Який хороший спосіб охолодити їжу та напої без холодильника?


8

Так що я виходжу з кемпінгу, і у мене немає холодильника, які хороші способи охолодити їжу чи напої? Я намагався змішувати сіль і воду, щоб створити ендотермічну реакцію, але це не дуже добре вийшло. Які твої хитрощі?


Сіль + вода не є надзвичайно ендотермічною. Якщо у вас лід, лід + сіль не є ендотермічними, але це значно знижує температуру суміші.
Адам Шиемке

Відповіді:


4

У ковбойські дні люди, що подорожували по західній пустелі, носили б на себе полотні мішки, які вони наповнювали б водою. Вода просочилася б через полотно дуже повільно і змочила поверхню мішка. Після цього випарне охолодження зберігає воду холодною (принаймні прохолоднішою).

Можна спробувати щось подібне, якщо ви перебуваєте в сухому кліматі (швидкість випаровування визначає ефект охолодження, який обмежений відносною вологістю). Загорніть їжу або напої у мокру тканину, і повісьте або встановіть у тінистому місці з невеликим вітром. Зберігайте обгортку мокрою.


9

Якщо ви поруч із затокою чи озером, зазвичай, просто наливаючи напої у воду, ви отримуєте їх набагато нижче температури повітря.


Це ваша найкраща ставка.
Даніель Бінгем

2

Крім того, що сказав @KevinSelker, якщо у вас є пісок: щільно загорніть їжу, накрийте піском, а потім додайте воду. Ви шукаєте випарне охолодження, тому вода не повинна бути прохолодною.

Якщо у вас цього немає, а літній час, ви можете викопати глибоку яму, оскільки температура землі буде близько 65F, якщо ви досить глибокі.

Коли я ходив на кемпінг, ми приносили частину їжі, заморожену важко, тому нам не доведеться турбуватися про неї, поки не прийшов час її приготувати (наприклад, наступного ранку). (а потім покладався лише на речі, які потребували охолодження протягом 24 годин або близько того, залежно від погоди. (якщо тільки зимовий кемпінг), і обов'язково з'їсти все, щоб нам не довелося турбуватися про залишки.


0

Отримайте стару вовняну перемичку (светр), зробіть її мокрою, оберніть її навколо ємності з їжею і поставте на вітер, тримайте мокру, шерсть найкраще для цього.


1
Якщо ви зможете пояснити, чому використання вовни краще, ніж загальне "полотно" у попередній відповіді, я буду радий подати заявку. Інакше мені доведеться проголосувати "видалити", тому що це нічого нового.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.