Чому мій омлет став сірим?


7

Сьогодні я зробив омлет, і він виявився сірим. Я припускаю, це тому, що я зробив деякі речі неправильно, питання що?

  • Занадто довго бити яйця
  • Змішуючи яйця з вершковим сиром, перш ніж бити яйця
  • Занадто багато олії на сковороді

Мої припущення - перші дві причини. Чи вважаєте ви, що це, ймовірно, чи це може бути щось інше?

  • Каструля є антипригарним (ймовірно, тефлоном). Я не поворухнувся, але перевернув. Сірий був у всьому.
    Каструля нова, але вже побачила деяке використання і не є дефектним, наскільки я можу тел
  • Сир Kraft Philadelphia. Я змішав сир, днями, з горіхом, лісовим горіхом і chive. Прямо з холодильника в, свіжі, не протерті, яйця.

Враховуючи, що у вас там і яйця, і алеуми, я припускаю, що ви створили деякі металеві сульфатні сполуки, які, як правило, зелені / сині, але в поєднанні з жовтком виглядають сірими. (Той же механізм, що й отримання зеленої поверхні на жовток твердого яйця). Я, однак, не знаю, що є вашим можливим джерелом іонів заліза або міді, особливо з покриттям.
rumtscho

@rumtscho, спасибі за використання alliums на мене :-) Джерелом для заліза може бути фундук 4,7мг. The волоський горіх забезпечує 0,4мг міді і 0,73мг заліза.
BaffledCook

Відповіді:


8

У мене є теорія про ваш омлет (і, на жаль, ніяких засобів для перевірки). Але я думаю, що це правдоподібно, будь ласка, не соромтеся вказувати на логічні помилки.

Я думаю, що неапетитна забарвлення відбувається завдяки створенню солей сірки у вашій сковороді. Яєчні білки багаті сіркою, як і всі алліуми (включаючи цибулю). Якщо ви нагріваєте їх достатньо (ви не згадуєте, чи ви пересмажили омлет, але це буває досить часто), тепло змінює молекули, в яких сірка пов'язана, і атоми сірки (або іони, що містять сірку) вільні реагувати з тим, що вони знаходять навколо. Якщо вони знайдуть залізо або мідь, то вони утворюють сульфіди і сульфати з ними. Ці сульфіди і сульфати мають кольори від синього до зеленого, а чистий сульфід заліза - чорний. Суміш їх з жовтим жовтком може легко виглядати сірим, особливо коли колір ненасичений додаванням білого вершкового сиру.

Ви говорите, що ви використовували сковороду з покриттям, але є ще джерела для заліза і міді. По-перше, горіхи містять мікроелементи, включаючи залізо і мідь. По-друге, жовтки теж містять залізо (насправді блакитне забарвлення на поверхні жорсткого вареного жовтка являє собою сульфід заліза, що утворюється, коли білки в яєчному білку денатуруються з тепла). По-третє, ви не можете виключити забруднення інгредієнтів (рослини іноді зберігають іони металу з навколишнього середовища).

Я не можу довести жодного з перерахованих вище, але принаймні це звучить як хороша робоча теорія. Але я зрозумію, якщо ви не хочете відтворити, щоб дослідити ефект ближче.


Я думаю, що це досить гарна теорія. Я використовував більше тепла, ніж інші часи, тому що зазвичай омлет не розвиває кори. Однак омлет жодним чином не був пересмажений. Я збирався відтворити ефект побиття яйця менше і додавання сиру пізніше, але не отримав навколо, щоб зробити це ще.
BaffledCook

7

До н.е.

Хоча я люблю вищу хімічну теорію Rumtscho і, ймовірно, використовую її, щоб пояснити, чому моє власне приготування не виглядає правильно в майбутньому. :

Крафт Філадельфія. Я змішав сир, днями, з горіхом,   фундук і лук. Прямо з холодильника в свіжий,   неперетерті, яйця.

Грецькі горіхи тут критичні. Варені волоські горіхи виділяють потужний синьо-фіолетовий барвник. Хліб із закваски волоського горіха, наприклад, часто буває фіолетовим усередині. Я думаю, що ваші яйця були сірі через волоські горіхи, а не через те, що вони були занадто довгими, вершковий сир або каструля.


1
Боюся, я знову прийду з моєю хімією. Цей потужний синій барвник є йодом з волоських горіхів, що реагує з крохмалем у тісті. У переліченому омлеті не вистачає крохмалю для реакції. (Це має бути крохмаль, а не інші вуглеводи). Але так, хороше спостереження.
rumtscho

Поганий подавець ... Я сказав, вершковий сир. Я ніколи не думав, що волоський горіх, лісовий горіх або лук можуть мати такий вплив.
BaffledCook

rumtscho, мені доведеться передати вам будь-який аргумент з хімії, оскільки я - програмний ініціатор, який зупинився на хімії середньої школи.
FuzzyChef

1

Я не впевнений, що це традиційна техніка омлету чи ні, але я завжди думав, що ви починаєте з битими яйцями (може бути, сіль і перець), поодинці, на сковороді. Після того, як це напів-набір, то доповнення йти на половину омлет - сир, варені або сирі овочі, незалежно - і тоді, як ви ковзаєте його на пластину, ви згинаєте половину без додатків по стороні, що робить.

У будь-якому випадку, з меншою кількістю речовин, змішаних у власне сирі яйця, існує менша ймовірність взаємодії між яйцями та предметами, які можуть змінити смак або зовнішній вигляд основного інгредієнта.


0

Я зробив яєчню і забув про них на плиті, коли повернувся, дно було пересмажене, а вершина була пухнаста. Я нічого не додав до яєчню, а яйця мали сірувато-зеленувату окраску. Так як це було тільки яйця, що я готую і нічого не було додано, я вважаю, що каструля робить яйця зеленувато-сірим кольором


0

Думаю, це процес, в якому праска та яйце поєднується з киснем у атмосфері. А сіруватий колір - оксид заліза. Жорсткі варені яйця також мають тенденцію до утворення сіруватого кольору. Я вірю в цю ж реакцію

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.