Чи можу я використовувати свіжу okara, не готуючи її?


5

Я почав експериментувати з домашнім соєвим молоком, а це означає, що у мене багато окара, і я шукаю різні способи його використання. Я перемалюю соєві боби перед тим, як кип'ятити молоко, так що окала, яку я отримую, походить від бобів, які тільки що всмоктуються у воді протягом ночі і кип'ятять одну-дві хвилини перед подрібненням. Чи можу я використовувати таку окара безпосередньо в спредах та інших рецептах, не кип'ятивши його або пропаривши його? Чи може моє тіло використовувати білки та інші поживні речовини?

Відповіді:


8

Його було деякий час, але я знайшов цю тему, як мені було цікаво те ж саме ... Не так багато інформації про сирі okara, але я просто googled сирої сої ....

"Для споживання людиною соєві боби повинні бути приготовані з" мокрим "теплом, щоб знищити інгібітори трипсину (інгібітори серинових протеаз). .

З Вікіпедії http://en.wikipedia.org/wiki/Soybean


3

Окара не дуже приваблива сировина.

Він використовується в деяких харчових продуктах, але я ніколи не чув про його використання в сирому вигляді.


До сих пір я використовував його в спредах і зернових для сніданку. На смак він гарний (або, вірніше, він охоче приймає домінуючий смак) і створює приємну текстуру. В основному мені цікаво, якщо моє тіло може поглинати поживні речовини з окара без приготування їжі або випікання.
zoul

-1

Я зробив моє соєве молоко, замочивши 1 чашку бобів в гарячій воді на день і видаливши напівпрозору шкіру. Я розпарила просочене соєве зерно і змішало його в мій мікс з 7 чашками води.

Тоді я напружив це і окара був неймовірно смачний - як мигдальна паста без гіркоти, але горіховий і вершковий. Молоко вийшло дуже смачним і вершковим.

Я збираюся додати його в мою томатний суп з моркви.


1
Мені шкода, але як це відповідає на запитання?
Marti
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.