Як змусити ковбаси рівномірно варити на сковороді?


9

Кожного разу, коли я готую ковбаси в духовці, вони готуються рівномірно. Проблема полягає в тому, що ковбаси проходять близько духов сорока в духовці. Однак щоразу, коли я використовую каструлю, вони не приймають вік, який слід готувати, але, здається, вони не готуються ретельно (деякі здаються сирими в центрі, а також не рівномірно коричневими). Отже, як я готую ковбаси на сковороді?

EDIT: Додавання води з оливковою олією дійсно працює.

введіть тут опис зображення


1
Що ти маєш на увазі рівномірно? Зовні рівномірно коричневий, або всередині рівномірно зроблений?
Posipiet

Обидва; хоча я вважаю, що готувати рівномірно всередині важливіше.
CarneyCode

Я вважаю, що пар є прекрасним способом подати тепло до "далекої сторони". Як ви б на сковороді обсмажували яйце, ви використовуєте пар, щоб зробити далеку сторону, не роблячи сторони. Зазвичай лише невелика кількість води може витримати пару в каструлі протягом декількох хвилин, і це досить довго, щоб довести їжу до рідкісного. Небагато, якщо ви вживали занадто багато води, тому що як тільки ви знімете кришку, вона не зникне за один раз. Коли ви кілька разів перевернете їх і підрум'янить поверхню, це повинно бути добре.
користувач3528438

Відповіді:


15

Щоразу, коли я варив ковбаси на сковороді, я завжди додавав у сковороду трохи води, так як вони готуються зсередини. Після того, як вони будуть проварені, і вода випарується, я тримаю їх у сковороді, щоб хрусткі назовні.


Це означає, що я не повинен використовувати олію?
CarneyCode

Я б не використовував олію, вони, як правило, повний жиру!
Benjol

@Carnotaurus: Я ніколи не клав олію в каструлю, коли робив це таким чином. Поки ти повертаєш їх раз у раз, у мене ніколи не було проблем з їх прилипанням. (Я також завжди використовував антипригарну сковороду, щоб це було причиною.)
duchessofstokesay

4
Так, це ідеальний спосіб приготування ковбас. Ви хочете, щоб низька волога спека їх варила, а потім приємне високе сухе тепло для коричневих цілей. Також використовуйте замість води пиво, смачненьке. Або запас. Або сидр (твердий або м'який). Залежно від виду ковбаси, звичайно.

Bratwurst любить готувати в пиві!
SnakeDoc

7

Не на 100% впевнений, що ви маєте на увазі під «рівномірним», але припускаючи, що ви маєте на увазі коричневий колір у деяких частинах, а не в інших, то те, що вам потрібно зробити, є досить трудомістким. Ви, в основному, повинні стояти там за допомогою щипців і продовжувати крутити ковбаски весь час, коли вони готуються. Якщо вони не ідеально круглі, вони, можливо, захочуть перевернутись, і тоді вам потрібно буде або розчавити їх у форму, або просто потримати їх на місці щипцями, щоб вони не перекидалися.

Якщо замість цього ви маєте на увазі, що деякі ковбаси готують більше, ніж інші, то вам просто потрібно рухати ковбасу, торгуючи під приготовленими тим, що готується швидше.


2

Я знайшов найкращий спосіб приготувати ковбаси на сковороді - це робити це дуже повільно на слабкому вогні, періодично перевертаючись. Це отримує їх красиво і липко, а значить, простіше отримати рівномірну коричневість.

Між іншим, робити ковбаси в духовці не повинно зайняти 40 хвилин - приблизно 20 хвилин при 200С справляє роботу із задоволенням.


Мені все ще потрібно попередньо нагріти духовку: S
CarneyCode

1

Чотири ковбаси на малюнку вгорі ПОВЕРНЕНО! Насправді я б назвав їх арфурськими ковбасками, як король Артур із тістечками, які він спалив.

Для цього використовую ребристу сковороду. Потім можна обертати ковбаски щипцями, а ребра тримати їх прямо і вузько.


0

Я схиляю їх обварювати близько 10 хвилин, (тушкуйте, не кипіть), а потім обсмажуйте їх на середньому вогні ще близько 10 хвилин.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.