Як правильно мити руки після боротьби з сирою куркою?


8

Щоразу, коли я закінчую справу з сирою куркою, я відчуваю, що мені потрібно багаторазово мити руки гарячою водою з милом. Це збирається видалити потенційні бактерії чи є інший спосіб, коли я повинен чистити руки?


Ваш штраф, поки ви повністю помиєте руки. Не підкреслюйте це. Той факт, що ваше розуміння цього означає, що, ймовірно, не матимуть проблем.
Фельтоп

Я мию руки гарячою водою і антибактеріальним милом, потім трохи спирту рукою після. Це може бути трохи ОКР, але у мене були харчові отруєння від недоготованої курки, і це зовсім не приємно: я втратив 14 кілограмів за 3 дні.
ElendilTheTall

Відповіді:


7

Як я пам’ятаю, з усіх моїх тренувань з безпеки харчових продуктів: щоб правильно вимити руки, змочити їх теплою водою (принаймні 100 F), нанести мило, вичесати всі руки та між пальцями протягом 20 секунд та змити. Це повинно ретельно усунути погані бактерії та будь-яке інше сміття, що чіпляється за ваші руки. Це має бути все, що вам потрібно.


Я думаю, що це було 30 секунд востаннє, коли я взяв службу безпечно, так чи інакше. Щоб додати до цієї відповіді. Під пальчиковими нігтями - гаряча точка, вам не доведеться божевільно копати їх, просто пам’ятайте про це і обов'язково перевіряйте їх. (Є кисті для нігтів, але я ненавиджу їх)
Feltope

7
Пам’ятайте також, що ваші руки були брудними, коли ви включали кран. Правильна процедура - висушити руки паперовим рушником, поки вода все ще біжить, а потім використовуйте паперовий рушник як "рукавичку", коли ви вимикаєте кран. Відмовтеся негайно, не змінюючи того, до якої частини паперового рушника ви торкаєтесь.

30 секунд, тепла вода, мило та м'яке вичісування - все, що потрібно. Це не токсична проблема, а проста проста чистка, яка потрібна.
Брюс Олдерсон

3

Коли я працював у лікарні, вони вчили нас позбавлятися від мікробів або бактерій на руках, вам довелося користуватися теплою водою з милом і постійно митись, поки не виконаєте пісню "З днем ​​народження", а потім добре промийте, починаючи з звуження теплої води. до холоду, щоб закрити всі пори.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.