Як відмити пестициди від фруктових шкірок?


8

Ми їмо вдома багато фруктів і овочів, і мене турбує кількість пестицидів на таких фруктах, як полуниця. Чи достатньо ефективне вмивання фруктів? Чи має значення ретельне миття проти швидкого полоскання?


Перш за все, я рекомендую віддавати перевагу овочам / фруктам в сезон, щоб їсти здоровим. Посилання нижче містить основну схему eatseasonably.co.uk/what-to-eat-now/calendar
MissesBrown

Відповіді:


9

Довгостроковою відповіддю було б виростити свій власний, якщо можливо. Таким чином ви маєте повний контроль над своєю їжею. Або принаймні придбати у місцевого фермера, який готовий дозволити вам побачити, як він / вона вирощує їх продукцію.

Навіть органіку потрібно вимити. Більшість комерційної органіки використовують форму боротьби зі шкідниками (швидше за все, діатомовою землею), вони також використовують природні добрива, як гній і компост. Жодна з цих речей не є предметами, які потрібно безпосередньо приймати.

Найкраща порада, яку я маю, - мити, потім замочувати фрукти та овочі в теплій воді. Після замочування знову вимийте. Для продуктів з пітними поверхнями, полуницею, картоплею тощо використовуйте м'яку щітчату щітку, щоб м'яко очистити їжу. Це отримає більшість нічого ззовні.

Звичайно, буде все, що було розпорошено на предметі всередині предмета.

Сподіваюсь, це допомагає.


+1 за порадою щодо придбання у місцевих фермерів та вирощування власних.
ПропущеноЗвернуто

Діатомічна земля їстівна. Вони продають його в харчовій формі.
Хлоя

2

Оскільки ви не знаєте, який пестицид (або гербіцид) застосовано до ваших продуктів / фруктів, вам слід вибрати як звичайне миття, так і промивання оцтовою кислотою (оцтом).

Багато пестицидів неполярні - це означає, що вони не розчиняються у воді; тому миття звичайною водою не принесе вам великої користі.


1
Я іноді вживаю оцет і для вживаних в їжу рядків; після їх промивання я поклав кілька крапель оцту у повну миску з водою і залиш їх у воді на кілька хвилин, а потім вживаю / їмо, не змиваючи їх знову.
ПропущеноЗвернуто

1

Це може дуже залежати від того, де ви живете, і від того, наскільки «хорошими» є настанови щодо навколишнього середовища / пестицидів.

Більшість фруктів із твердою шкіркою не дозволять пестицидам просочитися через вибір тих, коли виникають сумніви.


-1

Наскільки я певний, застосовується багато пестицидів, коли фрукти цвітуть, тобто вони вбудовуються. З цієї причини ми купуємо лише органічні овочі та фрукти. У мого батька був величезний сад, і він все обприскував ... ще в той день. Отримала емфізему від обприскування, тому боюся хімікатів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.