Яка глазур на фруктовому терпкому пекарні?


9

Я хочу відтворити фруктову тарталетку з випічкою. Мені було цікаво, що таке глазур зверху фруктових дьогтів, які ви знайдете в американських пекарнях, і як їх можна створити в домашніх умовах.

Я чув, що це просто нагріте яблучне желе, але думаю, що може змінити смак усього терпкого. Здається, це в основному консервант, оскільки я не бачу глазурі в домашніх рецептах, але мені подобається текстура, яку вона додає.

Відповіді:


8

Глазур на більшості фруктових дьогтів - це просто розтоплене желе. Зважаючи на невелику кількість залученого, ви, мабуть, не особливо помітили яблучний аромат. Однак, немає жодної причини, якщо ви не хочете використовувати інший тип желе.

Якщо ви подивитесь на багато фруктових соків, то зауважте, що основою зазвичай є яблучний, навіть коли це не рекламований фруктовий аромат, тому, очевидно, це не переважаючий аромат при його змішуванні з іншими фруктами.

На цій сторінці « Поради для пирогів і пиріжків» в кінці кінця є кілька пропозицій щодо глазурі для фруктових пирогів та дьогтів.


6

Я бачив безліч рецептів, які вимагають розтопленого абрикосового варення / желе в якості глазурі. Це аналогічно невловимий смак для яблучного желе і не виділяється як аромат самостійно.

Я здогадуюсь, що в більш промислових умовах яблуко скоріше, хоча, як правило, дешевше і доступніше у великих кількостях.


Я взагалі використовую абрикосове варення, працює чудово
nico

2

Це насправді називається «дзеркальна глазур» або «глазур з miroir» (я думаю, це французька). Це досить важко знайти, і коли ви це робите, зазвичай продається оптом (наприклад, 6 кг), оскільки його справді використовують лише професійні кухарі кондитерських виробів.

Наразі я роблю ватрушки з лимонної сирки і хочу отримати гарну глянсову обробку, тому планую експериментувати з чимось подібним (зверніть увагу, що це експеримент!):

Інгредієнти - листя золотистого желатину - сік лимона - цукор - вода

Зацвіте листя желатину в трохи холодної води.

У каструлю додайте кількість лимонного соку, цукру та води за своїм смаком і доведіть до кипіння або до розчинення цукру.

Як тільки вищезгадане трохи охолоне, додайте розпушені листя желатину і перемішайте до розчинення. Відкладіть, поки суміш не почне густіти, після чого залийте / ложкою поверх наповнених дьогтів.

Зауважте, що з листям желатину пропорція становить 2 г листя желатину на кожні 100 мл рідини.


0

Я бачив це в продуктовому магазині:

введіть тут опис зображення

Схоже, це працювало б для того, що ти хочеш. Більше інформації на http://www.oetker.us/uk/product/baking-aids/glazes-and-sauces/clear-glaze дозволяє припустити, що це в основному крохмаль, і ви можете використовувати кукурудзяний крохмаль і цукор у воді, або кукурудзяний крохмаль у знижених фруктах сік, для того ж ефекту.


Спробував глазур доктора Ерткера ..... Встановлює хмарно не ясно.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.