Переваги гриль-каструль


8

Переглядаючи поради / поради щодо смаження біфштексу, я часто бачу, що гриль рекомендується використовувати над стандартними, плоскими, сковородами. Часто це рекомендують і для інших видів м'яса, таких як курка і свинина.

Окрім того, як виглядати на грилі лінії грилів, які переваги використання гриль-сковорідки над звичайною? Я не можу сказати, яка різниця це зробить ...

Відповіді:


8

Я знаю дві (позитивні) причини:

  1. Естетика - ці гриль-позначки викликають у багатьох спокійні спогади, тому їжа виглядає краще. Дослідження показали, що коли їжа виглядає краще, люди думають, що вона смачніше. Ось чому обшивка так важлива в тонкій їжі. Однак - якщо гриль-позначки не викликають приємних спогадів або ти виріс із запеченим гамбургером - тоді, чесно кажучи, це просто не має значення.

  2. Вони піднімають м'ясо вгору з олії, яку він виділяє. Це, наприклад, додає бургер, більше текстури та смаку на грилі, оскільки він не сидить у власному жирі. На плоскій сковороді бургер випустить жир, а потім почне смажити в салі. Це просто інший смак. Ні кращого, ні гіршого для мене, просто іншого.

Є (принаймні) три негативи, про які я теж усвідомлюю:

  1. Від реакції Майяра менше коричневого кольору, оскільки там менше площа поверхні, що піддається прямому палаючому гарячому металу. І, чесно кажучи, кірка від реакції Майллара має смак goooooood .

  2. Вони є серйозною ПІТА для чищення. Якщо у вас є досить високі, вузькі гряди, подібні до чавунної гриль-каструлі Lodge - якщо щось застрягає між хребтами, це дійсно, дійсно, дуже важко очистити.

  3. Вони курять, як божевільні, а ти в приміщенні. Якщо я не відключу димову сигналізацію на моїй гриль-каструлі, я знаю, що, мабуть, я її неправильно використовую. Як правило, ви намагаєтесь повторити сильну спеку справжнього гриля, і ви часто готуєте щось з достатньою кількістю жиру, щоб спуститися вниз і створити злісні кількості диму.

Щодо біфштексу, я дійсно оцінив смак більшої кори від реакції Майлара плоскої сковороди . Не кажучи вже про те, що ви можете робити чудові речі, такі як забивання її на вершковому маслі !

Оскільки з моїми плоскими каструлями та решітками все краще, я рідко використовую свою гриль-сковороду.


1
Мені здається, мені дуже подобається моя гриль-сковорода і я її часто використовую, але все вище вказано точно.
FuzzyChef

Я повинен погодитися, що я люблю свою гриль-сковороду, але хочу підкреслити важливість гриль-каструлі з чавуну, на відміну від легких алюмінієвих, які також не затримують нагрівання і пливуть з часом.
mrTomahawk

@mrTomahawk - впевнено, але питання насправді не полягало в тому, як придбати гриль або подібну. Загалом про кухонні грилі є набагато більше інформації, ніж я дав тут.
rfusca
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.