Чим відрізняється каджунська від креольської кухні?


Відповіді:


7

Раніше прийнята відповідь містить гарне посилання, але не будь-яку інформацію тут, про Сезонні поради, тому я подумав, що випишу кілька речей з мого розуміння після того, як розвинувся постійний інтерес до їжі з каджуном протягом останнього десятиліття.

В основному, креольський - набагато ширший термін з довшою історією. Хоча можна сказати, що Каджун - це «підмножина» області та кулінарного стилю, можливо, неточне , але це географічно та смаковіше, ніж просто креольське. Історія людей та регіону, що визначаються як креольські (на американських континентах), триває довгий шлях, а Каджун - явище більш недавнього часу. Креол може також посилатися на інші народи та регіони, окрім лише південної та центральної частин Північної Америки, хоча таке використання у Сполучених Штатах є віддаленою пам’яттю.

У минулому столітті термін "Каджун", безумовно, здобув незалежний статус як самоідентифікованих людей, регіону та аромату - останнє, без сумніву, завдяки смаковій якості їхніх пропозицій. Яка пропозиція, на мою думку, при споживанні її майже завжди є надзвичайно приємними прикладами досконалості в досвіді їжі.


це не авторитетно, але для конкретики, Google привів мене до цієї публікації з кількома прикладами, зокрема, як джембалая з каджуном починається з roux, а версія для
креолу

1

І кухні Каджуна, і Креоли походять від французько-європейського впливу, але між ними є специфічна різниця -

Каджун - французька «провінційна» кухня, пристосована місцевими працівниками для місцевих інгредієнтів.

Креольська - французька «аристократична» кухня, яка практикується в більш благополучних домашніх господарствах півдня і імітує вплив вищої якості французької / європейської кухні, але все ще має місцевий каджунський вплив, використовуючи більш якісні, але все ж місцеві інгредієнти.

Обидві кухні мають французький, іспанський, португальський, італійський (європейський) вплив, що відображає попередніх окупантів південних територій, а також африканський та корінний американський вплив.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.