Як процідити йогурт


8

Який найкращий метод для проціджування йогурту? марля? йогуртні ситечки? кавові фільтри? Я вдячний, якщо ви могли поділитися своїм досвідом.

Відповіді:


9

Йогурт - це білкова сітка, яка захоплює решту молочних компонентів. Багато компонентів, що потрапили в пастку, є водорозчинними, зокрема неденатурований альбумін, залишкова лактоза, молочна кислота та рибофлавін. Вода та ці водорозчинні компоненти є сироваткою.

Злив сироватки робить йогурт густішим і солодшим, оскільки частина кислоти змиває.

Добре розмішайте йогурт, щоб розбити якомога більше білкової сітки і звільнити захоплену сироватку.

Потім зробіть так, як пропонує Еленділ, і повісьте йогурт в тканину, щоб стікав пару годин. Я використовую міцну сітчасту тканину із залишків в магазині тканини. Сирник занадто крихкий, щоб його використовувати дуже багато разів. Скільки разів марля може бути повторно використана?


2
Паперовий рушник також буде працювати в щіпці. Не вішайте це очевидно. Кладемо його в друшляк.
йоссар

Я також використовую друшляк з металевої сітки. Це чудово працює.
Майкл

@ michael- Це дивно. Я б подумав, що це повинно бути досить щільною сіткою?
Собачатіна

@Sobachatina Це здається дивним, але Майкл прав. Просто стандартне дрібне сито працює чудово, доки ти не тиснеш на нього.
Jolenealaska

5

Зазвичай я вішу його в марлю або муслін, над мискою або мийкою. Це чудово працює і користь для миття та повторного використання.


По-друге, в Індії страва з солодкого йогурту готується з процідженим йогуртом, йогурт деякий час розвішується в мусліновій тканині, а потім змішується порошок кардамону з цукром, кондитерським цукром
Кумар

2

Чайний рушник у друшляку також, здається, працює. Я роблю це зараз, і результати виглядають досить непогано.


1

Я спробував паперовий рушник в друшляку, і він чудово працює. Я залишив його на ніч і мав густий вершковий йогурт для раїти і курячого маринаду.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.