Чи можу я зневоднювати кілька різних видів їжі одночасно?


4

Нещодавно я отримав дегідратор харчового продукту L'Equip і мав добрий успіх, граючи з ним. Але мені цікаво знати, чи можу я зневоднювати різні харчові продукти одночасно. Наприклад, чи можу я кинути ривок на один піднос, цибулю на інший і полуницю на третій (якщо припустити, що всі вони хочуть одного і того ж часу / темп) чи мої полуниці в кінцевому рахунку будуть дегустувати трохи як цибуля з яловичини? Які речі спричинили б це забруднення?

Відповіді:


6

Вони б повністю закінчилися дегустацією, як цибуля з яловичини! Насправді вся твоя кухня - це частина магії виготовлення ривків.

Я не можу придумати спосіб запобігти цьому, оскільки вся ідея зневоднення полягає в тому, щоб витягнути воду з їжі і продути її в повітря.

Якщо аромати сумісні (або м'якіші, як фрукти), я відразу робив різні речі. Якщо вони не забирають однакову кількість часу, я просто зніму готові речі раніше, коли я перевірю це.


3

Крім питань смаку, різні види їжі потрібно зневоднювати при різних температурах і за різну кількість часу. У буклеті, який вийшов з моїм дегідратором, перераховані запропоновані часи / часові умови для різних продуктів. Можливо, ви могли б змішати подібні предмети (наприклад, різні ягоди), але я точно не змішував би нічого, як ви пропонуєте.


Температури на дегідраторі є більш орієнтиром, ніж правилом. Ви можете зневоднювати що завгодно, не маючи нагрівача, це займе більше часу. Речі можуть бути пошкоджені занадто сильною спекою. Температури в буклеті - це максимальна температура, з якою ці продукти можуть висушитись за мінімальний час. Було б добре, якби ви висушили два вироби при меншій від двох зазначених температур.
Собачатіна
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.