Як отримати аромат малини в пюре без насіння?


8

Я часто насолоджуюся (коли не мертві зими) фруктовий пюре на сніданок; як правило, я використовую апельсиновий сік або який-небудь інший аромат соку (V8 має декілька фруктових ароматів, що маскують овочеві смаки, які я іноді вживаю), йогурт та фрукти, які я заморозив сам (знімає потребу в льоду, призводить до отримання густішого пюре). Зазвичай я використовую полуницю та банани; Однак, коли я купую коктейлі, мої улюблені аромати включають малину. Я спробував придбати заморожені ягоди і підкинути їх, але насіння дратують мене не до кінця.

Як я можу отримати смак малини, бажано з самої малини, а не з екстракту (здається здоровішим), але не з насіння?

Відповіді:


6

Я б тушив малину трохи водою (і цукром, якщо малина не солодка), поки вони не стануть м'якою, потім пропустіть все через сито, щоб видалити насіння. Потім ви можете або зберігати результат в холодильнику, або переливати його в лоток з кубиками льоду для легкої порції та приємного холодного пюре.


ооо, малинові кубики льоду добре би порціонували - я зазвичай кладу одну порцію фруктів у мішку, щоб я міг просто скинути її в половину сну, щоб я міг виміряти розміри кубиків з будь-якими іншими фруктами, в які я їх змішую. Чудова ідея!
Yamikuronue

Ось так я збираюсь з малиновим лимонадом, більш-менш, за винятком того, що я розминаю ягоди ложкою і проціджую через сирну тканину. Варто зауважити, що це затьмарить все, що ви потрапите поруч - тканину, ложку, контейнер, прилавок, вашу сорочку, ...
Kogitsune

8

Є кілька поширених способів поводження з насінням в ягодах:

  • Використовуйте харчовий млин , який використовує обертову лезо, щоб подрібнити ягоди і промусити їх через невеликі отвори. Вони створені для подібних речей - видалення насіння або великих шматочків м’якоті.

  • Робіть те, що робить млин, але вручну: просуньте їх через досить тонке сито / сито. Якщо вони справді не м'які, ви, як правило, спершу хочете їх протерти. Ви також можете спочатку включити інші інгредієнти, щоб дати більше рідини для роботи, так що вам не доведеться робити стільки натискань.


Як це взаємодіє з процесом заморожування? Я заморожую пюре? Або млин заморожених фруктів?
Yamikuronue

1
+1 Це я роблю. Зазвичай я додаю трохи насіння з косметичних міркувань. Пюре можна заморозити. Ви не можете розмолоти фрукти.
Собачатіна

Якщо ваш фрукт уже заморожений, його можна просто розморозити, а потім скористатися цим методом. Вам доведеться додати лід у свій пюре, якщо хочете холодно, та / або повторно заморозити пюре.
ESultanik

2

Деякі марки малинового йогурту не мають насіння, і ви кажете, що додаєте йогурт у будь-якому випадку, тож ви можете спробувати це.


Хоча це технічно буде працювати, коктейль - це фрукти, а йогурт "малиновий" - це не фрукт.
румчо

0

Ми винайшли новий продукт під назвою Smoothie Press ™. Це подорожній кухоль для коктейлів, який відціджує насіння ягід. Дійсно здорово!! Перевірте це тут:

www.smoothiepress.com

Щасливих свят!

~ Джоді


Це не здається спамом: це продукт, який вирішує проблему, задану в питанні, і приналежність розкривається.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.