Як запобігти переповненню вівсяної каші?


9

Кожного разу, коли я готую вівсяну кашу (чи то нарізану сталевим вівсом в плиті для рису, чи на сковороді, чи то вівсяний овес в мікрохвильовій печі), воно завжди переповнюється. Як ви цьому запобігаєте?

Ви просто використовуєте більший контейнер? Ви просто знімаєте сковороду з вогню або миску з мікрохвильової печі, коли вона ось-ось переллється? Я також чув, що якщо під час приготування їжі ви додаєте сушені фрукти чи щось подібне до вівсяної каші, це допомагає запобігти її переповненню - це правда?

Відповіді:


11

Більш великий контейнер, безумовно, є «миттєвим» рішенням.

Я ніколи не чув, щоб фрукти перешкоджали переповненню. Я здогадуюсь, що існує теорія, що це має щось спільне з фруктами, що заважають міхуру, щоб запобігти їх утворенню ... але я б сумнівався в цьому без ВЕЛИКОГО фрукта.

Як правило, я зробив два методи:

  • Зменшіть потужність і збільште час приготування. Скоротіть потужність на 30% або більше і збільшіть час готування, це, здається, запобігає швидкому закипанню і полегшить проблему.

  • Визначте час, перш ніж воно почне кипіти, відключіть електроенергію, накрийте її щільно і просто нехай берег решті шляху. Це особливо ефективно, якщо ви готуєте в посудині з хорошим термозатримкою.


У мене є дешевий цифровий термометр, який я ввожу в рідини. Коли він досягне 95ºC, він подасть звуковий сигнал. Я не маю уявлення, при якій температурі овес переллється.
BaffledCook

@BaffledCook гарний дзвінок!
rfusca

3

У мене те саме питання. Якщо я купую миттєвий вміст, в пакетах розміру, що готується, готують у мікрохвильовій печі в керамічній мисці, використовуючи воду як рідину, він вариться в 1 хв 20 сек, не закипаючи. Якщо я готую сталевий нарізаний овес, не миттєвий, керамічну миску з водою в мікрохвильовій печі, готувати потрібно більше часу, і кипить. Тому я думаю, що це стосується температури, у якій вариться мікрохвильова піч і як довго. Чим довше вариться і чим вище температура вариться, тим більше ймовірність закипання. Очевидно, більша ємність вирішила б проблему, але частина того, чому ми готуємо в мікрохвильовій печі, - це простота. Якщо мені доведеться дістати більшу миску, щоб приготувати її, то перекладіть у миску, щоб з'їсти її, я також можу використати плиту ... ну, для сталевого нарізаного вівса, тобто, тому що вам майже потрібно готуйте його стільки ж часу. Будь-яка скляна або керамічна миска у мене є або круповими мисками, або великими чашами для змішування. Я не дуже хочу забруднити велику таку миску, щоб виправити миску з вівсянкою: / Я вважаю за краще не готувати речі з пластику в мікрохвильовій печі, щоб це обмежувало мої можливості. Можливо, я спробую корицю просто побачити, чи працює це з якоїсь дивної причини :)

Гаразд я зробив експеримент, і я не знаю, що це насправді означає. Кориця не працювала для мене. Він хотів закипіти незалежно. Замість того, щоб прибирати черговий безлад, я стояв там і спостерігав, щоб я міг робити паузу кожного разу, коли він почав кипіти .... не те, що це зручне рішення, це просто те, що я робив. АЛЕ! Що я дізнався, що для мене дивно, це те, що після того, як я призупинився, нехай він відкинеться назад, натисніть пуск до кипіння, натисніть паузу, поки вона знову відкинеться назад і натисніть на початок тощо ... роблячи це близько 5 разів .... тоді вівсяна каша могла готуватися кілька хвилин самостійно БЕЗ закипання. Це бентежить простого розуму, такого як я :)

Тож я зміг постійно готувати вівсяну кашу протягом 3 хв, не маючи її взагалі робити паузу ... ПІСЛЯ я зробив паузу і почав близько 5 разів. Це має сенс для когось іншого? Я спробував змінити темп на мікрохвильовій піч, і це говорить мені, що наразі недоступно, хай. ЩО??


4
Це може бути не добре написаною відповіддю (все, що я робив, коли редагував, було вставити три повідомлення разом), але він включає в себе метод такого роду робіт - запуск і зупинка з подальшим підвищенням температури. А враховуючи, що мікрохвильові печі мають менший рівень потужності, який працює запускаючи та зупиняючи, це навіть не надуманий відповідь.
Каскабель

3

Просто додайте жменю родзинок, і вона не закипить. Поняття не маю чому, але це працює.


