Чи можна замочити і омолодити м'якоть, що виходить з соковижималки?


2

Якщо я обсмажую апельсини, то потрібно достатню кількість апельсинів, щоб отримати пристойну кількість соку. Чи можна було б замочити м'якоть у воді і знову відправити її через соковижималку? Якщо так, то який найкращий спосіб це зробити? Яке співвідношення води до пульпи було б оптимальним?

Відповіді:


1

Водорозчинні частини апельсина вже вирішені в соку. Таким чином, при змішуванні целюлози з водою, ви не накидаєте ніяких нових помаранчевих компонентів. Результат не буде апельсиновим соком на будь-якій ділянці, тільки вода, яка вимила останні краплі соку, соковижималка не отримала.

Якщо ви п'єте свій сік розведений (я віддаю перевагу такому способу: менш солодкий, менше фруктози, краще значення), робити це може забезпечити його краще розбавлення рідини, ніж чиста вода. Але це не буде ніде біля справжнього апельсинового соку для пиття самостійно.

Якщо ви хочете отримати трохи апельсинового смаку з м'якоті, ви можете спробувати кип'ятіння м'якоті, або використовувати інший розчинник, як алкоголь або жир. Все вироблятиме щось зовсім інше, ніж справжній апельсиновий сік (сироп перший, якщо додати цукор, лікер з алкоголем або ефірне масло з жиром), а кількість буде досить невеликою. Тому, ймовірно, не варто працювати.


1

Думаю, що отриманий сік буде гірким від апельсинового плями, а не солодким, як перший сік.


0

Я не зовсім впевнений, але мені здається, що ви могли б додати воду до м'якоті, а потім витягнути воду. Це має дуже легкий апельсиновий смак.

Якщо ви хочете отримати більше апельсинового аромату з ваших апельсинів, випікайте їх перед приготуванням соку, а потім використовуйте родзинку.


0

Звернувшись до вашого запитання, ми виявили, що з нашою двома зубчастими соковижималками ( старіша версія) , ми зазвичай запускаємо пульпу через неї другий раз. Це виходить досить вологий перший час, але другий час це є дуже сильно стиснуло сухе.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.