Як можна покласти хот-дог у булочку, не розколюючи булочку?


8

У мене є кілька куплених заздалегідь прорізаних булочок з хот-догами. Вони трохи крихкі, і якщо я відкрию щілину досить широко, щоб прийняти хот-дог, булочка розпадається на два.

Я намагався використовувати свою тостер-піч, щоб зігріти булочки. Вони так смачно смакують, але вони не сильно пом'якшують.

Будь-які інші хитрощі?


2
Що я роблю, це взяти трохи борошна, води, солі та дріжджів, перемішати їх і дати їм довести. Потім запікайте, остудіть і наріжте їх. Після цього я кладу хот-доги в булочку і, це дуже важливо, викидаю куплені в магазині булочки.
Роб

Відповіді:


14

Розпарювання їх пом'якшить їх для ваших собак. Швидкий і простий спосіб зробити це - мікрохвильова піч (як запропонував інший користувач) або ненадовго над горщиком води, поки вони не стануть досить м'якими


9

Ви можете спробувати мікрохвильовку булочок. Мікрохвильові вироби, як правило, роблять речі, особливо речі, схожі на хліб, мокрі і м'які, що зазвичай не є великим, але в цьому випадку може бути корисним.

Іншим варіантом може бути підливати під них тостер у духовку. Я не впевнений, наскільки це логічно можливо, але теоретично це може допомогти розм’якшити дно булочок.


8
Використовуйте воду плюс мікрохвильову піч: посипте булочки водою, покладіть їх у паперовий пакет і мікрохвильову піч, можливо, 5 секунд на булочку.
Marti

6

Я сам цього не пробував, але якщо у вас є яблучний засіб для видалення яєць, ви можете зробити отвір у булочці і покласти ковбасу через отвір. Якщо ваша ковбаса занадто велика, то вона може бути безладною, можливо, кілька разів колоти.

Удачі!


4

Як обхід, ви можете вирізати V-образну форму для розміщення хот-дога.


2

покладіть свою булочку в мікрохвильову піч не більше ніж на 20 секунд, потім вийміть з мікрохвильовки і проткніть один кінець заточуючим сталевим штовхачем, що проштовхується прямо через булочку. акуратно вставляйте хотдог, там у вас акуратно охайно і так просто.


1

Візьміть гострий ніж і виріжте нечітке коло або квадрат в один кінець булочки (не проблема, як це виглядає) - залежно від уподобань це може бути глибоко під кутом або досить неглибоко. Вийміть пробку хліба. Нахиляючи ніж до середини булочки, слід висунути його, якщо не спробувати кілька разів з протилежних сторін.

Візьміть ніж для масла і засуньте його в булочку. Оберніть руку навколо однієї сторони булочки і притисніть плоску сторону ножа до руки. Обертайте, відсуваючи хліб від центру, підперши рукою на зовнішню сторону булочки (зауважте, що ваша рука там допомагає запобігти розщепленню хліба. Це може бути не потрібно, якщо хліб м'який, якщо ви вже порізали глибоко, або якщо ви не заперечуєте, якщо це трохи розриває). Тепер у вас є порожня булочка з хот-догами.

Напевно, найпростіше додати в хот-дог соуси, які ви хочете спочатку (начинки можуть бути трохи складнішими залежно від того, наскільки вони сухі). коли ви засунете хот-дог, він змістить соуси і поширить їх до кінця вниз і назад. Ви можете бути досить щедрими з соусами, вони не просочуться, оскільки вони укладені в порожню булочку. Насухові начинки, які, можливо, доведеться спробувати приклеїти по сторонах булочки, коли ви ковзаєте в хот-догу, щоб підходити - або просто шар зверху за укус після цього. Цей основний принцип полягає в тому, як вони роблять хот-дог у стилі "puka" на Гаваях (хоча, думаю, зараз їх називають "хула").

Ви можете скористатися залишкою хліба, щоб зупинити відкритий кінець, зберігаючи соуси, поки він горизонтальний на тарілці або під час створення декількох хот-догів. Більш дрібну розрізну пробку легше вставити назад у відкритий кінець, глибшу - легше випалити - і якщо вам не байдуже ставити її назад, ви можете навіть відрізати сам кінець від булочки по горизонталі, щоб отримати доступ до м'якша крихта для її заглиблення. Якщо ви не заміните хлібну пробку, можете їсти зайву, використовувати її для панірувальних сухарів або просто відкинути.


0

Розщеплення відбувається набагато менше, якщо булочки свіжі. Спробуйте використовувати свої булочки з хот-догами того ж дня, коли ви їх купуєте. Додатково перевіряйте дати на упаковці, коли купуєте їх.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.