2
І ось я згодом клав родзинки ... це не тільки зробило це для мене, але мені вдалося приготувати на 100% потужність за половину часу і не довелося купувати більшу миску!
Майкл

3

Важливе місце для розширення є важливим. Що стосується вівсяної каші, я не намагаюся робити нічого особливого, просто знаю, як довго я можу встановити мікрохвильову піч, не потрапляючи в чашу вулкана, і встановити її там, або уважно спостерігати за цим (і вимкнути його), якщо буде тривати довше - це лише пару хвилин. Розмір порції повинен бути послідовним, щоб час був узгодженим, або вам потрібно знати, який час "безпечний" для кожного розміру порції.

Що я не бачу в нинішніх відповідях на це досить старе питання:

Сталь нарізаного вівса була для мене випробуванням традиційними методами прямого нагрівання - бажати перемішування, схильного до кипіння, потрібно тривалий час, що я не хочу проводити ворушіння та перегляд горщиків. Вони сильно розширюються, тому потрібно виміряти кількість та врахувати її за розміром чаші та забезпечити достатньою кількістю води. Але жодного перемішування, жодних перешкод, жодної суєти і жодної проблеми, якщо залишити довше, ніж потрібно (до тих пір, поки горщик не закипить), коли я пропарюю їх (у мисці над окропом у кришці), а не намагаюся направити -нагрійте їх в горщику або мікрохвильовій печі. Просто дістаньте тушкувати горщик і поверніться через 15-20 хвилин до приготованого вівса.

Якщо ви, як правило, готуєте вівсяну кашу (прокалений овес) набагато довше, ніж я, спосіб паріння, можливо, вартий і для цього. Мене це турбує лише для нарізки сталі, оскільки я так чи інакше не готую овес дуже довго.


2

Оскільки ви не згадали, як ви готуєте вівсяну кашу, я використаю способи, які я приготувала, як орієнтир, як відповісти на ваше запитання.

Я зазвичай готую овес старомодний (не вистачає тих, що я вживаю швидкий овес) з коричневим цукром у молоці, на плиті (але я це робив у мікрохвильовій печі). Я робив це у воді раніше, але недостатньо для того, де я хочу сказати про це багато. Я додаю неабияку кількість молока, але готую його до тих пір, поки більшість його не вбереться на плиті (я зробила його суп'є, коли готувала в мікрохвильовці).

На мої спостереження, вівсяна каша переповниться, якщо ви варити її на сильному вогні занадто довго.

Якщо на плиті ви користуєтесь меншим теплом і довше готуєте її, або занадто довго відключаєте її, у вас не повинно виникнути особливих проблем (і ви будете менше шансів спалити молоко таким чином на плиті). На нашій плиті на одному з двох великих пальників (у скляному або нержавіючому сталевому посуді) він не переливається, якщо тепло встановлено на 4 (параметри - від найнижчого до найвищого, такі: низький, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, високий; 5 - середня спека).

Що стосується приготування мікрохвильової печі, то миле місце, яке ви просто повинні навчитися знаходити, і я не пам'ятаю, що це було. Перестаньте готувати його до того, як він переллється, і очікуйте, що він переллється, якщо готувати його занадто довго. (Я не мав справу з налаштуваннями температури чи чим-небудь; значить, є й інші мікрохвильові рішення, я впевнений).

FYI, я не рекомендую використовувати мікрохвильову піч для вівсянки (хоча це може бути дуже смачним). Я особисто вважаю, що здоровіше готувати овес та інші зерна довше, ніж це дозволяє смакоти.

Я виявив, що деякі речовини можуть змінювати консистенцію таких речей, як молочна каша. Я не впевнений, що фрукти перешкоджають закипанню, але це можливо. Я знаю, що діатомозна земля харчового ґатунку, здається, зменшує згортання (як, наприклад, якщо ви кип'ятите трохи варення в вівсяній каші, варення може призвести до того, що вона може згорнутися в кислому сирі), все одно.

Редагувати: Ще кращим варіантом, ніж плита, може бути спекти свою вівсянку. Він просто трохи піднімається, але не перетікає і нічого. Не вигорає і молоко таким чином, і вам не доведеться прилипати, поки воно вариться. Я не впевнений, що ідеальна тривалість часу для випікання, але я готую її в невеликій скляній або керамічній каструлі типу «запіканка» при 450 ° F. Перші кілька разів слідкуйте за цим, щоб уявити, як довго його готувати.


1

Важливий розмір чаші. З молоком або крохмальними продуктами йдіть по ширшій мисці, щоб перестати переповнювати

Зазвичай керамічні або скляні миски працюють краще, ніж пластикові, оскільки вони, здається, поглинають тепло від піднімаються бульбашок, оскільки сповільнюють їх

Після додавання цукру додайте цукор, цукор створить більш липкі бульбашки, які продовжуватимуть підніматися


1

У мене ніколи не виникає проблеми з кипінням вівсянки, коли я клав корицю в вівсянку перед її приготуванням (в мікрохвильову піч). Я використовую зайвий густий вівсяний овес. Я встановлюю мікрохвильову піч на 60% потужності протягом 4:30 хвилин, але навіть так, якщо я забуду корицю, вона закипить.


