Подвоєння партії супу


6

Відмова від друкованого рецепту все ще робить мене трохи посмикуватися, тому я прошу вас, ніжні кухарі (кухарі?):

Чи можна безпечно подвоїти час приготування? (У даному випадку це гороховий суп з роздвоєним сушеним горошком - 2 фунти замість 1, а подвійне все інше)

З боку бічної ноти, горщик, який я вибрав, дещо підкреслений для подвійної партії, як виявляється. Відвар знаходиться майже до губи горщика. Окрім того, щоб переконатись, що вона не закипить під час фази закипання?


1
Перегляньте розмір горщика, доки він не закипить і не заплутається, з таким супом немає проблем, що піднімаються до краю.
Майкл Наткін

Відповіді:


12

Кара, тобі взагалі не потрібно налаштовувати час приготування. Якщо в рецепті сказано, щоб довести до закипання, а потім варити 45 хвилин, це, мабуть, займе більше часу, щоб підійти до закипання, але як тільки він там, ви можете залишити його на 45 хвилин.

Найкращі рецепти (на мою думку) дадуть вам час як орієнтир, але справжня інструкція буде якоюсь ціллю на кшталт «до 160 градусів» або «поки горох не почне руйнуватися». Якщо у вашому рецепті це є, ви можете шукати ці підказки приблизно в той самий час, що пропонує рецепт.

редагувати : я забув згадати питання про розмір горщика. Це не повинно бути проблемою. Два питання, з якими ви можете зіткнутися:

  • закипання
  • коливання температури

Колишнього ви вже знаєте; Останнє питання полягає в тому, що суп у верхній частині горщика може бути трохи холоднішим, ніж нижче. Два рішення:

  • використовуйте кришку (це зберігає тепло в)
  • періодично перемішуйте (це зберігає і тепло, і горох краще розподіляється)

1
Хороша порада. Єдине, що я хотів би додати, - це звернути увагу на рецепт, якщо він вимагає певного зменшення, або щось на кшталт "раз знижує X%". Це також може означати, що вам може знадобитися налаштувати обладнання / тепло, яке ви готуєте.
mfg

Цілком вірно, час та температуру приготування майже ніколи не змінюються за рецептом, і якщо вони є, це, як правило, лише дуже невелика кількість, щоб компенсувати наявність занадто малої посудини.
Ааронут

@mfg, дуже хороший момент. Це, безумовно, займе більше часу при спробі скоротити.
Рей

@Aaronut, я згоден, поки ми говоримо про супи. Якщо у вас більше смаженого, це, безумовно, займе набагато більше часу, хоча відносини не є лінійними. Суп є дещо унікальним у цьому відношенні, оскільки (1) розмір шматочків їжі, яку потрібно приготувати, однаковий, незалежно від кількості (2) вода досить добре проводить тепло, тому суп може готувати рівномірно.
Рей

2
М'ясні порізи - це зовсім інший звір; у цих випадках ви повинні бути в змозі зрозуміти, які вимірювання прив’язані до об'єму та які прив’язані до площі поверхні. Але ви дійсно повинні готувати м'ясо термометром у будь-якому випадку - час готування - це орієнтовні рекомендації.
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.