPickle.load(open('Machiavelli.txt', 'rb'))
  except:
    plans = {}
  bribes, raises, gobuild = plans.get(thistown, (0,0,''))

  output = 'W'
  if phase == 2:
    output = 'S %s 100' % rich[-1][TOWN] # take from the rich ...
  elif phase == 3:
    # Decide strategy here:
    cash = here[GOLD] - wages
    forces = getfighters(here)
    raises = min(here[NECROMANCERS]*5, here[CORPSES], cash/20)
    cash -= raises * 20
    bribes = trainftr = trainextra = 0
    gobuild = ''
    if forces < avgfighters:
      bribes = min(here[BISHOPS], cash/50)
      cash -= bribes * 50
      trainftr = min(max(0, here[PEONS]-30), cash/10)
      cash -= trainftr * 10
    if cash > 200 and turn % 2 == 0:
      gobuild = choice('EEB')
      cash -= 200
    bribes2 = min(here[BISHOPS] - bribes, cash/50)
    cash -= bribes2 * 50
    bribes += bribes2
    trainextra = min(max(0, here[PEONS]-30), cash/50)
    # Write plan to file:
    plans[thistown] = (bribes, raises, gobuild)
    cPickle.dump(plans, open('Machiavelli.txt', 'wb'), -1)

    # Output recruitment decision:
    if trainftr + trainextra:
      getutil = wants(here)
      if sum(getutil) > trainextra:
        utilbias = ( [0]*getutil[0]*3 + [1]*getutil[1]*3 + 
              [2]*(getutil[2]) + [3]*(getutil[3]) )
        getutil = choose(utilbias, trainextra, 4)
      getftr = choose([0,1,1,2], trainftr, 3)
      getpers = getftr + getutil
      if sum(getutil) < trainextra:
        othernum = trainextra - sum(getutil)
        others = choose([0,1,1,2,3,4,6], othernum, 7)
        getpers = [p+q for p,q in zip(getpers, others)]
      output = 'R %u %u %u %u %u %u %u' % tuple(getpers)
  elif phase == 6:
    if bribes:
      soldiers = choose([0,1,2], bribes, 3)
      target = fighters[-1][TOWN]
      output = 'C %s %s %s %s' % tuple([target] + soldiers)
  elif phase == 7:
    if getfighters(here) > avgfighters * 1.3:
      myarmy = here[WARLOCKS : WARLOCKS+3]
      raiders = sum(myarmy) / 2
      for n in range(raiders):
        force = [min(myarmy[i], n) for i in (0,1,2)]
        if sum(force) >= raiders:
          break
      for target in attractive[::-1]:
        if raiders > getfighters(target) * 2.5:
          output = 'A %s %s %s %s' % tuple([target[TOWN]] + force)
          break
  elif phase == 8:
    if raises:
      output = 'R %s' % raises
  elif phase == 9:
    if needhelp:
      town = needhelp[-1]
      excess = [max(0, g-h) for g,h in zip(here[7:11], needs(here))]
      send = [min(g, h) for g,h in zip(excess, wants(town))]
      if sum(send) > 0:
        output = 'M %u 0 0 0 %u %u %u %u' % tuple([town[TOWN]] + send)
  elif phase == 11:  
    if gobuild:
      output = 'B %s' % gobuild
  print output

2

Монарх (Рубін)

Монарх - це більше, ніж просто король, тому він не воюватиме проти інших, поки не буде впевнений, що його армія може розгромити опонентів і показати свою переважну силу. Тим часом він затишно в своїй базі і просить данини від незначних комах. Анф, звичайно, йому подобається Рубін і рубіни.

$BONUS = 1.5
class Town

 attr_accessor :player, :town, :gold, :corpses, :warlocks, :crusaders, :amazons, 
  :corsairs, :bishops, :necromancers, :architects, :peons, :temples, :barracks, 
  :estates, :palaces

 def initialize(arg)
  args = arg.split("_")
  @player = args[0].to_i
  @town = args[1].to_i
  @gold = args[2].to_i
  @corpses = args[3].to_i
  @warlocks = args[4].to_i
  @crusaders = args[5].to_i
  @amazons = args[6].to_i
  @corsairs = args[7].to_i
  @bishops = args[8].to_i
  @necromancers = args[9].to_i
  @architects = args[10].to_i
  @peons = args[11].to_i
  @temples = args[12].to_i
  @barracks = args[13].to_i
  @estates = args[14].to_i
  @palaces = args[15].to_i
 end 
 def soldiers
  @warlocks + @crusaders + @amazons
 end 
 def units
  self.soldiers + @corsairs + @bishops + @necromancers + @architects
 end 
 def citizens
  self.units + @peons
 end 
 def buildings
  @temples + @barracks + @estates + @palaces
 end
 def cash
  @gold - (self.units * 2) - 50
 end
 def flesh
  @peons - (self.units * 2 / 5)
 end
end

