Анаграмування питань обміну стеками в програмах


20

На даний момент обмін стеками нараховує 134 сайти з питаннями та відповідями . Сюди входять усі бета-сайти (наприклад, PPCG), але не пропозиції 51, ані мета-сайти, за винятком "материнського мета" .

Щоб відповісти на це запитання, виберіть один із цих сайтів і напишіть програму, де кожен рядок коду є анаграмою заголовка іншого питання на цьому сайті. Будь-які запитання з цього веб-сайту можуть використовуватися до тих пір, поки вони не були видалені, і їх задавали перед цим питанням .

Заголовок питання включає в себе всі символи, які з’являються у Titleтекстовому полі, коли editнатискається посилання нижче питання, будь то пробіл, форматування математики , шалені символи Unicode, що завгодно. (Ви можете використовувати API обміну стеками, якщо хочете запитувати купу заголовків записів одночасно.)

Програма, яку ви пишете, повинна виводити рядок, який надійно відображається вгорі кожної сторінки обміну стеками:

Questions Tags Users Badges Unanswered Ask Question

Цей точний текст, а також необов'язковий кінцевий новий рядок - це єдине, що повинна виводити ваша програма. Введення немає. Вихід повинен перейти до stdout або, якщо це неможливо, аналогічної альтернативи.

Оскільки це робити лише з анаграмами заголовків запитань, може бути дуже складним, ви можете необов’язково додати по одному символу до кожного рядка програми, у будь-якому стовпці. Не всі рядки повинні мати додатковий символ, і він не повинен бути однаковим символом у всіх рядках. Символом може бути що завгодно, крім термінального рядка . Символи в рядку мінус цього нового символу все одно повинні бути ідеальною анаграмою заголовка запитання.

Оцінка балів

Ваш рахунок (number of lines with no added character) + 2 * (number of lines with an added character). Виграє найнижчий бал. У випадку зв'язань виграє попередня відповідь.

Деталі

 • Ви повинні надати посилання на всі питання, з яких ви використовували заголовки.

 • Ви можете вибрати той самий сайт Stack Exchange, як і хтось інший, хоча вам рекомендується вибирати невикористані сайти, лише для певного різноманіття.

 • Якщо запитання, яке ви використовували, буде видалено до вибору переможця, ваше повідомлення буде недійсним, тому краще вибрати чітко встановлені питання.

 • Якщо заголовки редагуються на деякі ваші запитання, то ваше подання все ще діє, якщо історія редагування показує, що ваші заголовки були правильними, коли ви публікували свою відповідь.

 • Коментарі у вашій програмі чудово.

 • Редагування заголовків питань відповідно до ваших потреб - це дуже погана форма.


1
Котирування важко знайти ...
Оптимізатор

Відповіді:


9

Python 2, оцінка = 2

print '''        &''(()),..===>>?''HHIMMMMPPaaaaabccdddeeeeeeeeeegggimmmmnnnnnoooooprrrrsstwyy''' and 'questions tags users \
badges unanswered ask question'.title() or '       $.?IIWaaabbccccccceeefghhhhhhiijjkklllllmmnnnoooprrrstttttttuxyyz'

Я не міг цілком зрозуміти це за один рядок, тож ось досить просте рішення у двох.

Я знайшов запитання щодо переповнення стека шляхом повторного перенесення по 50 000 найдовших заголовків:

Ось моя найкраща спроба вкладиша для всіх, хто збирається на нього (не соромтеся ним користуватися):

print "questions tags users badges unanswered ask question".title() or AHHRUaacccceeeeeeeeeffghikkllmnnnooooooorrrrrrrtwwwy

Як гарантувати унікальність реферала, який натискає на посилання на віддаленій веб-сторінці ("Request.UserHostAddress" працює неправильно)?


10

Гольфскрипт, 3 рядки без доданих символів

"Questions Tags Users Badge"'exception SLSATE[HY000][1049]eymfny incnue while pn chma afte intallin FOSBundl'or
"s Unanswered Ask "'Reoccurring error The current idetity(NT THORITY\NETWORK SERVICE)oe ot have it cc toC:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framewor\v2.0.50727\Tempary ASP.NET Files'or
"Question""D he 'S' SL stand f standard or strctured?"or

Я потрапив на StackOverflow, оскільки він, мабуть, мав найбільше (корисних) дописів. Багато питань можна знайти в jQuery та SQL.

Бібліографія:

Використовує два рядки в кожному рядку, а перший бере з or. Я не знаю жодного належного Гольфскрипту, але я протестував його тут .

Можна отримати необхідні лапки в два рядки, але вам знадобиться мова, яка дозволяє скидати символи.


1
Видалено один рядок (або використовувати :o\"s Unanswered Ask "o).
jimmy23013

3

Pyth, 2, 1 рядок з 1 зайвим символом.

r"questions tags users badges unanswered ask question"tyhgkk)      (.?AHHRUaacccceeeeeeeeeeffiiilllmnnnnooooooooprrrrrrrrtttwww

Використовує grc's Як гарантувати унікальність реферала, який натискає на посилання на віддаленій веб-сторінці ("Request.UserHostAddress" працює неправильно)? , що, на жаль, вимагає додаткової sроботи.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.