Як зробити кору?


8

Кожен раз, коли я намагаюся зробити кашку за одним із рецептів, які я знаходжу в Інтернеті, консистенція здається трохи відключеною. Чи повинна бути каша повністю густа або вона має менш тверду консистенцію? Я, здається, читав, що крупа повинна починатися з рівних частин вершкового масла і борошна.


1
Rueозначає щось зовсім не пов’язане з приготуванням їжі. ;) Я підозрюю, що ти маєш на увазі roux. Сподіваємось, хтось може це відредагувати.
Нолдорін

ахаха дякую, Нолдорін та Боб. Мені потрібен ще один урок правопису.
stevebot

Перевірте це питання, що перекривається: cooking.stackexchange.com/questions/9119/…
bikeboy389

@ bikeboy389: Я б сказав, що це ближча відповідність, оскільки вона більше пов'язана із співвідношенням жир до борошна, що безпосередньо впливає на товщину: cooking.stackexchange.com/questions/9300/…
Джо

@Noldorin: rue насправді є рослиною, тому має велику кількість кулінарії. FYI.

Відповіді:


5

Королівка зазвичай дорівнює жиру і борошна. Він повинен бути досить твердим, а не нежить. Однак це індивідуальне рішення. Я знав хлопців, яким це подобається досить солідно (як я), але вам доведеться вибити з нього пекло, щоб вийти з усіх грудочок. Зазвичай, якщо я роблю соус або суп, які не можу процідити, я зроблю його трохи в’ялим. Я також додаю свою кашку після, щоб я міг контролювати товщину соусу або супу. Зазвичай вам цього не доручають, але ви маєте більший контроль. Якщо ви зробите це таким чином, вам доведеться енергійно збивати під час додавання, інакше крохмалі згустяться разом в грудочки. Нічого страшного, якщо це вам вдасться напружити, але ...


Зауважте, що "сало" (сало) зазвичай замінюється вершковим маслом (яке містить жир, звичайно) в сучасній кулінарії.
Нолдорін

5
Замінено? Класична французька каша завжди була вершковим маслом, але будь-який жир буде робити; Я зробив каша з салом, качкою, індичкою, куркою, яловичиною та гусячим жиром, а також оливковою, арахісовою, рапсовою та соєвою оліями.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.