Наскільки хорошим замінником є ​​кальян на шпинат?


8

Я бачив кілька хороших рецептів із застосуванням шпинату і чув і знову і знову про те, що замість нього можна використовувати кальян (амарант).

Існує плутанина щодо кальянної рослини та кальянної страви, яку я пропоную рослині амаранту.

Я ніколи не куштував шпинат і не можу змусити його купувати там, звідки я, калалао легко прийти, я сподіваюся, що хтось тут, хто скуштував обоє, може сказати мені, чи це правда, що кальянню можна використовувати як заміну для шпинату. Якщо я можу отримати відповідь тут, було б трохи краще, ніж експериментувати.

Я бачив деякі замінники шпинату в Інтернеті, але, на жаль, всі потрапляють у категорію для мене важко.


3
Згідно з відомим німецьким дотепністю, найкращою заміною шпинату є соковитий стейк…
Конрад Рудольф

3
Наш герой, відомий моряк, благає розходитися :))
kitchenzero

Відповіді:


5

У мене був лише червоний амарант, тому вибачте, якщо це відрізняється від типу, до якого ви маєте доступ. Як я пам’ятаю, шпинат трохи солодший, а листя трохи м’якше, тому вони руйнуються легше. Також я вважаю, що стебло шпинату менш волокнисте.

Однак це обоє листяні зелені, і я ще не знайшов рецепт настільки чутливий, що один листовий зелений не може бути замінений іншим.


1
Я просто відчуваю себе набагато сміливішим, спасибі
kitchenzero

Шпинат має кислий укус до нього навіть при консервуванні. Це можна загартувати, приготувавши його приблизно на 1/2 способу. Листя також досить тонкі / м’які.
занлок

4

У мене в рецептах була замінена кальян, наприклад, кіче з шпинату це нормально, але я мав цитрус з кальяню, який смачно вийшов. Я думаю, вам може знадобитися трохи по-іншому розібратися з приправою та приготувати їжу. Шпинат в'яне дуже швидко, коли ви готуєте його, але кальян звичайно соте, так що, безумовно, є деякі відмінності. Як говорили інші, листя не такі м’які, як шпинат. Вам доведеться трохи поекспериментувати.

Побічна примітка: Ви Кариби? Я ніколи не чув про Каллалу від не Ямайки.


Так, Камі, я Кариби
kitchenzero

3

Я ямайка, що живу за кордоном, і отримати Callaloo нелегко, тому так, я використовую шпинат як заміну. Різниця полягає в тому, що ти справді повинен готувати кальян, тому що ти можеш їсти шпинат сирим, але обидва можна готувати за одними і тими ж рецептами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.