хліб липкий після випікання


5

Я сподіваюся, що хтось має відповідь.

Хоча я випікаю 2 або 3 хліба на тиждень протягом 4 років, використовуючи хлібопіч, і нещодавно не змінював суміш борошна або будь-які пропорції інгредієнтів. хліб є липким і важким і йде в пасту при жуванні.

Хліб також став пухким, структура клейковини, здається, пішла, я можу легко відтягнути шматочок, він не має структури, що тримає його разом. Розділення повітряних бульбашок в буханці є гарним і навіть нормальним, без великих повітряних кишень.

Я намагався зменшити звичайне кількість води, ніякої різниці. Дріжджі нові, борошно нова. Якщо це має значення, це сталося після недавньої спекотної погоди, хоча мої інгредієнти зберігаються далеко від теплого або вологого повітря.

Будь-які ідеї, я обережно випікаю інший зараз, та ми потребуємо деякого хліба звареного !!

З повагою Джонатан


Термостати погані. У вас є спосіб перевірити або встановити фактичну температуру. У вашій хлібопічці?
Wayfaring Stranger

Відповіді:


5

Здається, що хлібопічка не готує правильно. Якщо хлібне тісто відчуває себе правильно, але це печений хліб тендітний і липкий всередині, він підготований. Це може бути наслідком проблем з термостатом, нагрівальним елементом або, можливо, таймером.

Щоб вирішити цю проблему, спробуйте взяти хлібопічка з рівняння, випікаючи в духовці. Використовуйте перевернутий, змащений лист панорамування та формуйте тісто вручну (свіжі буханки мають інструкції), або скористайтеся сковорідкою з відповідним розміром. Перевірте хліб за 5 хвилин до того, як він буде приготований (щоб переконатися, що він не запікається через використання печі замість хлібопічки), і продовжуйте перевіряти його кожні 5 хвилин, поки не закінчите.

Якщо це вирішить проблему, використовуйте хлібопіч для змішування, а не випікання ... або заміну або ремонту.


1
Велике спасибі Бобу, я почав боятися, що це проблема, я спробував дати трохи довший час запікання, і хоча він мав більш темний колір від звичайного золотисто-коричневого до темно-коричневого кольору, все ще залишався липким, але трохи краще клейковиною структурна нитка. Я думаю, що терміни під час випічки послідовність пішла awary. Я спробую вашу пропозицію перенести підняте тісто на хлібну бляшану, давши йому знову піднятися і випікання духовки. Відправлятиме те, що відбувається. З повагою Джонатан
user6637

Дякуємо за інші поради, я постараюся, доки не повернуся до своєї звичайної послідовної буханця, яку ми всі любимо. З повагою Джонатан
user6637

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.