Що подати на дегустації сиру? [зачинено]


5

Я влаштовую дегустацію сиру для 10 дорослих за кілька тижнів, переважно твердих італійських сирів, і мені цікаво, що з ним подати? Я хочу, щоб смак сиру пройшов, але я також хочу, щоб люди смакували сир, як вони їли його нормально.

Деякі думки у мене (в основному традиційні сирні супроводи): терпкі яблука, сухофрукти (абрикоси), прошутто

Більшість з нас не є великими любителями вина, тому я не надто переймаюся цим. Однак, якщо є щось, що не рекомендує бути алкогольним напоєм, це було б добре.

У випадку, якщо це доречно, сири, які я думаю принести, - це: Provolone (вітчизняний та імпортний), Parmigiano-Reggiano плюс вітчизняний Paremsan, Pecorino Romano плюс Locatelli (не впевнений, чи є різниця), Asiago, Piave і, можливо, 1-річний та 3-річний Кабо.


Я не впевнений, чи це має бути вікі спільноти, чи, можливо, повністю закрито. Не соромтесь внести будь-які зміни в міру необхідності.
Джо Касадонте

2
Я бачив набагато більше відкритих запитань щодо парування, ніж це, тому я схильний дозволити це (ми не використовуємо Community Wiki, якщо немає вагомих причин, щоб люди самі редагували питання). Я б запропонував вам включити в питання конкретні сири; що інформація є надто важливою, щоб бути похованою у коментарі.
Ааронут

5
Коли я був в Італії, я трохи здивувався, що багато сирних тарілок прийшли з (приємним) медом. Це дійсно приємне поєднання.
йоссар

1
не пряма відповідь, але коментувати сири - Локателлі - це бренд; також для твердих сирів, щоб отримати повний ефект від добре витриманих сирів, ви не хочете їх різати; ви майже долото чи відшаровуєте його. Деякі люди використовують нож у формі лопати, куди ви вставляєте, а потім відтягуєте його від колеса.
Джо

2
Мед теж дійсно прекрасний з козячим сиром.
Олексій Дуфреной

Відповіді:


13

Зазвичай дегустація сиру матиме більше різноманіття з точки зору текстури та аромату, і ви прогресуєте від легкої до сильної. Однак якщо ваша мета полягає в тому, щоб порівняти багато подібних сирів на контраст один з одним, вам потрібно буде зробити більше очищення піднебіння і балансування між кожним сиром.

Дуже багато сирів, які ви розглядаєте, є у віці, які, як правило, досить гострі та солоні. Для твердіших / солоніших сирів важливим буде кислий супровід. Такі речі, як яблука бабуся та помідори, були б ідеальними. Щось соковите і втамування спраги, як диня (або помідор), також було б важливо включити. Прошукітто, хоча смачний, мабуть, просто додав би більш різкої солоності до вже переповненого смаку.

Що стосується сухофруктів, ще одна класика курсів сиру - це дати, оскільки солодкість приємно контрастує. Ви можете розглянути можливість включити щось, як хліб із родзинками, а також сухарі для подачі сирів. Чатні дуже смачний на сухарях з сиром і може допомогти збалансувати той факт, що більшість твердих сирів їдять як гарнір більше, ніж самостійно (наприклад, на салат, на макарони тощо). Однак це може заважати атмосфері «дегустації», яку ви прагнете.

Якщо ви хочете поєднатись з чимось безалкогольним, газована вода, мабуть, є хорошим місцем для початку, оскільки фіз буде освіжаючим, і вода не додасть інших смаків до смаку.


4
+1 - відмінні пропозиції, і красиво пояснено. Якщо ви зможете отримати хороший білий виноград - в ідеалі трохи менш солодкий, ніж вони зазвичай бувають у Великобританії / США - це ще один фрукт, який міг би добре попрацювати (і, можливо, добре спричинить ідею вина). На фронті сухарів я виявив, що вівсяні пироги в шотландському / англійському стилі дуже добре працюють з твердими вирощеними сирами, якщо ви можете їх отримати - вони, як показують, як правило, в країнах Співдружності, але я не бачив їх багато в НАС.
PLL

4

Можливо, печене печиво / вівсяне печиво, як би в Америці називали крекери Грема, як щось, що можна тримати під сиром. Це дало б гарну основу, не надто солоне.

Ідея свіжих фруктів хороша, оскільки сири тверді і здебільшого досить солоні / умамі. Я додав би до свого списку свіжі інжир (якщо ви зможете). Я не впевнений, що стосується сухофруктів, оскільки ви, швидше за все, дуже спрагнете.

Також можна спробувати свіже листя шпинату. Легка гіркота і свіжий аромат стануть хорошим контрапунтом сиру. Можна, можливо, приготувати миску свіжого шпинату з невеликою легкою заправкою, щоб поїхати з ним, де гості могли зробити маленькі «бутерброди» з сухариком, сиром і листом-два. Якщо в заправці міститься трохи бальзамічного оцту, то стравиця також допоможе збалансувати смак.

Для того, щоб піти в іншому напрямку, я думаю, що сушена помідорна паста або оливкова стрічка не змиряться із згаданими сирами.

Що стосується напоїв, ви, ймовірно, хочете чогось очистити піддоном. Я не можу придумати нічого, крім газованої води, чи, можливо, легкого трав'яного чаю.


1

Побачені сири, які ви плануєте подавати, і центральне місце, яке вони повинні зайняти, ніщо не повинно відволікати їх. Отже, хліб звичайно, тостів немає. Може бути тонкими шматочками твердого яблука або винограду. На півдні Франції прийнято класти крихітну оливкову олію на сир, козячі сири, що покращує відчуття рота. Звичайно, це має бути дуже легке масло. Волоські горіхи підсилюють смак сиру. Я особисто вважаю, що меду або тапанади занадто багато, і це може знищити чистий смак сиру. Звичайно, мед з козячим сиром як пустеля - це добре, але це не те, що ви плануєте.

Тут, у Франції, вони нічого не подають із сиром. Можна хліб. Наскільки я знаю, в Італії вони не їдять такий сир. Безумовно, не для пустелі. Я сам з Гауди, і цей сир добре справляється з солінням або гірчицею ... але я б ніколи цього не робив пармезану.

Отже, я б подав хліб, можливо, закваску, і більше нічого. Наступним кроком буде горіх і виноград, і я, безумовно, зупинився б на цьому.

Напої, добре, я думаю, що червоне вино завжди гірчить проти кислотності сиру. Я віддаю перевагу напівсолодкому білому вину (шардоне поєднується ідеально, з-за маслянистих тонів) або портвейну. Безалкогольний, помилковий errrrr. Вода з шматочком лимона була б моїм першим варіантом, але, можливо, не надто солодкий сидр або дуже солодкий сидр (дзеркальне відображення білого вина та портвейну)? Виноградний сік?


Дякую за відповідь. Хоча питання давнє, я розмовляю з ідеєю зробити ще одну дегустацію незабаром ...
Джо Касадонте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.