Як я можу зберігати вафельний праска відносно чистим, коли роблю вафлі?


8

Я не роблю вафлі надто часто, але коли я це роблю, я схильний робити безлад з вафельного праски. Я використовую ковш для розміщення вафельного тіста посередині мого вафельного праска. У випадковому випадку час від часу я переливаю праску, щоб при закритті тіста вибігали бортики. Очевидна відповідь - використовувати менше тіста, але тоді я, як правило, використовую занадто мало. Для ускладнення справ я рідко використовую той самий рецепт тіста для вафельних виробів, а деякі, як правило, роблять більший безлад, ніж інші.

Крім очного яблука, чи є хороше співвідношення кількості тіста до розміру заліза, яке я повинен використовувати? Чи є спосіб легко очистити вафельний праска після використання, який не займе багато часу?


3
Це запитання прямо там: "Ми одні у Всесвіті?" для мене!
rfusca

1
Спробуйте інший розмір ковша або мірну чашку, поки не знайдете потрібну кількість?
Джо,

Відповіді:


7

Замініть ковш на совок з морозивом.

скріншот

Ви зможете набагато простіше контролювати кількість тіста для кожної вафлі. Для мого вафельного праска і совки я використовую дві совки.

Додатковою перевагою перед ковшем є те, що тісто виходить набагато легше від совки, що знижує ймовірність завадити кашу.


А посудомийні машини поставляються у великій кількості різних розмірів (деякі для маленького печива, деякі для кексів та кексів тощо). Перевірте розгортку, і, сподіваємось, на ній розміщений розмір (наприклад, "2 ТБ") або номер. Якщо це оголене число, то це кількість совок, щоб скласти кварту ... принаймні в США
Джо,

@Joe - Моя проблема в тому, що у мене є совок, який майже ідеальний - ви повинні заповнити його майже повним, і він працює правильно. Занадто багато і воно витікає. Я не знайшов совок, який трохи менше, не будучи надто меншим.
rfusca

4

Нанесіть антипригарне масло на зовнішні краї вафельного праски, або розпиліть їх на паперовому рушнику і протріть краї праски. Також знайдіть мірну чашку, яка має правильну кількість тіста для однієї вафлі. Міна - рівень 1/2 склянки.


3

Я побоююсь, що насправді немає «правильної» відповіді на це запитання: майже неможливо сказати, наскільки великий вафельний прасок (з точки зору того, скільки тіста воно вміщає), не просто експериментуючи, щоб побачити, скільки тіста воно вміщає. Кількість, яка вам потрібна, залежатиме від розміру вафельного праска, будь він круглий або прямокутний, і наскільки він глибокий.

Подібно до того, що сказали інші люди, я зрозумів це шляхом спроб та помилок. Я використовую майже повний ковш (вишкрібаючи дно ковша по губі моєї чаші для змішування, щоб запобігти крапель) і наливаю кляр на середину каструлі. Це ідеальна кількість мого вафельного праски.

Я фактично не рекомендую розпорошувати зовнішню сторону вафельного заліза антипригарним спреєм / маслом. На мій досвід, це робить речі сильнішими в довгостроковій перспективі. Масло набуває певного типу, оскільки воно постійно нагрівається.

Щоб зробити прибирання простішим, просто почистіть його, як тільки закінчите. Якщо ваша вафельна праска досить гаряча, будь-які крапельки на зовнішній частині можуть зваритися до хрусткого стану, це означає, що ви можете просто зішкребти їх шпателем або ножем і зробити це більш-менш. Інша річ, яку я роблю на моїй роботі, - витерти її губкою або вологим паперовим рушником, поки вона ще тепла (будьте обережні, щоб не обпалити пальці, і не використовуйте пластикову губку для скрабу, яка може розплавитися при контакті). Якщо на зовнішній стороні сковороди є багато жиру, крапля мила для миття посуду на вологому паперовому рушнику або губці повинна допомогти.


1

Зазвичай я вважаю, що найгірший безлад - від крапель по дорозі до вафельного заліза. Спробуйте покласти тісто в щось з «наливним» носиком (великий мірний стаканчик або миску з носиком або навіть глечик) і налийте тесто. Налийте в центр вафельного заліза і не дайте йому дістатися до країв - буде занадто багато Нехай воно дістається приблизно на півдорозі до кожного краю від центру, перестаньте додавати тісто і закривайте.


0

Крім відповіді соегаарда, я б сказав, навіть не намагайся! Коли тісто поза праскою стане гарячим, воно стане вафельним, то ви можете просто вирізати його зовні і зробити це з ним.


0

Я не знаю, якого розміру чи виду вафельне залізо у вас є, але в інструкції для мого бельгійського виробника вафлі «Чорний і Декер» сказано, що потрібно використовувати 2/3 склянки тіста і налити його прямо посередині праски. Він майже розкладеться самостійно, але ви можете використовувати гумовий шпатель. Є чашка для млинців / дозатори, які можна придбати, щоб залити тісто. Деякі мають довгі носики. Інші мають спусковий гачок і видаляють з отвору в нижній частині мірної чашки.

Це також говорить про те, що ніколи не застосовувати антипригарний спрей на праску. Ви приправляєте праску з першого використання, використовуючи пензлик для фарбування пластин рослинним маслом. Нагрівайте протягом 5 хвилин, після чого дайте повністю охолонути. Спочатку вафель, яку ви зробите, викиньте, тому що вона буде жирною олією. Після цього ваші вафлі будуть добре. Це вже витримано, тому не потрібно фарбувати на ньому більше олії.


0

Не впевнений у першій частині, відчуває, що це частина виготовлення вафель, невдача першого чи двох, трьох чи чотирьох за новим рецептом.

Але друга частина легко, поки річ гаряча, залиште її трохи довше, щоб все згоріло до хрусткого стану, протріть всередину олією. коли він охолоне, витріть зайву олію, що залишилася, і розпиліть зовнішню частину мила для посуду + вода, якщо потрібно. Я вважаю, що набагато краще, ніж прання, якщо ви користуєтеся праскою часто, наступного разу вона стирчить менше.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.