Чому завжди слід вживати один і той же вид кави для машини Еспресо?


8

Нещодавно я отримав нову еспресо-машину, Gaggia Classic, і інколи чую такі твердження:

 • "Завжди використовуйте однаковий вид кави для цієї машини!"
 • "Якщо ви знайшли смак, який смакує, дотримуйтесь цього!"

Чи є за цією заявою правда?

Більш конкретно:

 • Чи є якісь механічні проблеми, що виникають внаслідок використання різних видів еспресо в одній машині протягом багатьох років використання?
 • Або це лише питання смаку?
 • Чи машина якось «брендується» з різновидом кави через деякий час використання? (Погане порівняння: Як струнні інструменти, які звучать краще, якщо вони граються досить довго, деякі насправді обробляються звуком)

2
Якщо ви завжди вживаєте один і той же вид кави, як ви зрозумієте, яка з них найкраща для вашої нової машини? Я думаю, що цей вираз є поганою спробою зменшити складність предмета.
Себастьян

Що це за машина? Посібник? Напів-авто? Супер-авто?
ESultanik

1
@ESultanik Я оновив своє запитання.
slhck

@Sebastian Ви абсолютно праві. Але уявіть, я опинився б там, де я кажу: "гаразд, це еспресо смачно". Чи повинен я зараз дотримуватися цього?
slhck

3
Я ніколи раніше не чув про цю претензію. Єдине, про що я міг придумати, - це те, що супер-авто ( тобто машини, які автоматично "роблять все" одним натисканням кнопки, включаючи подрібнення бобів), можуть бути чутливими до різних видів квасолі, саме тому я запитав для типу машини. У мене аналогічна машина з вашою Gaggia Classic, і у мене ніколи не було проблем із зміною типів кави, які я вживаю.
ESultanik

Відповіді:


8

На цій сторінці вже багато хороших детальних відповідей, але, мабуть, я міг би додати свої власні 0,02 долара до розмови і, можливо, інший кут відповіді.

Я вже 2 роки займаюся домашнім смаженням і заварюванням, і я думаю, що річ №1, яку я дізнався про витягування еспресо, це те, що мова йде про консистенцію.

Для здійснення послідовності вам доведеться контролювати свої змінні, і чим більше змінних ви контролюєте, тим більше шансів зберегти узгодженість.

Протягом останніх двох років я постійно вдосконалював свій процес, модифікуючи весь ланцюжок виробництва кави, чи це означав замовлення нового обладнання або змінив те, як я щось робив.

Наприклад, я встановив PID на моєму Racilio Silvia, щоб контролювати температуру заварювання, я купив голий портафільтр, щоб отримати кращі відгуки про якість моїх знімків, і купив манометр, щоб переконатися, що я отримую належний тиск варіння на керівник групи, список продовжується і продовжується.

Тож коли я побачив ваше запитання про "завжди вживання однієї і тієї ж кави", я зрозумів це як ще одну з тих змінних, над якими ви можете отримати контроль, і це вплине на якість знімків, які ви отримуєте.

На початку я застряг з тією ж кавою і смажився, щоб спробувати мінімізувати кількість змінних, з якими працював. Після того, як я був більш знайомий з тим, як кожна змінна впливала на мій постріл і як я могла маніпулювати ними, щоб отримати те, що хотіла, я почала експериментувати.

Тож я думаю, що для мене кава однаково зводиться до видалення шуму з системи, щоб полегшити управління ...


Я думаю , що це на самому справі відповідь; якщо ви експериментуєте, щоб спробувати отримати найкращий можливий знімок, тоді ви хочете керувати своїми змінними, а blend / grind - це лише інша змінна для керування.
Ааронут

Мені ця відповідь дуже сподобалась. Я також проходжу процес (принаймні зараз), намагаючись зробити все послідовним, щоб згодом я міг змінити деякі змінні. Дякуємо за розуміння.
slhck

Дякую .. Справді просто варто щодня місяцями знімати знімки, не вносячи величезних змін, поки ви не зрозумієте нюанси обладнання, з яким працюєте, тоді ви зможете внести невеликі зміни та помітити, як це впливає на досвід, який ви шукаєте. Зараз я перебуваю в досить хорошому місці, де я можу з певною впевненістю вносити подальші зміни, але я все-таки переступаю з часом і мушу повернутися до відомого гарного набору змінних і почати спочатку, важливо - насолоджуватися процесом і не здаватися
C.Trauma

6

Чи є якісь механічні проблеми, що виникають внаслідок використання різних видів еспресо в одній машині протягом багатьох років використання?

