Як чорт навчив людей бити яйця та інші трудомісткі завдання?


8

Чи мали вони збиті вершки за старих часів перед електрикою? Я думаю, що вони могли б. Я впевнений, що раніше бачив портрет Генріха VIII, який жує частину цієї вершкової користі.

Але що на землі змусило когось збивати вершки годинами, щоб побачити, що буде? Чи є якась наукова основа для цього? Наприклад, "Ну я знаю, якщо я збиваю цей крем, теоретично він повинен загуснути". Або це виявив це просто якийсь супер нудний селянський народ? Можливо, аргумент між селянською дружиною і селянським робітником: "Я збираюся взяти цю виделку до цього крему і розмішувати її протягом століть, щоб викликати дратівливий шум!"

Ще один приклад - побиття яєць - навіщо турбуватися, коли інтуїція, ймовірно, скаже нам, що ми витрачаємо час?


2
Хоча це цікаве запитання, я завжди цікавився, як вони насправді вирішили щось приготувати на вогні (спалити їжу в той час), не усвідомлюючи всі переваги, які вона приносить.
Труфа

Стільки речей, які ми їмо, як види, не піддаються вірі в те, як вони коли-небудь потрапляли на наше піднебіння. Мій особистий приклад вибору - це окуляри. Як від імені Нептунової бороди хтось з'ясував, що речовина із сухих риб плавальних міхурів, особливо від осетрових спочатку, може бути використане як дуже ефективне очищення, я ніколи не знаю.
Увімкнення

1
Це не відповідь, але я хотів би зазначити, що вам не потрібно бити важкі вершки годинами, щоб зробити збиті вершки. Я робив це вручну кілька разів, і це займає приблизно 10-20 хвилин. Що набагато розумніше робити. Крім того, коли важкий крем зберігається протягом будь-якого проміжку часу, він, як правило, утворює грудочки речі дуже схожі на збиті вершки, тому може бути розумним сказати: "Ей, цей матеріал хороший. Чи можемо ми його дістати за призначенням?"
Марта Ф.

Відповіді:


7

Нещасний випадок та / або спроба та помилка, дещо "еволюція". Хтось помічає, що крем трохи густішає, коли його деякий час помішують, вони кладуть два і два і збивають. Тоді хтось має яскраву ідею використовувати віночок, щоб потрапити в нього більше повітря і зробити його ще густішим, тощо.

Хоча насправді я думаю, що збиті вершки були фактично виявлені під час виготовлення вершкового масла (продовжуйте збивати вершки і масло - це ви отримуєте).


4
Тоді як було відкрито масло?
Каскабель

7
Але я друге перше речення: прожило дуже багато людей, і якщо ви пам’ятаєте всі дурні речі, які люди намагаються навіть сьогодні, це не здається настільки божевільним, що хтось спробував розмішати вершки протягом годин.
Каскабель

певно, було навпаки, і вони виявили вершкове масло після занадто довгого перемішування вершків.
BaffledCook

7

Можливо, оригінальний "експеримент" був випадковістю. Хтось проніс трохи вершків у візку на велику відстань через кучеряву дорогу, і те, що приїхало, - це масло та пахта.


Відбувається навіть сьогодні. Я чув про це колись історію.
Арлен Бейлер

1

ElendilTheTall вирішив деякі технічні питання "Чому хтось думає робити це?" Тож після чого навіщо витрачати час на розширення?

Я б запропонував взяти іншу систему відліку. Уявіть, що ваш кухар є лордом, і у вас є кухонні службовці (як правило, діти інших службовців будинку). Немає реальної вартості, щоб слуга протягом декількох годин поспіль бив яйця чи вершки, виключаючи це, це може виявитися добре. І якщо це не ваше пану, то ніколи не знає. З іншого боку, якщо вашому пану стає нудно з приготуванням їжі, ви можете знайти себе без роботи, без дому, грошей чи товарних навичок.

Тож велика кількість майже безкоштовної робочої сили та справжня причина спробувати нові речі - це зазвичай хороший рецепт для інновацій.


1
Деякі приготування їжі були формою розваг для дворян. Якщо вас справді цікавить подібне, знайдіть біля себе розділ SCA та відвідайте одне з їхніх бенкетів. Одні йдуть на точність, а інші застосовують підхід «середньовіччя» .
Джо

0

Я сам собі це задумався нещодавно, крім сиру. я навчився робити своє, і умови здаються настільки специфічними, що трапляється навіть самий базовий сир, що я дивувався тому, що люди коли-небудь відкрили, як зробити його в першу чергу. моя відповідь: ми голодний і цікавий вид. :)


2
Перший, хто їв синій сир, був або дуже сміливим, або дуже, дуже голодним.
Marti

14
Кози / телячі шлунки раніше були зручним способом зберігання молока, і вони є природним джерелом відновлення, завдяки чому молоко перетворюється на сир. Коли у вас немає холодильника і ви зберігаєте речі в залишках тваринного шматочка, сир відбувається так само.
yacomink

2
@Marti: Я все ще підтримую людей, які їдять синій сир - це горіхи!
Увімкнення

1
@Orbling: все в порядку, просто залишає для мене більше. : D
Marti

2
@rumtscho цілком можливо, що одну і ту ж річ можна вигадати різними способами. Мені ніколи не подобалося "теорія" кочівника / тощо), яка цілий день подорожує з молоком в шлунку ", тому що культури, які приписуються, як правило, не п'ють рідке молоко, а тим більше носять його з собою, роблячи щось активне. Але в будь-якому випадку я просто розповідаю вам іншу історію походження, яку я чув, що може (теж?) Бути правдою. Блюдо з кишечником - з молоком - ще в них називається піжата, btw.
Кейт Григорій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.