Чи могло б кипіння зробити ескаргот безпечним, якби вони перенесли паразитів чи бактерій?


8

Я читав, що ескарго може бути переносником паразитів (Angiostrongylus cantonensis) або бактерій, які можуть призвести до менінгіту. Я припускаю, що видимих ​​ознак немає, якщо вони насправді є носіями. Чи зробить процес кипіння безпечним для вживання їжу ескарго, якщо вони є? Я припускаю, що це лише питання часу та температури, але я хочу бути впевненим, що я чогось не пропускаю.

Відповіді:


11

Я думаю, вам трохи незрозуміло, що таке менінгіт. Це не щось на зразок віспи або сальмонели, які викликаються певним збудником. Менінгіт означає запалення оболонок, що покривають мозкову поверхню, і воно може бути викликане рядом збудників хвороб. Є бактеріальний менінгіт, вірусний менінгіт, паразитарний менінгіт і навіть менінгіт, де неможливо з’ясувати, що це спричинило.

Як таке, просто неправильно говорити, що їжа може бути "носієм менінгіту". Якщо ви хочете сказати, що кожен організм, забруднений збудником, який потенційно може викликати менінгіт, є "носієм менінгіту", то все є носієм менінгіту, включаючи губи вашого значного іншого. Якщо значна частина контактів з "носієм менінгіту" призведе до менінгіту, людство загинуло б до того, як виявило вогонь. Отже, по-перше, ви не можете реагувати на таку новину, як твердження на зразок "ескарго може переносити сальмонелу". По-друге, якщо "переносник менінгіту" був справжньою редакцією вашого джерела, це червоний прапор для його достовірності.

Якщо у прочитаному вами матеріалі йдеться про те, що "ескаргот іноді забруднений бактерією X, яка, як відомо, переважає гематоенцефалічний бар'єр у великого відсотка інфікованих людей і спричинює менінгіт", слід шукати комбінації часу та температури. для 6-log 10 зниження цієї бактерії (USDA публікує такі дані) та переконайтесь, що ця температура підтримується в основі їжі протягом принаймні зазначеного часу. Просто кинути у киплячу воду і чекати недостатньо, тому що ви не знаєте, коли серцевина їжі досягне встановленої температури.

Якщо ваш джерело не згадує тип збудника, ви не можете припустити, що кипіння його вб'є. На Землі є бактерії, які розмножуються в гарячих гейзерах, і хоча навряд чи вони можуть жити в ескарготі і викликати менінгіт, припускаючи, що кип'ятіння може вбити будь-якого збудника хвороби необачно. Якщо джерело було достовірним, вам потрібно полювати більше інформації, поки ви не дізнаєтеся, про який збудник мається на увазі, то дотримуйтесь попереднього пункту.

Якщо ваше джерело не було особливо достовірним, щось на кшталт таблоїда, який сказав: "Дитина їла ескарго та приземлилася в лікарні при менінгіті! Ми всі помремо з нашим мозком, перетвореним на набряклі гнилі, якщо їмо ескарго !!!", то це були деякі поширений збудник, який трапився, щоб якось потрапити до мозку жертви в одному випадку. Нехтуйте відлякуванням менінгіту, знайдіть вказівки щодо приготування ескарготу та дотримуйтесь їх, щоб усунути поширені збудники, що містяться в ньому.


редагувати: тепер ви оновили своє запитання, можна було зробити кілька досліджень. Паразит був легким.

скріншот паперу

Цей документ використовується як основа для керівних принципів безпеки деяких державних органів, наприклад, агентства охорони здоров'я Канади: посилання . Оскільки це не говорить про те, як вимірюються 2-3 хвилини, я б зачекав, поки серцевина равлика виявиться при 55 ° C, і відміряю принаймні 3 хвилини після цього (або більше, для додаткової безпеки). Це дозволить убезпечити вас від паразитної інфекції, яка іноді викликає менінгіт (і, ймовірно, неприємна, навіть якщо вона не потрапить до мозку).

Щодо бактерій, я не знайшов жодної спеціальної інформації про ескарготи чи будь-які сухопутні равлики. Оскільки всі згадки про ескарго та менінгіт разом я виявив, що вказували на паразита як причину, мабуть, не існує специфічної для ескарготу бактерії, яка викликає менінгіт чи іншу незвичайну хворобу. Тож застосовуються звичайні правила безпеки харчових продуктів. На жаль, різні органи безпеки харчових продуктів різних країн, схоже, не опублікували конкретних вказівок щодо ескарготу (можливо, французи мають, але я не розмовляю французькою). Ви можете використовувати вказівки щодо морепродуктів, тому що для безпеки харчових продуктів ескарготи вважаються молюсками Foodsafety.gov - це гарне місце для початку домашнього кухаря - навіть якщо ви не живете в США, ви можете довіряти їм, що вибрали хороші вказівки. Сайт FDA також містить хорошу інформацію, в ній вказано внутрішню температуру для морепродуктів 145 ° F, але, як не дивно, немає періоду часу.


Я оновив питання, щоб сподіватися відобразити правильну формулювання. Це було пов’язано з моєю власною незнайомістю менінгітом, а не з вини багатьох веб-сайтів, де згадується правильно готувати ескарго або ризикують менінгітом. Зважаючи на це, я б не вважав жоден із цих сайтів взагалі надійним. І жодна інформація, яку я знайшов, не дає типу детальної інформації, яку ви описуєте, з точки зору безпечної кулінарної практики приготування ескарготу. Це насправді те, що я шукаю. Офіційні рекомендації з безпеки, а не лише деякі інструкції з рецептів.
logicbird

Я подумав, що іспанське агентство з безпеки харчових продуктів може опублікувати вказівки, оскільки слимаки використовуються в іспанській кухні, але я нічого не можу знайти там.
Пітер Тейлор

У Франції частіше використовується, ніж я думаю, Іспанія. І тут використовувались століттями, не потрібно нічого публікувати, оскільки всі дізнаються це від своїх батьків :)
jwenting

Дякую румчо, ваша відповідь дає найкращі вказівки щодо безпеки, які я бачив за цей період (період).
logicbird

Сайт споживачів FDA здебільшого дає миттєві температури вбити. Тому на 145F немає часу.
дероберт

1

A. cantonenis є ендемічним у переважно тропічних та субтропічних районах. Це може бути в інших місцях, хоча це вкрай рідко. Але сказано, що найбільше ескарго в США - це консерви, тому їх попередньо готували, і перед споживанням їх потрібно знову нагріти. Заразившись A.cantonenis, а отже, ймовірністю захворіти на менінгіт було б постріл мільйон --- ви, швидше за все, захворієте від курячого продуктового магазину!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.