Ароматні нотки або профіль трюфелів?


3

Як смакують трюфелі (гриби)?

Мені просто цікаво. Я побачив це по телебаченню днями.

Я просто знаю, що вони дорогі, і я знаю, що я, мабуть, незабаром не буду купувати. Я про них теж мало знаю.

Відповіді:


3

Сирі? Я був шокований тим, наскільки вражаючий був аромат сирого поголеного трюфеля. Це був вид земляного, не особливо сильного смаку; в цьому випадку трюфель був, мабуть, недостатньо свіжим. Якщо вони нагріваються і дозволяють виділити в їжу свій повний аромат і аромат, вони є феноменальними. Там насичений, солодкий смак і запах, майже бензиновий гострий. Останнє в основному з 2,4-дитиапентану, який репродукує масло трюфеля, хоча воно має більш суворий і менш складний аромат. Масло трюфеля додасть вам верхню ноту, але без будь-якої додаткової багатошарової складності.

Все це говорило, у різних людей різні реакції, і свіжість має велике значення для сирих трюфелів. Якщо ви дійсно хочете спробувати трюфель, консерви або трюфель з консервами, його можна придбати в невеликих кількостях за ціною менше 20 доларів. Аромат досить виразний, неповторний і добре поєднується з вершками, молоком, сиром та маслом.


Масло трюфеля також є відносно дешевим і передає частину глибокого аромату умамі самого трюфеля. Красиво млилося в домашньому грибному супі.
ElendilTheTall

Коли ви говорите сире, ви просто маєте на увазі чорні трюфелі? Хоча я ніколи не готував з білими трюфелями, все, що я читав, говорить про те, щоб використовувати їх сирими, оскільки їх смак руйнується при приготуванні.
йоссар

Чорні зимові трюфелі. Ну, і чорні літні трюфелі, які схожі на слабший варіант. Я не можу говорити з білими трюфелями.
BobMcGee
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.