Як приготувати ковбасу?


7

Я ніколи раніше не готував "справжніх" ковбасок. Зараз у мене є кілька видів ковбас: чорізо, мергез і курка. У мене є лише пара кожного і велика електрична каструля.

Як їх приготувати? Чи варто додавати воду? Як довго?


1
mfg

2
Я знаю, що це було тут назавжди, але поки була свіжа відповідь, я подумав, що відредагую її. У центрі уваги питання, як видається, просто готування ковбаси; тут немає нічого конкретного для чорізо, і це було лише одне з трьох.
Каскабель

@Jefromi, досить справедливо ... Tnx.
hizki

Я рекомендую переглянути відповіді на cooking.stackexchange.com/q/14434/67
Joe

Відповіді:


4

Ковбаски досить прощають. Поки ви не спалите їх або не залишите центр сирим, вони повинні вийти нормально. Оскільки вони досить жирні (принаймні хороші), шанси висушити їх мало, тому, коли сумніваєтесь, готуйте їх трохи довше. Коли вони закінчать, вони будуть твердими, а не скупими.

Найпростіший спосіб приготування сирих ковбас - в духовці (при температурі 350-375 ° F, 180-190 ° C і так). Якщо ви це робите на плиті, я спочатку засмажу їх трохи (дуже мало) олії, потім додайте трохи води, або пива, або вина, або будь-якого, що у вас є (не так багато - достатньо, щоб покрити дно), накрийте кришкою, зменшіть тепло і тушкуйте до готовності. Сміливо готуйте кілька овочів на сковороді разом з ковбасою.


2
Це занадто жарко, ви ризикуєте виплюнути обшивки
TFD

1

Використовуйте духовку та випікайте при температурі 150 ° C (300 ° F) протягом приблизно 50 - 60 хвилин. Вони повинні бути хрусткими, повністю приготованими (для смаку та безпеки їжі), але все ж м'якими до укусу

Якщо духовку запустити будь-яку гарячу, вона може розколотися або вибухнути

Розділіть ковбаски і викладіть їх рівномірно на піднос з духовкою (з краєм або губою). Ви можете упакувати стільки, скільки зможете вмістити в один шар. Масло не потрібно. Поставте в середину духовки і розслабтеся

Для дуже жирних ковбасок ви можете злити жир один або два рази під час готування

Використовувати сковороду добре, але це зазвичай спричиняє нерівномірність приготування їжі та пригорілі плями


1

Щоб бути супер безпечним, кип'ятіть їх накритими водою протягом 15 хвилин, а потім шукайте в злегка змащеній маслом дуже гарячій сковороді.


1

Вони пухкі або в кожусі?

Якщо вони нещільні, то ви повинні вміти готувати їх так, як би яловичий фарш. Ковбаса, як правило, досить жирна, тому вам не потрібно додавати масла чи нічого. Я більше знайомий з чорізо, який, як правило, дуже жирний, але якщо інші здаються трохи сухими, ви завжди можете додати олію, щоб допомогти їм.

Якщо вони знаходяться в кожухах, то ви можете або вийняти їх з корпусу, і приготувати їх, як зазначено вище, або просто приготувати їх безпосередньо в їх корпусі. Трохи олії або масла в цьому випадку можуть допомогти, залежно від того, наскільки добре вони запечатані, але це, мабуть, непотрібно для більшості ковбас.


Тож не потрібна вода? Який хіт я повинен використовувати і на який термін?
hizki

1
Так, я ніколи не використовував воду, щоб просто приготувати ковбасу. Час і температура змінюватимуться в залежності від товщини, але ви, безумовно, хочете, щоб його готували весь час.
Райан Елкінс

0

Мені подобається готувати шахту на грилі 40 хвилин або близько 20 хвилин з кожного боку. Хрустке і смачне!


1
Ласкаво просимо на сайт! Я пішов наперед і відредагував вашу відповідь - будь ласка, не соромтесь відредагувати її ще раз, якщо відчуєте, що я не зберіг значення. (Крім того, дійсно, 40 хвилин? Це здається неймовірно довгим на грилі.)
Cascabel

0

Я в довгому і повільному таборі, коли дозволяє час. мені подобається смажити їх у невеликій кількості вершкового масла на слабкому вогні, що може призвести до гарного липкого зовні. часто я кидаю туди трохи нарізаної цибулі, щоб пом'якшити ковбасний жир. Мммм ...

як і інші, сказали, на що слід стежити, щоб переконатися, що вони готові. І будь ласка, не колють їх. що просто випускає жир і ризикує висушити ковбасу.


0

Щодо типів "справжньої" ковбаси, які ви згадуєте, я б спокусився зробити різотто і додати ковбасу нарізану кубиками приблизно через 5 хвилин.

Аромат досить добре просочиться в рис, а для Чорізо - такий би і колір.

Ці сосиски відварюють, тому я особисто не переймаюся приготуванням страв на додатковий час, оскільки вони вже їстівні, хоча ви, можливо, не задоволені смаком.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.