У що перетворюється Кориця в моїй каві?


8

Я кілька років тому поклав Корицю в каву. Через кілька годин (я повільно пив каву) я почав робити останній ковток, і великий язичок слизу вдарив мені про язик, і я мало не смикнувся. Після одужання та майже вступу в кулачні бійки з кількома співробітниками (Вони любили тягнути сварки), деякі з них сказали, що кориця завжди так робить. Я все ще не такий впевнений? Що з корицею та кавою і чи є інші спеції, які це роблять? Або я мав би продовжувати штампувати своїх колег?


1
Я кладу корицю і мед в свою каву з терапевтичних причин і просто відсмоктую мул. Це трохи схоже на проковтування сирого яйця.

Відповіді:


4

Відомо, що циннамальдегід, сполука, яка надає кориці аромат, спричинює запалення слизових оболонок (http://cameochemicals.noaa.gov/chemical/20036).

Він також м'яко розчинний у воді. Отже, коли ви робили свою каву, її, мабуть, розбавили достатньо, щоб це не спричинило проблем. Коли вона висіла, вона, ймовірно, випала з розчину і осіла на дні вашої чашки в більш концентрованому вигляді.


10
Що стосується того, що хімічна речовина, що стимулює вироблення слизу у людини, пов'язане з тим, як вона поводиться при мокрому стані?
Didgeridrew

28

Кориця виготовляється з наземної кори різних дерев з роду Cinnamomum . Усі ці кору певною мірою містять крохмаль, розчинні волокна та нерозчинні волокна.

Кориці нижчого сорту, такі як Cinnamomum cassia, містять більшу кількість лігнінів, басоринів, пектинів та слизу; що становить майже 80%маси порошкової кориці. Ці сполуки утворюють гумоподібні слизоподібні маси при зволоженні або розчиненні у воді. Слиз сливи в кориці можна розчиняти в холодній воді, але для повного гідратації бассоринів та інших сполук потрібен тепло і час, що створює жувальну масу. Кориця вищої якості різних видів може містити менше слизу або інших сполук, але вся порошкоподібна кориця певною мірою утворюватиме масу. Трави та спеції, такі як кардамон, цикорій, мускатний горіх та багато інших, містять багато подібних сполук у різних пропорціях, які також можуть утворювати жувальну масу, але для дослідження необхідних кількостей знадобиться дослідження та / або експерименти.

Ароматизатори кориці можна додавати в каву, не закінчуючи осадом у вашій чашці, додаючи корицю в варильну камеру або додавши в заварену каву екстракт кориці або ефірне масло кориці.


1
+1 Це єдина відповідь, яка насправді відповідає на питання.
Собачатіна

Це справжня і правильна відповідь на початкове запитання
Рей Мітчелл

Якби я міг подати заявку двічі ...
ChefAndy

12

Я знаю людей, які люблять корицю в їхній каві, але хитрість полягає в тому, щоб покласти корицю разом з основою, перш ніж її заварити. Я не впевнений, чи є інші спеції, які роблять це. Однак, якщо ви хочете повернутися до своїх колег, просто дістаньте трохи тонкого часникового порошку і посипте його основою їх лобового скла. Повітряний повітрозабірник буде всмоктувати його і продувати по всій машині, а внутрішня частина їх автомобіля ще довго буде пахнути часником. Чим дрібніше порошок, тим краще.


Чи можете ви покласти корицю в основу, якщо ви використовуєте французьку пресу?
Обмін

3
Я ніколи цього не робив, але не бачу, чому б не ...... Просто не вкладайте в часник порошок.
mrwienerdog

Чи можу я додати у кошик крапельну кавоварку? Якщо я додавав його згодом, він на смак поганий.
Theta30

2
Абсолютно. Саме там ви і повинні поставити. Почніть з невеликого, занадто багато чого може бути непосильним.
mrwienerdog

2
Мені завжди було цікаво, що рідина залишилася від замочування сушеного тайського чи китайського перцю чилі в гарячій воді, який пахне і виглядає все як чорний чай, коли ти
подаєш

4

Спробуйте використовувати палички кориці замість порошків. Я маю кращі результати, також ви можете поповнити свою чашку кави і використати палички кориці з останньої чашки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.