1

Простий. Поставте свою миску вівсяної каші з рідиною в мікрохвильовку на високу (швидше за все 10), встановіть на пару хвилин. Натисніть старт, ПЕРЕГЛЯДУТЬ ВАШУ ОАТМЕАЛУ Поки варять, слідкуйте за тим, як закипить. Коли / якщо миска розпочнеться (ви можете сказати), припиніть приготування їжі, вимкніть потужність на наступний рівень, можливо, 9. Почніть знову. Повторіть це до тих пір, поки не помітите, що немає кипіння. Роблячи це, я виявляю, що рівень потужності 9 добре, не кипіти, але готувати треба довше. Замість 3 хвилин, які рекомендує пакет (1 склянка вівса, 1/2 склянки води) я повинен готувати протягом 4 або 5 хвилин, залежно від того, наскільки я хочу консистенцію вівсянки. Цей процес дозволяє мені «встановити і забути» приготування їжі. Я знаю, що це не закипить, і я можу робити інші речі, поки моя вівсяна каша вариться 4-5 хвилин, як, наприклад, запускайте кавові зерна :) Гарне харчування вам і всім.


1

Тут я бачу чотири фактори:

  1. Розмір посудини: виберіть горщик або миску з достатньою кількістю піни для розширення, не переливаючись.
  2. Контроль тепла: Якщо ви можете тримати тепло трохи нижче повного кипіння, набагато менше шансів закипіти. Це набагато простіше зробити на плиті, ніж у мікрохвильовці.
  3. Інгредієнти: закипання трапляються, коли крохмаль (з вівса, макаронів тощо) або білок (з молока, яєць тощо) потрапляють у воду і створюють суміш, здатну пінитися. Мінімізація цих інгредієнтів може допомогти, але ви не хочете зменшувати кількість вівсяної каші. Натомість можна додати інші інгредієнти, які переривають дію піноутворення. Деякі інші відповіді пропонують використовувати для цього сухофрукти або корицю, але моїм улюбленим є трохи жиру, наприклад оливкова олія або масло.
  4. Механіка: Спробуйте покласти дерев’яну ложку або кілька дерев’яних шпажок по верхній частині каструлі. Це допомагає при варінні картоплі або макаронних виробів, тому воно повинно допомогти і вівсяній каші.

Із цих чотирьох речей найбільше значення мають перші два (розмір посудини та контроль тепла). Інші два можуть допомогти, але не гарантують успіх.


1

Хотів додати 0,02 долара про корицю. Особливості: я використовую вівсяну воду та воду в мікрохвильовій печі, 1/2: 1 у різних типах мисок, і вже протягом багатьох років у мене виникають проблеми із закипанням. Я виявив, що використання режиму "вмикання" та "вимкнення" одного разу, коли розпочався перекидання, спрацювало, але це трохи ПДТА. Одного разу я додав свою корицю (і хотів зазначити, що вживаю багато кориці, іноді з мускатним горіхом та / або імбиром, але в будь-якому випадку багато, дійсно багато спецій, легко столова ложка і, можливо, більше). І я додаю спеції перед додаванням води, не знаю, чи це має значення, але ця техніка працює (для мене), і спостерігаючи за процесом кипіння, я бачу, що бульбашка змінила характер повністю. Замість бурхливого бурчання (так, вулкан!) Та розширення всього вмісту чаші, тепер він бульбає досить м’яко і не розширює весь вміст чаші, як це було раніше (в керамічній мисці та двох пластиках з різною формою). Можливо, весь порошок заповнює проміжки вівса / води і зберігає бульбашки маленькими і крихкими? Я не знаю і мені байдуже, тому що тепер я можу зробити сніданок без бардаку або стомлюючого відключення-очікування-на-очікування-т. Ін.


0

У якій рідині ви готуєте свою вівсяну кашу? Я запитую це, тому що коли я вперше почав їсти вівсянку, я вживав молоко та мікрохвильову піч, і у мене була така ж точна проблема. Нещодавно я почав просто готувати вівсяну кашу у воді і з того часу не мав такої проблеми. Я використовую ароматизовану вівсяну кашу (я рекомендую контроль ваги Maple and Brown Sugar від Hy-Vee !!!), і він на смак мені так само добре, чи готую я її з молоком чи водою.

rfusca має рацію про те, що більший контейнер є миттєвим рішенням. У мене також є теорія про тип контейнера, який ви використовуєте. Я пошкодую деталі, але спочатку я використовував пластикову миску, перелив, як годинниковий механізм, я перейшов на порцелянову миску, оскільки переповнення не було. Здається, краще готувати і в порцеляні. Ще не пробував скло.


