Утримуйте феттукцини від злипання / скупчення під час готування?


5

Це питання стосується того, як уберегти макаронні вироби після приготування. Це питання - те, що я хочу, але було помилково закрите. Усі відповіді з першої адреси стосуються залишкового після кипіння, і моя проблема - це злипання під час кипіння. Як я можу запобігти цьому?

Відповіді:


6

Простіше кажучи, ви повинні розмішати їх перші три / чотири хвилини приготування. Обов’язково відваріть їх у достатній кількості води (не менше 1 літра на 100 грам). На додаток до цього обов'язково придбайте якісну макарону хорошої якості. З моїх знань макаронні вироби, як правило, прилипають, коли пшениця низької якості. Хороша паста не повинна бути прозорою при попаданні під прямими сонячними променями, але вона повинна бути приємного блідо-жовтого кольору та непрозорою. Хорошими італійськими брендами макаронних виробів, які ви можете знайти за межами Італії, є De Cecco (який, я боюсь, може бути досить дорогим, і, мабуть, не так легко знайти), або Barilla (простіше знайти). На обох є інструкції з приготування їжі, надруковані на упаковці. Ви можете приготувати їх на 2-3 хвилини менше, ніж надруковано, а потім, зрештою, приготуйте їх решту пару хвилин разом з вашим соусом.


4

Я вважаю, що найважливіше переконатися, що він добре рухається на початку; швидке перемішування після додавання макаронних виробів творить чудеса, а іноді і друге перемішування після того, як вода повернеться до кипіння.

Я також намагаюся переконатись, що макаронні вироби з невеликим відривом. Макаронні вироби типу пасма є найскладнішими, але якщо ви тримаєте її в обох руках і даєте повороту, це призведе до того, що вона розвіється, тож ви зможете краще розійтися, коли вона вперше потрапить у воду. Для більшості інших (оболонки, пенне, орзо тощо) я розливаю його за кілька секунд, а не просто повністю розгортаючи коробку.

Достатня кількість води для кипіння, щоб мати місце для переміщення макаронних виробів також допомагає.


1

Ви також можете спробувати додати оливкову олію в каструлю з водою, перш ніж вона закипить. оливкова олія та епізодичне перемішування допоможуть локшині від прилипання.


0

Ця відповідь на ваше посилається на питання повинна вирішувати ваші проблеми.

Важлива частина - етап 3:

Пару макаронів перемішайте ще пару хвилин після заливки її гарячою водою

Часте перемішування протягом перших хвилин, а також вживання великої кількості води вирішуватимуть ваші проблеми з приклеюванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.