Обсмажувану філе, яку вже нарізали шматочками


3

Я мав намір приготувати смажену яловичину з суглобом філе, але, на жаль, моя дружина повернулася із супермаркету з уже порізаною скибочками філе (це не її вина, і я не знаю, чому м'ясник нарізав м'ясо) . Моє запитання: чи все-таки можна було б обсмажувати філе так, як якщо б це був один суглоб, або я повинен спробувати інший спосіб приготування?


наскільки густі скибочки?
Cos Callis

Відповіді:


2

Філе - кращий стейк, ніж смажена, але якщо ви цього хочете ...

Нарізати порізані поверхні на гарячій сковороді, а потім швидко зібрати її в печену бринку і обв’язати / перекрутити разом. Не збожеволійте, це ніколи не буде ідеальним

Смажте як звичайно, потріть трохи частіше, ніж зазвичай, і, можливо, обріжте кілька хвилин поза часом

Тепер весело в тому, що ви можете ароматизувати скибочки перед збиранням, часник, зелень, що завгодно. Це як мати фаршироване смажене, але вже в порційних порціях. Багато людей ріжуть кишені в їх смажене фарш / ароматизатор, тепер ви це зробили у великих масштабах


1
Все добре, що закінчується добре: моя дружина повернулася до супермаркету, поскаржилася, трохи заплакала - і була нагороджена м'ясником, який взяв назад нарізане м'ясо і пообіцяв дати нам більше спільного. Дякую всім, хто відповів.
No'am Newman

3

Ви можете спробувати прив’язати його до оригінальної форми, але біда полягає в тому, що у вас вирізані поверхні, які були піддані впливу бактерій, і які не досягнуть достатньо високої температури, щоб знищити їх, якщо ви не збираєтесь готувати його смерть, тому я б не рекомендував цього. Здається, у вас насправді є стейки з філе, тому чому б просто не приготувати їх як таких?


Про це я теж думаю - якщо шматочки будуть товсті, то я їх на грилі. Якщо вони худі, я буду обсмажувати - що здається приголомшливим відходом дорогого м’яса.
No'am Newman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.