def stronger(aW, aC, aA, dW, dC, dA)
 aW - [[0, aW - dW].max, dA].min + ([[0, aW - dW].max, dA].min * $BONUS) + aC - [[0, aC - dC].max, dW].min + ([[0, aC - dC].max, dW].min * $BONUS) + aA - [[0, aA - dA].max, dC].min + ([[0, aA - dA].max, dC].min * $BONUS) > dW - [[0, dW - aW].max, aA].min + ([[0, dW - aW].max, aA].min * $BONUS) + dC - [[0, dC - aC].max, aW].min + ([[0, dC - aC].max, aW].min * $BONUS) + dA - [[0, dA - aA].max, aC].min + ([[0, dA - aA].max, aC].min * $BONUS) 
end

if ARGV.size < 1 
 puts "12 12 12 8 2 2 2 50"
else
 args = ARGV[0].split(";")

 round = args[0].to_i
 phase = args[1].to_i
 thisPlayer = args[2].to_i
 thisTownId = args[3].to_i
 towns, myTowns, enemyTowns = Array.new, Array.new, Array.new

 args[4..-1].each {|arg|arg.split(";").each {|t|towns.push(Town.new(t))}}
 towns.each {|town|town.player == thisPlayer ? myTowns.push(town) : enemyTowns.push(town)}
 thisTown = towns[towns.index{|t|t.town == thisTownId}]
 strongestTown = enemyTowns.sort{|x,y|y.soldiers<=>x.soldiers}.fetch(0) 
 weakestTown = enemyTowns.sort{|x,y|x.soldiers<=>y.soldiers}.fetch(0) 
 baseTown = myTowns.sort{|x,y|y.peons<=>x.peons}.fetch(0)  

 case phase
 when 2
  puts "S " + strongestTown.town.to_s + " " + thisTown.corsairs.to_s
 when 3
  if (thisTown.cash > 90)
   recruits = [[(thisTown.cash - 90) / 10, thisTown.flesh].min / 5, 0].max
   puts "R " + recruits.to_s + " " + recruits.to_s + " " + (recruits*3).to_s + " " + [0, 2 - thisTown.corsairs].max.to_s + " " + [0, 2 - thisTown.bishops].max.to_s + " " + [0, 2 - thisTown.necromancers].max.to_s + " " + [0, 2 - thisTown.architects].max.to_s
  else
   puts "W"
  end
 when 6
  converts = [[thisTown.cash / 50, thisTown.bishops].min / 5, 0].max
  puts "C " + strongestTown.town.to_s + " " + (converts*3).to_s + " " + converts.to_s + " " + converts.to_s
 when 7
  if round > 10
   if stronger(thisTown.warlocks / 6, thisTown.crusaders / 6, thisTown.amazons / 6, strongestTown.warlocks, strongestTown.crusaders, strongestTown.amazons)
    puts "A " + strongestTown.town.to_s + " " + (thisTown.warlocks/4).to_s + " " + (thisTown.crusaders/4).to_s + " " + (thisTown.amazons/4).to_s
   elsif stronger(thisTown.warlocks / 6, thisTown.crusaders / 6, thisTown.amazons / 6, weakestTown.warlocks, weakestTown.crusaders, weakestTown.amazons)
    puts "A " + weakestTown.town.to_s + " " + (thisTown.warlocks/4).to_s + " " + (thisTown.crusaders/4).to_s + " " + (thisTown.amazons/4).to_s
   else
    puts "W"
   end
  else
   puts "W"
  end
 when 8
  puts "R 10"
 when 9
  if thisTown.town != baseTown.town
   if thisTown.soldiers > 0 
    puts "M " + baseTown.town.to_s + " " + thisTown.warlocks.to_s + " " + thisTown.crusaders.to_s + " " + thisTown.amazons.to_s
   else
    puts "T " + baseTown.town.to_s + " " + thisTown.cash
   end
  else
   puts "W"
  end
 when 11
  if thisTown.town == baseTown.town and thisTown.cash > 200 
   puts "B B" 
  else
   puts "W"
  end
 else
  puts "W"
 end
end

Для запуску цього сценарію потрібен перекладач Ruby 1.9.3.

Виконати з: ruby Monarch.rb


1

Я можу написати лише 30000 знаків в одній відповіді xD. Ось ось мої помилки, які я знайшов:

Moogie вже повідомив про це: int totalConvertible = (warlocksConvertible + crusadersConvertible + amazonsConvertible);

ExecuteMovement: if (source.getCorsairs() >= corsairsCount) {

ExecuteTheft: використовується джерело замість пункту призначення. Але чи можете ви перевірити, чи тоді розрахунок правильний? Моєю рекомендацією було б:int goldReserve = destination.getGold() + GOLD_MAX_DEBT > 0 ? destination.getGold() + GOLD_MAX_DEBT : GOLD_MAX_DEBT - Math.abs(destination.getGold());

