Як я можу визначити, чи буряк ще їстівний?


9

У мене є кілька сирих буряків, які я придбав близько тижня тому, зберігаючи їх при кімнатній температурі. Це перший раз, коли я купував його сирим, і я не впевнений, чи він все ще їстівний.

Він уже м’який, і коли я його ріжу, він пахне ... Ну, інакше, ніж я очікував. Це не гнилий запах як такий, але це не що інше, як солодкий буряково-рум'яний запах, який я знаю з розфасованого, попередньо відвареного сорту супермаркету.

Як я можу сказати, чи все-таки безпечно їсти?


5
Після вилучення з землі буряк миттєво стає неїстівним - я не знаю, як хтось може їсти цей матеріал !!
Мартін Бекетт

@mgb ahahahahahah!
Pekka

Відповіді:


9

Як правило, сирий буряк не повинен стати м’яким. Вся справа в тому, що існують різні визначення м'якого. Якщо він м’який, як помідор, то він, мабуть, зіпсувався. Якщо, з іншого боку, він все ще твердий, але мало йому "дає", то, мабуть, добре їсти.

Саме приготування пом'якшує його, хоча його можна їсти сирим. Я натертую сиру буряк в салати і інколи, просто заради розваги.

Я не впевнений, що сказати про штуку запаху. Я думаю, що сирий буряк зазвичай пахне трохи земляним, особливо якщо ви його ще не очистили від шкірки. Дуже виразний запах буряка зазвичай виділяється при варінні.

Очевидно, це все трохи розпливчасто, оскільки ми ще не можемо надсилати запахи по мережі.


Це дає мені щось пройти - мені доведеться зараз використовувати своє судження, щоб здійснити дзвінок. Він все ще твердий, трохи схожий на тенісний м'яч з м’якою поверхнею, тому я схильний вважати це нормально. Також добре знати, що його можна їсти сирим (на відміну від квасолі тощо). Дякую!
Pekka

6
Ви можете порівняти текстуру з кореневим овочем, який ви більше знайомий, як морква. Якщо ви думаєте, моркву добре їсти, буряк, ймовірно, теж є.
Еллісон

2
Морква може втратити вологу і стати м’якшою, але ви можете відродити їх, загорнувши їх у вологий паперовий рушник і залишивши їх у вашому хрусткому стані на день-два ... Я не знаю, чи щось подібне могло трапитися з буряком .
Джо

4

Корінні овочі відомі тим, що зберігають їстівні багато місяців при зберіганні в правильних умовах: прохолодних і вологих. Традиційно це був корінний льох під будинком, який взимку тримався над мерзнутим, але влітку прохолодним. Ваш ящик з овочевим холодильником зроблений для того ж самого. Овочі, які ви бачите в супермаркеті, зберігалися таким чином для транспортування та зберігання (іноді навіть покриті восковим покриттям для збереження вологи). Коли їх виводять на показ у розділі про продукцію, вони все ще зберігаються в прохолоді та періодично розмиваються, щоб залишатися свіжими. Якщо ви не будете тримати їх в тих умовах, вони стануть кульгавими або м'якими, що іноді можна повернути назад, повернувшись до середовища з підвищеною вологістю.

Все, що говорити, це нормально і, ймовірно, оборотно, але не хвилюйтеся, люди їдять і зберігають буряк ще задовго до охолодження.


0

Я можу сказати, що порізка буряка зі смужками, яка кілька днів перебувала в холодильнику, стала дуже сухою і дуже гіркою, я їх з’їв і отримав погане відчуття в горлі, яке триває ще через кілька годин. Я рекомендую, якщо це гірке сміття.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.