Як позбутися довгоносиків?


8

Спочатку я думав, що це звичайні молі, поки я не помітив, як личинки піднімаються до стелі, завжди на кухні. Я зробив інвентар і виявив пакет фундуків, в яких містилося більше личинок та екскрементів, ніж фундук. Я викинув усі відкриті в мене пакети з горіхами, зернами, борошном та шоколадом, і після відкриття почав зберігати їх у щільно закритих ємностях. Я також розмістив феромонову пастку на кухні.

Але я все ще бачу їх, як личинок, так і дорослих, тижнів після великого викинутого дня. Я знову пройшов через комору, але цього разу не знайшов забрудненої їжі, лише кілька личинок поза контейнерами для їжі. Періодично викидати речі занадто дорого, і немає сенсу, якщо вони їх не позбудуться. Будь-яка ідея, як прибрати зараження? Крім того, вони просто неприємні, чи можуть становити небезпеку для здоров'я (наприклад, як носії мікроорганізмів, які заражають їжу)?


4
Можливо, вам доведеться зберігати сухий товар у герметичній пластиковій тарі, поки ви не переконаєтесь, що позбудетеся від зараження ... і це не тільки після відкриття. Все, що є на папері чи картоні, загрожує забрудненням; можливо, що тонкі пластикові пакетики теж можуть бути.
Джо

2
На жаль, вони точно можуть потрапити через тонкі пластикові пакети.
Каскабель

1
Вони також можуть потрапити в герметичні контейнери - я виявив, що вони застрягли навколо нитки банок з кришками на вершині і навколо країв пластикових контейнерів для вивезення. Ви можете покласти трохи пластикової упаковки всередину кришки банки, перш ніж викрутите її, що, здається, допоможе.
KimbaF

1
@Kimba: Іноді це просто означає, що вони намагалися потрапити в герметичні контейнери і не змогли пройти фактичну пломбу. Будьте обережні, очевидно, але іноді це не так вже й погано, як здається.
Каскабель

2
Якщо вони знаходяться всередині герметичного контейнера, це означає, що яйця вилупилися з моменту утримання предмета. Ви побачите це в рисі досить часто.
Майкл

Відповіді:


6

Крім того, що викидати речі за потребою та використовувати феромонові пастки, допомагає ретельно очищати комору раз на тиждень гарячою водою та дезінфікуючим засобом (як на полицях, так і поза контейнерами).

Вони не люблять лаврового листя. Спробуйте розсипати пару лаврових листків на кожній полиці, найближчі до предметів із високим рівнем ризику, таких як борошно, рис та овес.

Удачі - вони справжня неприємність!


2
Мені подобається ідея використовувати лавровий лист. Я сподіваюся, що це допомагає. Тим більше, що в мене немає морозилки для вбивства підозрюваних яєць.
румчо

@rumtscho чи працював лавровий лист?
canardgras

Не знаю. З цього питання у мене були часи і невільні часи, і я робив проти них різні речі, часто багато відразу. Тож не можна сказати, хто з них працював, а який ні.
румчо

5

У мене була така ж проблема, коли я випадково залишив пташине насіння протягом кількох місяців, і молі почалися там, перш ніж вторгнутись у мою кухню. Я думаю, ви все робите правильно: пастки та закриті контейнери. Єдине, що я хотів би додати, - це покласти речі, такі як борошно та рис, у морозильну камеру, оскільки це вбиває яйця. (не хвилюйтеся, що їсте їх, вони вам не зашкодять). Нарешті, запасіться терпінням. Напевно, ви не знайшли плям, де ви не знайшли, де будуть вилуплюватися яйця, але якщо ви виймете джерело їжі, вони з часом відійдуть. Удачі.


2

Я використовувала ефірну олію м’яти. Після того, як я очистив усі заражені предмети, я поклав близько 5 крапель на бавовняну кульку і поклав по 1-2 на кожну полицю. Більше немає клопів-павуків або довгоносиків. 😊 Примітка. Ефірне масло марки не повинно бути назви. Всі ефірні олії створюються рівними.


1

Я використовував ефірні олії або протирали по стінах шафи або посипали по полицях. М’ята і ялина. Пахне так чисто і свіжо. Лаврове листя всередині ємностей з рисом. борошно тощо працює теж. І на смак теж не впливають. Помістіть також дещо навколо полиць комори.

Я також погоджуюся з вищенаведеними пропозиціями, але не інсектицидом для розпилення туману. Цих токсинів у нашій їжі вже достатньо, не додаючи більше. Вибачте, але я не можу зрозуміти, що люди постійно пронизують повітря, яким вони дихають. Здогадайтесь, у всіх нас є свої погляди на це, хоча.


0

Вам потрібна автоматична система обприскування комах для вашої комори. Здається, бренд Robocan або Mortein працює на нас добре. Не знаєте, що є у вашому рідному місті, але щось має бути, або ви можете замовити його в Amazon?

Типова система Robocan

Вони, як правило, залишають залишки палички, якщо їх використовують у обмеженому просторі. Розмістіть якомога вище і покладіть спереду газету, щоб зловити краплинки

Суцільний піретриновий туман означає, що кожна нова личинка вилуплюється, що вона гине

Ми також використовуємо їх для боротьби з мурахами в магазинах масової їжі. Будь-які мурахи, що потрапляють всередину, загинуть, якщо вони залишаться поруч, тому жодні мурашині гнізда не встановлюються між ящиками, або за стійками тощо

Напевно, найкраще спочатку спорожнити комору та очистити її чистою, зверху вниз. Потім перевірте та очистіть кожен контейнер, перш ніж його повернути назад


5
Ця річ створює вічний загальноприродний токсичний * туман у приміщенні, де я зберігаю їжу, готую їжу, їжу та дихаю. Називайте мене опортуністичним деревом, але я б краще тримати довгоносиків. * Так, я знаю, що піретрин - один з найбезпечніших інсектицидів, і він виготовлений з красивих квітів. Мені завжди подобалися зовнішність цвітіння датури.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.