Ні, якість подрібнення буде набагато важливішою для машини, ніж тип квасолі. І навіть тоді зовсім не так важливо. Кава - це кава щодо цього обладнання.

Або це лише питання смаку?

Чи машина якось «брендується» з різновидом кави через деякий час використання?

Ні. Я вважаю, що теоретично з часом можна почати бачити певну форму ароматизації на їх машині, однак не повинно бути пористих матеріалів для поглинання масел, і якщо ви будете тримати їх в чистоті, це мало би мало ніякої різниці.

Я здогадуюсь, це або питання смаку, або лінь з боку людей, які сказали це. Не існує ні логічної, ні очевидної причини, щоб будь-яка з них була правдивою.


3
Я погоджуюся з усім у вашій відповіді, крім "кава - це кава".
Обмін

@Neil - Я повністю згоден, питання було відредаговано.
зелліо

2

Немає технічних причин дотримуватися лише одного виду кави. На відміну від цього, вам слід спробувати різні бренди (чим свіжіше, тим краще), щоб з’ясувати, що вам найбільше подобається.

Однак, за твердженнями для кавоварок типу портафільтр є невелика правда. Це пов'язано не з самою машиною, а з користувачем, оскільки зазвичай потрібен певний час, щоб правильно відрегулювати м'ясорубку для одного сорту кави. Особливо недосвідченим користувачам портафільтрів потрібно більше часу, щоб дістати ідеальну чашку з квасолі, тому перемикання квасолі часто не є хорошою ідеєю на початку.

Багато хто з дрібних обжарювань пропонує тестові пакети з 250 г квасолі. Це, безумовно, занадто мало для початківця. Спробуйте знайти оптимальну дозування і перемеліть щонайменше 1000 г, перш ніж спробувати інший квасоля / смажена.


1
 • Чи є якісь механічні проблеми, що виникають внаслідок використання різних видів еспресо в одній машині протягом багатьох років використання?
 • Або це лише питання смаку?

Відповідь - ні. Ніколи не виникає жодних механічних проблем, які пов'язані з використанням різних видів кавових зерен на одній машині протягом багатьох років. Єдине, що стосується кавового ґрунту, - це портафільтр (і джерело води над портафільтром, і чашка для матерії). Портафільтр слід регулярно чистити. Якщо щось там складеться, це було б прогіршене кавове масло, яке, напевно, НЕ смачне.

Дивись вище. Для початківців приготування кави скористайтеся такою порадою:

 1. чим свіжіша кава, тим краще (тобто короткий час від збирання до смаження, короткий час від смаження до землі та короткий час від землі до витягування еспресо.
 2. Спочатку добре заповніть портафільтр, а потім добре його утрамбуйте. Жодна кількість утрамбовування не врятує нерівномірне заповнення порошком портафільтра.
 3. Добре очистіть вашу машину. Ніщо не врятує вас від прогірлої олії.
 4. Використовуйте якісну воду. Вода низької якості погіршить смак кави. Вкладайте у фільтр або використовуйте дистильовану воду.

Якщо ви насправді зайняті цим, ви можете розглянути можливість використання бездонного фільтра для усунення кави, подібного до налагоджувача програмісту ...

Удачі!


Дякую за розуміння! Я насправді дуже задоволений своєю кавою до цих пір, я прочитав неабияку кількість з цього приводу, перш ніж навіть увімкнути автомат. Чому допоможе бездонний фільтр?
slhck

Бездонний фільтр показав би, чи є проблеми із заповненням / підшиванням портафільтра. Дивіться ineedcoffee.com/07/naked-portafilter & coffeeparts.com/domestic-parts/machines/gaggia-classic.html (фактична частина)
bubu
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.