Який мінімальний час для приготування сирих креветок?


3

Я зазвичай готую сирі креветки в окропі близько 3 хвилин. Якщо вони пройдуть трохи довше, вони, як правило, можуть стати гумими.

Чи є мінімальний / оптимальний час, коли потрібно варити сиру креветку?


6
Варене?!?!?!?!?!
ElendilTheTall

1
@ElendilTheTall - Якщо ви кинете щось у киплячу воду на 3 хвилини, як би ви це ще назвали?
Білл

Я думаю, він знає, що таке кипіння, але вважає, що це креветки BOIL дивно. Зазвичай їх не варять, а готують на сковороді. Смажені. Смажена. Паніровані. Зіпсований. Sauteed ...
eckes

2
@eckes - "коктейль" креветки / креветок - одне з найпоширеніших і відомих страв / закусок, в яких використовується інгредієнт. Відварений.
PoloHoleSet

Відповіді:


5

Існує оптимальна температура, до якої вони повинні бути приготовані, незалежно від способу (варіння, смаження, що завгодно). Ця температура становить 50 град. C. (Це нижче, ніж рекомендації щодо безпеки; якщо ви хочете усунути ризик захворювання у їжі, потрібно їсти гумові морепродукти). Як тільки внутрішня температура морепродуктів піднялася вище, його білки зазнають незворотної зміни, званої денатурацією, яка змінює текстуру.

Час, необхідний для досягнення цієї температури, дуже різниться. Це залежить від розміру креветок, їх початкової температури, температури вашої води, від загальної маси води в горщику та від загальної маси креветок у горщику.

Якщо вам здається недоцільним нанести креветку на цифровий термометр щоразу, коли ви готуєте, вам потрібно експериментувати. Тримайте постійних змінних, про які я згадував, і відварюйте креветки для різних часів. Дізнайтеся, скільки їм потрібно, перш ніж вони стануть гумовими, а потім дотримуйтесь її, зберігаючи всі інші змінні постійні. У вашому випадку це, мабуть, буде відповідати трьом хвилинам, які ви згадуєте. Для когось іншого, хто відварює різну кількість креветок за партію, буде інакше.

Не існує мінімального часу, як і немає максимального часу. Мінімальна температура для смаку варених - 45 градусів, але ви можете їсти їх нижче, якщо ви не заперечуєте, щоб вони скуштували сирими. Ви можете знайти мінімальний час для вашої справи, як описано вище. Законна мінімальна температура для безпеки харчових продуктів в США - 63 градуси. Ви не можете законодавчо наблизити його за часом, потрібно скористатися термометром, або, вдома, ви можете набагато вище, щоб переконатися - коли морепродукти стають жорсткими і сухими, ви можете бути впевнені, що він досяг 70 градусів.


2
Якщо ви зможете відрізати його як бісквіт, ви, мабуть, зайшли занадто далеко :)
Брюс,

@Bruce - змусив мене сміятися вголос
Білл

1

Зазвичай я бачу, щоб перевірити, чи кривилися креветки і перетворилися на слабкий рожевий від початкового світлого відтінку.


Хоча корисна порада, вона насправді не стосується питання ОП.
razumny
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.