Як приготувати курячий тартар?


4

Одне з моїх улюблених страв - стейк-тартар із смаженим хлібом, часником, каперсами, буряком та сирим яєчним жовтком. Я хотів би спробувати курячий тартар ( питання безпеки харчових продуктів - я знаю про ризики); однак, я не думаю, що часник, буряк та каперс відповідають курячому м’ясу.

Ще одна відмінність полягала б у різниці текстури між куркою та яловичиною - я не можу уявити, що можна очистити куряче м'ясо так, як я б робив з яловичиною.

Мої два питання:

  • Який спосіб приготування сирої курки призведе до найприємнішої текстури? Нарізаний, фарш, кубик, пюре тощо?

  • Який супровід найкраще поєднується з цією стравою?


Додано питання щодо безпеки супутника, відредаговано, знову відкрито. Я видалив запит на спарювання трав і спецій, оскільки вважав, що це стає запитом на рецепт (поза темою на FAQ ). Якщо інший мод (або громада) вважає, що це нормально, додайте його назад, як я був на огорожі про це.
йоссар

Відповіді:


8

Як і у всіх стравах із сирого м'яса чи суші, це ніколи не буде на 100% безпечним вживанням у їжу; в кращому випадку ми говоримо про розрахований ризик для безпеки харчових продуктів, вживаючи заходів для зменшення цього ризику, коли це можливо. З цієї причини ВАЖЛИВО, щоб курка зберігалася якомога більше при температурі холодильника. Під час різання використовуйте попередньо охолоджену обробну дошку, якщо можливо, і подайте негайно. Для додаткової безпеки бланшуйте курку, щоб знищити поверхневі хвороботворні мікроби, і зріжте приготовану зовнішність.

Враховуючи струнку, желеподібну текстуру сирого курки, я вважаю, що найкращі результати отримали б від дрібного нарізування курки (невеликих кубиків) або дуже тонкого нарізання її . Ці підходи, здається, добре справляються із суш та туртаре з тунця, які мають схожі текстури. Як і для суші, для отримання чистих порізів вам потрібен гострий ніж.

Що стосується ароматизаторів, ваші цілі подвійні: додайте аромат і вбийте хвороботворних мікробів. Кислий соус або маринад обов'язковий, щоб знизити рН нижче 4 і зробити його ворожим до патогенів. Кислотність також повинна знижувати незначні нотки сірки в сирій курятині, реагуючи з сіркою в молекулах і роблячи їх менш летючими. Якщо сприйняти крайність, це може дати результат, схожий на севіче , де кислота денатуралізує білки і утворює текстуру, схожу на приготування. Свіжий нарізаний дрібно нарізаний часник смачний, а також ворожий до збудників хвороб. Багато ароматичні трави також мають антимікробні властивості, і пажитник є помітним місцем у цій галузі.

Є кілька способів, як ви можете перетворити це на повноцінне блюдо звідти:

  • Робіть це як севіче: свіжий сік лимона / лайма, часник, пластівці чилі, цибуля, сіль, а може, трохи кінзи або коріандру.
  • Європейський: білий винний оцет, чебрець, розмарин, пластівці петрушки, часник, чорний перець, сіль і, можливо, трохи оливкової олії
  • Іди суші! Маринуйте його в рисовому винному оцті, соєвому соусі та спеціях і подайте в рулети із суші, супроводжуючи багато васабі та маринованого імбиру. Ці приправи допомагають зменшити ризик безпеки харчових продуктів завдяки їх антимікробним / антипаразитарним властивостям.
  • Перейдіть на суші, частина 2: маринуйте її, як зазначено вище, але подайте окремо з соусом на основі хрону, що містить лимон. EDIT: Мабуть, існує справжній рецепт. Торіваса , або курячі сашімі. Я знайшов кілька рецептів, використовуючи васабі (хрін), соєвий соус, петрушку та саке. Зовнішність курки готується, але інтер’єр залишається сирим.

До цього слід додати ще пару застережень: у мене є серйозні сумніви щодо сирої курки як інгредієнта, навіть при найкращому можливому приготуванні. У кращому випадку я думаю, що це буде їстівним, але не смачним. Проблема полягає в тому, що сира курка неймовірно м'яка, і там, де вона не м'яка, вона має неприємний, злегка сірчаний присмак. Текстура теж дещо відкладена. Можливо, я помиляюсь, звичайно, але я думаю, що це краще розглядатися як теоретична вправа, а не фактична страва. Якщо ви спробуєте будь-яку з цих ідей і потрапите до харчового отруєння, це ваша власна небезпека, коли їсте сиру курку ... ви сиськи.


1
Це кілька чудових ідей!
Godisemo

5
На жаль, слід додати, що я не думаю, що результати будуть особливо хорошими, незалежно від того, як вони обробляються. Сира курятина має особливо неприємне поєднання смаку / текстури ... є причина, що її ніколи не подають сиром, де навіть морепродукти, які можуть переносити однаково противні хвороботворні мікроби та паразити.
BobMcGee

1
Однією ідеєю є подача курячого напівзамороженого, щоб надати йому приємнішої текстури ...
Godisemo

4
@Godisemo: Якщо ви подаєте напівзаморожену, перед заморожуванням потрібно маринуватись і використовувати маринад більш сильного аромату, оскільки холод приглушить аромат. Хоча в цьому випадку це може бути благом.
BobMcGee

3

Я ніколи не пробував цього, я не впевнений у безпеці харчових продуктів, але ви можете спробувати приготувати маринад, використовуючи комбінацію оливкової олії, лимонного соку, солі та трав.


5
Я не хочу голосувати за вас, але серйозно це не слід заохочувати
Foodrules
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.