Як довго варити спаржу на барбекю?


6

Я буду на грилі спаржі, чого я ніколи раніше не робив. Як довго я повинен мати їх на грилі, щоб вони не були всіма м'ясистими і м'якими? Чи потрібно щось заздалегідь робити з ними, щоб допомогти їм зберегти свою хрусткість?


3
Якщо у вас немає гриль-каструлі, а у вашій грилі є великі отвори на решітках, ви можете скористатися парою шампурів, щоб зробити щось зі схожими на пліт ... Це означає, що вони будуть тільки готуйте з двох сторін, але це краще, ніж втратити більшість їх як жертву богам-грилям.
Джо

Відповіді:


4

Я іноді пропарюю спаржу перед тим, як пасерувати на сильному вогні з лимонним соком, щоб отримати трохи карамелізації на зовнішній стороні спаржі. Ви можете пристосувати цю ідею до грилю, запечатувавши спаржу в олов'яну фольгу з невеликою кількістю води і тушкуючи чотири хвилини (для пальців товстими списами). Потім надайте їм трохи кольору, помістивши їх безпосередньо на решітку на хвилину.


2

Очистіть і обсушіть спаржу, а потім рукою потріть оливковою олією, посипте свіжою меленою сіллю і перцем

Чаруйте на дуже гарячій мангалі, що повертається часто, поки поверхня не почне бурбати


1

Я натираю їх у вершковому маслі, сіль, потім містять їх у наметі з алюмінієвої фольги, щоб готувати на грилі. Я тримаю вугілля на одній стороні і кладу овочі з іншого боку, ставлю кришку гриля і відкриваю отвори для вентиляції над їжею. Готуйте до бажаної ніжності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.