0

Ключовим є кількість рідини. Якщо ви справді віддаєте перевагу м'ясистій вівсяній каші, тоді кориця та зниження потужності (хоча останнє не одне я знайшов) можуть допомогти, але лише додавання трохи більше 1/2 рідини працює чудово. Для мене це ідеальна консистенція для додавання трохи молока після і ніколи не переливається. У мене це є майже щодня.


0

Оскільки я не хочу використовувати велику миску для приготування однієї порції вівсяної каші, я вважаю, що мені доводиться спостерігати за вівсянкою та зупиняти мікрохвильову піч і помішувати її щохвилини. Я знаю, що це біль, оскільки я хочу покласти її в мікрохвильову піч, а потім забути про неї, поки мій душ не закінчиться, але це єдине, що я знайшов, що працює.

Я читав про повільний варильний овес. Ви отримуєте звичайний нарізаний овес зі сталі та даєте їм повільно варитись протягом ночі. Я не пробував цього (тому що це також здається багато роботи), але це може бути рішенням, якщо вся сім'я їсть вівсяну кашу вранці.


0

Просто було насіння льону. Якщо до столової ложки лляного насіння додати чайну ложку, він має приємний горіховий аромат плюс більше білка, і це запобігає закипанню вівсянки. Ви будете приємно здивовані


0

Я прокладаю кубиком маргарину або вершкового масла навколо внутрішнього краю миски перед приготуванням. Недостатньо для додавання калорій. Крім того, встановив на поворотному столі 1 паперовий рушник, щоб закипіти, якщо я не хочу робити справу з маслом. Хтось намагався класти дерев’яну ложку над миску, як ви робите для макаронних плит, супу тощо.


-1

Мені цікаво, якщо в деяких випадках все-таки це не щось із мікрохвильовою піччю. Я говорю це тому, що я роблю вівсяну кашу в мисці роками так само, і лише за останні кілька місяців вона почала переповнюватися, навіть на 80-відсоткову потужність. Планую почати з ретельного очищення інтер'єру. Нашій машині більше десяти років, і вогні на дошці все-таки згасали, так що, принаймні, це може бути знаком для покупки нового.


-1

Легко розмістіть дерев’яний начиння вгорі чаші. Не знаю, як я це дізнався, але це працює. Не пробував жодного іншого дерев'яного начиння, хоча це може працювати з дерев’яними ручками тощо. Насолоджуйтесь!


1
Це вже в іншій відповіді; будь ласка, не повторюйте відповіді.

-1

Зменшіть налаштування живлення або спробуйте режим розморожування ~~~ Я десь читав, щоб знизити потужність на вашій мікрохвильовій печі, але ця кнопка не працює на моїй. Отож ... мій розумний чоловік вирішив налаштувати розморожування :-) це низька спека і точно працює. Я визначився з м'ясною обстановкою і скільки унцій, на мою думку, знаходиться в мисці. Пограйте зі своїми налаштуваннями та налаштуваннями та просто стежте за цим, поки не знайдете своє солодке місце.


Ласкаво просимо у досвідчені поради ! :-) Це дублікат найвищої відповіді : "Зменшіть потужність" ... Продовжуйте робити добру роботу! ;-)
Fabby

-2

Напрочуд ЛЕГКО!

Як я пояснив у публікації в блозі , це дуже легко виправити. Це ніколи не кипить для мене, коли я роблю це так.

  1. Помістіть вівсяну кашу та 1/2 C води / молока в миску в мікрохвильову піч.
  2. Встановіть мікрохвильову піч на 2 хвилини, а потім натисніть кнопку «живлення». Виберіть 8 або 80% потужності.
  3. Тоді натисніть на старт і почніть розбиратися зі своїм кричущим малюком / підлітком / цуценям. Коли ти думаєш ... о, лайно! Я забув подивитися на вівсянку, щоб вона не закипіла… Ви згадаєте… о так, це ніколи більше не кипить!

1
Привіт Карісса, і ласкаво просимо до досвідчених порад! Ми раді, що ви вирішили поділитися своїм методом з нами, але спосіб, який ви вибрали для цього, роздратував наших користувачів, відбившись на зворотах і прапорах спаму. Ми ніколи не приймаємо відповіді, що стосуються лише посилань, але вимагають принаймні короткого опису зв'язаної інформації, тому 1) користувачі можуть оцінити рішення з першого погляду, і 2) наша інформація не погіршується, коли посилання відмирають. Крім того, ми дозволяємо людям посилатися на власні продукти або блоги, коли вони містять пряму відповідь, але агресивне просування або недостатнє пояснення у самій відповіді не дозволяється.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.