І виконайте рекрутинг помилку, що якщо в місті не вистачає пенонів, вони можуть набирати більше, ніж у них, якщо вони можуть дозволити набір. Тож я переписав метод, що стосується півонів та золота, які доступні:

private void executeRecruitment(Command support) {

  Town source = support.getSource();
  try {
    String[] args = support.getArgs();

    if (support.getCommand().equals("R") && args.length == 7) {
      int goldAvailable = source.getGold();
      if (goldAvailable <= 0) {
        return;
      }

      int warlocksCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[0]));
      int crusadersCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[1]));
      int amazonsCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[2]));
      int corsairsCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[3]));
      int bishopsCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[4]));
      int necromancersCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[5]));
      int architectsCount = Math.max(0, Integer.parseInt(args[6]));

      int originalWarlocksCount = warlocksCount;
      int originalCrusadersCount = crusadersCount;
      int originalAmazonsCount = amazonsCount;
      int originalCorsairsCount = corsairsCount;
      int originalBishopsCount = bishopsCount;
      int originalNecromancersCount = necromancersCount;
      int originalArchitectsCount = architectsCount;

      int unitsToRecruits = warlocksCount + crusadersCount + amazonsCount + corsairsCount + bishopsCount + necromancersCount + architectsCount;
      int peonsAvailable = source.getPeons();
      int recruitableUnits = Math.min(unitsToRecruits, peonsAvailable);
      if (recruitableUnits != unitsToRecruits) {
        RandomNumberGenerator random = new RandomNumberGenerator();
        int[] recruits = random.genNumberWithLimits(recruitableUnits, new int[] { warlocksCount, crusadersCount, amazonsCount, corsairsCount, bishopsCount, necromancersCount,
            architectsCount });
        warlocksCount = recruits[0];
        crusadersCount = recruits[1];
        amazonsCount = recruits[2];
        corsairsCount = recruits[3];
        bishopsCount = recruits[4];
        necromancersCount = recruits[5];
        architectsCount = recruits[6];
      }

      int wouldCost;
      int index = 1;
      boolean tooExpensive = true;
      do {
        wouldCost = warlocksCount * GOLD_RECRUIT_WARLOCK + crusadersCount * GOLD_RECRUIT_CRUSADER + amazonsCount * GOLD_RECRUIT_AMAZON + corsairsCount * GOLD_RECRUIT_CORSAIR
            + bishopsCount * GOLD_PER_BISHOP + necromancersCount * GOLD_RECRUIT_NECROMANCER + architectsCount * GOLD_RECRUIT_ARCHITECT;
        if (goldAvailable < wouldCost) {
          RandomNumberGenerator random = new RandomNumberGenerator();
          int[] recruits = random.genNumberWithLimits(recruitableUnits - index, new int[] { originalWarlocksCount, originalCrusadersCount, originalAmazonsCount, originalCorsairsCount,
              originalBishopsCount, originalNecromancersCount, originalArchitectsCount });
          warlocksCount = recruits[0];
          crusadersCount = recruits[1];
          amazonsCount = recruits[2];
          corsairsCount = recruits[3];
          bishopsCount = recruits[4];
          necromancersCount = recruits[5];
          architectsCount = recruits[6];
        } else {
          tooExpensive = false;
        }
        index++;
      } while (tooExpensive);

      int recruted = warlocksCount + crusadersCount + amazonsCount + corsairsCount + bishopsCount + necromancersCount + architectsCount;
      if (recruted > 0) {
        source.setWarlocks(source.getWarlocks() + warlocksCount);
        source.setCrusaders(source.getCrusaders() + crusadersCount);
        source.setAmazons(source.getAmazons() + amazonsCount);
        source.setCorsairs(source.getCorsairs() + corsairsCount);
        source.setBishops(source.getBishops() + bishopsCount);
        source.setNecromancers(source.getNecromancers() + necromancersCount);
        source.setArchitects(source.getArchitects() + architectsCount);
        source.setPeons(source.getPeons() - recruted);
        source.setGold(source.getGold() - wouldCost);

        if (GAME_MESSAGES)
          System.out.println(source.getOwner().getDisplayName() + " recruted " + recruted + " units (" + warlocksCount + " Wa / " + crusadersCount + " Cr / " + amazonsCount + " Am / "
              + corsairsCount + " Co / " + bishopsCount + " Bi / " + necromancersCount + " Ne / " + architectsCount + " Ar)");
      }
    } else if (support.getCommand().equals("W")) {
      // Do nothing
    } else {
      if (DEBUG)
        System.out.println("Phase " + phase + " (Recruitment) : Invalid command by " + source.getOwner().getDisplayName() + "{" + source.getId() + "}");
    }
  } catch (Exception e) {
    if (DEBUG) {
      System.out.println("Exception in executeRecruitment() by " + source.getOwner().getDisplayName());
      e.printStackTrace();
    }
  }
}

Нічого, дякую, що знайшли час, щоб перевірити контролер (спасибі @Moogie теж). Я застосував ваші виправлення і за кілька годин проведу кілька тестових ігор.
Thrax
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.